Надіслати заявку на записФрукти корисні для серця та судин

Головна / Новини / Фрукти корисні для серця та судин
Фрукти корисні для серця та судин

Фрукти корисні для серця та судин

В цій статті мова буде йти про фрукти, які, за результатами наукових досліджень несуть найбільше користі з-поміж інших для серцево-судинної системи.

  • Гранат

Цей фрукт забезпечує потужність кровотоку, є хорошим засобом для профілактики атеросклерозу. Також він корисний для гіпертоніків, адже підтримує тиск в нормі. Вживати гранат потрібно тільки в свіжому вигляді.

  • Яблуко 

Так, яблуко одне з найбільш корисних фруктів для організму людини, воно допомагає знизити рівень холестерину в крові та знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

  • Лимон

Цей вид цитрусових корисний при різноманітних захворювань серцево-судинної системи, головна особливість лимону в тому, що його сік знижує артеріальний тиск. 

  • Персик

Це сезонний фрукт, тому слід вживати його лише в літній період, він насичує організм магнієм і полегшує роботу серця, відновлює слабкі і хворі судини.

  • Виноград

Якщо взяти в звичку щодня їсти виноград або пити свіжовичавлений сік з нього, то можна відчути бадьорість і енергію, рекомендується до вживання виноград дрібних сортів. 

  • Абрикос

Особливо корисними вважаються сушені абрикоси, але й свіжі містять багато калію та живлять серцевий м’яз. Влітку лікарі радять їсти свіжі абрикоси, а на зиму запастися курагою.

Тож збагачуйте свій організм вітамінами та будьте здорові!

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма