Надіслати заявку на запис

Про нас

Головна / Про нас
Приватна клініка Родина

Із чим у вас асоціюється слово «Родина»? Для нас – це затишок, розуміння, турбота та підтримка. Саме за таким принципом працює мережа медичних центрів Родина у Львові. Наш медичний центр створений із любов’ю, де у кожному куточку відчувається затишок та максимальний комфорт, аби кожен пацієнт відчував себе у безпеці.
Наш основний обов’язок – вчасно виявити ознаки хвороби, надати якісну консультацію та кваліфіковане лікування за допомогою найсучасніших інноваційних технологій. Професійне кредо Родини: ваше здоров’я – наша турбота. Ми однаково піклуємось про усіх пацієнтів: від найменших до найстарших і знаходимо індивідуальний підхід до кожного.

Наші досягнення

Мережа медичних центрів Родина має вже цілих три філіали, котрі розташовані в Франківському, Шевченківському та Сихівському районах міста. У нас працює команда справжніх, досвідчених професіоналів, а наші пацієнти мають можливість записатись на візит до потрібного лікаря у зручний день і час, навіть на вихідні.
Однією із переваг Родини є ціни на послуги, які доступні для кожного. А, також, в медичному центрі запропоновані соціальні програми із приємними знижками.
Родина надає широкий спектр медичних послуг. У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які зможуть допомогти, вислухати та підтримати. Ви без проблем можете подати заявку на візит до потрібного лікаря у будь-який час.

Приватна клініка Родина
Приватна Клініка Родина

Особливості мережі медичних центрів – Родина

Для максимально високого рівня обслуговування пацієнтів, приміщення мережі
медичних центрів оснащені найсучаснішим медичним обладнанням серед якого:
✔ фракційний лазер;
✔ діодний лазер;
✔ мамограф;
✔ УЗД сканери;
✔ апарат, призначений для кріоліполізу;
✔ апарат для виконання вакуумно-роликового типу масажу;
✔ МРТ;
✔ КТ;
✔ рентгенограф

Не менш важливою перевагою є наявність операційної, котра розширює можливості і дозволяє проводити усі необхідні процедури для якісного лікування пацієнтів.

Чому ж варто вибрати Родину?

Є ряд вагомих плюсів, котрі значно можуть вплинути на вибір приватної лікарні:

  • максимальный комфорт для кожного відвідувача та відчутна підтримка з
    боку персоналу;
  • відсутність черг та довготривалого очікування на візит;
  • можливість записатись до кваліфікованого лікаря у зручний для вас час;
  • висока якість медичних послуг та безпека (адже у нас проводиться ретельна стерилізація приміщень та інструментів після кожного пацієнта) ;
  • доступні ціни для кожного та система знижок.

А також, важливою перевагою є зручність. Мережа медичних центрів розташована у трьох районах міста, і це дає змогу пацієнтам потрапити до філіалу, який знаходиться поблизу дому. Надіслати заявку на запис до лікаря ви можете онлайн. За необхідністю пацієнтам надаються online консультації.

Приватна клініка Родина
Call Now Button
Графік роботи