Надіслати заявку на запис

Гінекологія у Львові

Головна / Гінекологія у Львові
Гінекологія

Здоров’я жінки потребує постійного догляду, у том числі гінекологічного. Якщо вам потрібен лікар гінеколог у Львові, мережа медичних центрів — Родина пропонує скористатись послугами професіоналів. На консультації спеціаліста ви дізнаєтесь про методи діагностики та лікування захворювань, отримаєте допомогу, зможете швидко, без черг пройти профілактичний огляд гінеколога. Наша приватна гінекологія використовує сучасне обладнання, новітні методики. Ваше здоров’я буде знаходитись у надійних руках.

Симптоми, що потребують консультації лікаря-гінеколога

В яких випадках потрібен лікар акушер гінеколог у Львові? Допомога фахівця може знадобитись, якщо у вас є наступні хвороби чи стани:

 • захворювання або підозри на патології шийки матки та жіночих статевих органів;
 • дисфункція органів малого тазу;
 • порушення менструального циклу;
 • вагітність;
 • аномальні маткові кровотечі;
 • болі в нижній частині живота;
 • хворобливі відчуття під час статевого акту в ділянці шийки матки;
 • проблеми з заплідненням;
 • хвороби, які відзначаються на стані зовнішніх жіночих статевих органів;
 • інфекційні статеві захворювання;
 • гормональні порушення та ін..

Також ми запрошуємо вас на консультації з планування вагітності, грудного вигодовування. Гінеколог ретельно розповість про всі необхідні дії. Ще наші фахівці надають медичну допомогу при онкологічних хворобах шийки матки та інших органів малого таза.

Діагностика гінекологічних проблем у Львові

Професійна консультація гінеколога у Львові, своєчасна діагностика та лікування гінекологічних захворювань дозволяють виявити патології шийки матки на ранніх етапах, запобігти виникненням важких ускладнень, визначити загрозу раку статевих органів, шийки матки на початкових стадіях, зберегти жіноче здоров’я й гарний психоемоційний стан. На сьогодні медицина застосовує:

 • візуальний огляд лікаря гінеколога у зручний час;
 • лабораторні дослідження
  (аналізи, тести, цитологія та не тільки);
 • УЗД молочних залоз;
 • кольпоскопію;
 • гістеросальпінографію, що надає інформацію про прохідність маткових труб;
 • лапароскопію;
 • мамографію (обстеження молочних залоз);
 • гістероскопію.

У нашому центрі запрошують на консультацію у зручний час, пропонують комплексні програми обстежень для пацієнток різного віку. Можлива біопсія шийки матки зі швидким отриманням результатів. За рекомендаціями фахівців звертатись до гінеколога слід мінімум 1 раз на рік. Також обов’язково консультація гінеколога потрібна за наявністю відповідних симптомів.

Дитячий гінеколог

Батьки знають, як важливо знайти кваліфікованого дитячого гінеколога. У нас працюють досвідчені фахівці, які не тільки є професійними лікарями, але й одночасно психологами, що вміють під час прийому знайти підхід до дитини. Якщо вам потрібен дитячий гінеколог, звертайтесь до нас у зручний день. Вам буде запропонована діагностика та лікування, догляд за здоров’ям вашої дитини. Процедури, які будуть потрібні, лікар гінеколог проводитиме безболісно.

Чим кращий дитячий гінеколог нашого медичного центру?

Наш приватний гінеколог веде прийом дітей від народження до 18 років. Огляд гінеколога у Львові здійснюється з застосуванням необхідних засобів гігієни, без травмування фізичного та психічного стану пацієнтки. Пам’ятайте, що регулярні відвідування дитячого гінеколога у потрібний час позбавляють дівчат не тільки можливих проблем зі здоров’ям, але й страху перед оглядом у жіночого лікаря, що є визначним моментом для подальшого життя.

Переваги звернення до приватного гінеколога МЦ Родина

Чому вам варто звертатись в наш медичний центр Родина, якщо потрібен хороший акушер гінеколог у Львові? Спеціалісти мають відповідний фах, досвід, постійно вдосконалюють вміння та знання, щоб берегти та своєчасно рятувати жіноче здоров’я при виявленні гінекологічних захворювань. Серед переваг:

 • комплексний підхід, можливість пройти повне медичне обстеження в одному місці (УЗД органів малого тазу, інші дослідження);
 • інформативна консультація лікаря гінеколога в медичному центрі, з оглядом, наданням рекомендацій щодо подальших дій;
 • відсутність непотрібних призначень (аналізів, тестів, ліків), яких пацієнтка не потребує;
 • наявність сучасного медичного та діагностичного обладнання для точної постановки діагнозу, ефективного лікування. Своєчасна консультація гінеколога може підвищити ефективність позбавлення від недуги;
 • доступна вартість послуг. Дізнатись про гінеколога у Львові ціни ви можете на сайті чи по телефону;
 • лікар гінеколог максимально акцентує увагу на збереженні жіночої репродуктивної системи;
 • консультація гінеколога можлива для пацієнтів різного віку (діти, дорослі жінки), а також для вагітних жінок.

Запланувати ваш візит до лікаря гінеколога ви можете вже сьогодні, залишивши онлайн заявку чи зв’язавшись з нашими представниками. Записатися на прийом можна до дорослого чи дитячого гінеколога на зручний для вас час. Гінекологічне обстеження можна пройти з УЗД молочних залоз, в комплексі з іншими видами діагностики.

Часті запитання

Обстеження гінекологом у медичному центрі “Родина” є комплексним та включає всі необхідні інструменти, в тому числі і оглядовий набір, тому додатково купувати нічого не потрібно.

У нашому центрі працюють досвідчені дитячі гінекологи, що на професійному рівні проводять діагностику та здійснюють лікування, а також догляд за здоров’ям дитини.

Медичний центр “Родина” пропонує ведення вагітності з повним комплексом усіх необхідних послуг: консультації, лабораторні дослідження, УЗД, ЕКГ, скринінги та лікування у разі потреби.

Первинний гінекологічний огляд у медичному центрі “Родина” в середньому триває 30 хвилин.

Ціна консультації гінеколога у медичному центрі “Родина” залежати від типу консультації. Наприклад, вартість консультації звичайного гінеколога становить 670 грн, а консультація провідного спеціаліста гінеколога – 790 грн.

Починається консультація гінеколога зі знайомства та  заслуховування проблем на які скаржиться пацієнтка. Наступний крок — це ретельний збір анамнезу та іншої додаткової інформації, а особливо обговорення можливих спадкових та мультифакторіальних патологій пацієнтки.

Після збору необхідної інформації про пацієнтку лікар-гінеколог проводить огляд на гінекологічному кріслі та забирає матеріали для аналізу, серед яких ключовим є мазок на флору. Всі процедури зі збору матеріалів виконується за допомогою одноразових стерильних інструментів. При необхідності лікар призначає додаткові інструментальні та лабораторні дослідження, УЗД органів малого таза чи молочних залоз.

Висококваліфіковані гінекологи медичного центру “Родина” проводять консультацію та пояснюють всі медичні терміни доступною та простою мовою, уникаючи незрозумілих для простої людини медичних термінів. Під час обстеження на гінекологічному кріслі лікар пояснює кожен свій рух, щоб пацієнтка почувалась максимально комфортно, надає відповіді на всі запитання та рекомендації щодо подальшого лікування.

Візит до гінеколога потрібно планувати відповідно до менструального циклу. Найкращим часом для цього є період овуляції, або друга фаза, що припадає на 20-28 день менструального циклу. Цей період циклу є найбільш вдалим для проведення ультразвукової діагностики органів малого таза, молочних залоз, забору аналізів та діагностики змін вагінального мікробіому.

Стосовно гігієнічних процедур перед візитом до гінеколога, то їх слід проводити за 2-4 години до огляду, а звичайного душу буде цілком достатньо. Лікарі не рекомендують застосовувати метод спринцювання чи використовувати дезінфекційні засоби для гігієнічних процедур, оскільки вони можуть вплинути на результати аналізів. Також, рекомендується перед візитом до гінеколога на 2-3 дні утриматись та планувати запис коли мине 2 тижні після завершення лікування, що передбачало вживання антибіотиків, гормонів чи протигрибкових засобів.

Знання повної медичної історії пацієнтки допомагає лікарю якнайточніше оцінити стан здоров’я пацієнтки та визначити метод лікування чи підібрати контрацептивні засоби. Тому,  перед візитом до лікаря потрібно підготувати інформацію про:

 • вік коли почалась менструація;
 • скільки днів триває менструальний цикл;
 • наявність чи відсутність больових відчуттів під час менструації та їх характер;
 • статеве життя, контрацепцію яку використовуєте з партнером;
 • перенесені раніше гінекологічні захворювання;
 • вагітності та пологи;
 • лікарські засоби які приймаєте на даний час.

Важливо детально описати лікарю-гінекологу всі скарги та підготувати всю інформацію про свій стан, що може суттєво допомогти при огляді.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Консультація гінеколога750.00 грн
Консультація провідного спеціаліста гінеколога900.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити