Надіслати заявку на запис

Консультація лікаря онлайн

Головна / Консультація лікаря онлайн
онлайн консультація

Під час пандемії особливої популярності набули онлайн консультації лікарів. Якщо пацієнту потрібно дізнатися результати аналізів чи досліджень, по яких був встановлений діагноз, і отримати призначення від фахівця ― онлайн медицина стає надзвичайно актуальною. Дуже важливо підготуватися до комп’ютерної консультації, мати можливість відповідати на запитання лікаря, а також ставити власні питання.

Як проходить онлайн-консультація лікаря у медичному центрі “Родина”?

Пацієнт повинен підготуватися на онлайн-консультацію зі спеціалістом. Перш за все, перед співбесідою запишіть інформацію про:

  • тривожні симптоми ― точно описуйте нетипові для Вас стани, вказуйте коли вони виникають, з якою тяжкістю та за яких обставин,
  • прийняті ліки ― які та в яких дозах;
  • хронічні захворювання.

Під час розмови з лікарем на його запитання слід давати точну та вичерпну відповідь, не опускаючи жодних фактів чи деталей. Навіть якщо вони здаються дріб’язковими, вони можуть мати важливе значення при постановці діагнозу.

Онлайн-консультація лікаря також може бути проведена з метою отримання результатів аналізів. Фахівець детально пояснить кожен показник та зробить призначення.

Якщо лікар вирішить, що він не зможе допомогти під час дистанційного візиту, він може попросити Вас традиційного відвідування закладу охорони здоров’я і звернення до лікаря. Не бійтеся цього ― персонал в медичних закладах подбає про те, щоб візит можна було здійснювати безпечно.

Онлайн медицина може бути особливо корисною для пацієнтів із хронічними захворюваннями, про які вже знає лікар. Фахівець може дати нові чи додаткові рекомендації чи призначити певні препарати.

Якщо Ви потребуєте серйозної медичної допомоги, і Ваші симптоми надзвичайно важкі, краще викликати швидку допомогу. В таких випадках консультація лікаря онлайн точно не буде вдалим рішенням.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Онлайн-консультація лікаря (первинна)500.00 грн
Онлайн-консультація провідного спеціаліста550.00 грн
Повторна онлайн-консультація лікаря350.00 грн
Повторна онлайн-консультація лікаря300 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити