Надіслати заявку на запис

Сімейний лікар у Львові

Головна / Сімейний лікар у Львові
Сімейний лікар у Львові

Сімейний лікар ― це спеціаліст, який є багатопрофільним фахівцем і може надавати кваліфіковану підтримку пацієнтам при різноманітних захворюваннях та патологічних станах. 

В нашій мережі медичних центрів Родина працюють професійні фахівці. Якщо вам потрібен сімейний лікар Львів, звертайтесь за необхідною допомогою у зручний для вас день та час.

Коли потрібна консультація сімейного лікаря?

Консультація сімейного лікаря необхідна при: 

  • хронічних захворюваннях;
  • легких формах отруєння;
  • вакцинуванні;
  • профілактиці невиліковних хвороб як гепатит, СНІД, туберкульоз та ін.;
  • профілактиці серцево-судинних хвороб;
  • лікуванні запальних хвороб у легкій формі;
  • направленні на аналізи;
  • необхідності направлення хворого на обстеження до вузьких спеціалістів;
  • видачі довідки про хворобу певній установі та не тільки.

Приватний сімейний лікар у Львові потрібен, коли ви відчуваєте, що захворіли, або якщо у вашій родині є випадки хвороби, яка передається по спадковості. За таких обставин, лікар зобов’язаний направити вас на обстеження, лабораторні аналізи.

Також, у разі необхідності спеціаліст скерує вас на огляд до вузькопрофільного фахівця (отоларинголога, хірурга, гінеколога, стоматолога, невролога, окуліста, гастроентеролога чи інших). При потребі сімейний лікар може спрямувати вас на лікування у стаціонарне відділення лікарні.

Як проходить візит до сімейного лікаря?

Консультація сімейного лікаря Львів триває стільки, скільки знадобиться для ретельного огляду та визначення подальших заходів. Під час візиту до лікаря сімейної медицини ви описуєте свої симптоми, які фахівець вносить до медичної карти. Потім спеціаліст оцінює ситуацію, вимірює тиск, пульс, проводить пальпації певних ділянок тіла та слухає ваше дихання за допомогою стетоскопа. Зробивши всі необхідні маніпуляції, лікар призначає вам лікування або ж скеровує на чергові дослідження.

Переваги сімейного лікаря в мережі медичних центрів — Родина

Наш сімейний лікар є досвідченим та кваліфікованим фахівцем, може лікувати як дорослих, так і дітей. Терапія призначається виключно за індивідуальними показами, з врахуванням всіх особливостей стану пацієнта. Ви отримуєте комплексну допомогу в одному місці, без черг, в приємній та дружній атмосфері. Якщо у вас є декларація з сімейним лікарем, візит до фахівця є безкоштовним.

Щоб отримати консультацію цього спеціаліста у Львові, перш за все необхідно записатись на прийом. Це можна зробити, зателефонувавши за номером телефону чи онлайн. Не рекомендується створювати живу чергу під кабінетом фахівця, оскільки це може погіршити епідеміологічну ситуацію. Зверніть увагу — наш медичний центр Родина працює у вихідні, тож ви можете обрати зручний час для візиту.

Львів, сімейний лікар

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Консультація сімейного лікаря750.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити