Надіслати заявку на запис

Гексаксим

Головна / Послуги / Гексаксим

 

Hexaxim ― це вакцина, яка використовується для запобігання виникнення інфекційних захворювань. Вона допомагає захистити організм від дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В рекомбінантна поліомієліту інактивована та гемофільної інфекції типу В. Дія гексаксиму заключається у стимуляції організму до вироблення власного захисту (антитіл) проти бактерій та вірусів, які викликають такі хвороби:

  • Дифтерія ― це інфекційне захворювання небезпечне для дітей, яке зазвичай спочатку вражає горло. У горлі інфекція викликає біль і набряк, що може призвести до задишок. Бактерії, що викликають захворювання, також виробляють токсин, який може пошкодити серце, нирки та нервову систему.
  • Правець, як правило, виникає, коли бактерії потрапляють у глибоку рану. Мікроорганізми виробляють токсин, який викликає спазми м’язів, що призводить до нездатності дихати.
  • Коклюш ― це інфекційне захворювання, яке вражає дихальні шляхи. Воно викликає сильний кашель, який може тривати один-два місяці або довше. Кашлюк може також спричинити вушні інфекції, інфекції грудної клітки (бронхіт), легеневі інфекції (пневмонія), пошкодження мозку і навіть смерть.
  • Гепатит В призводить до того, що печінка набрякає (запалюється) і стає не здатна нормально виконувати свої прямі функції. 
  • Поліомієліт викликається вірусами, які вражають нервову систему. Це може призвести до паралічу або м’язової слабкості. Параліч м’язів, які контролюють дихання і ковтання, може мати фатальні наслідки.

 

Назва: Hexaxim
Виробник: Франція
Опис: Вакцина для профілактики дифтерії правця кашлюку. Має вигляд рідкої суспензії для внутрім’язевого введення. Після струшування нормальним виглядом вакцини є білувато-каламутна суміш.
Для кого: Призначена малюкам від двох до двадцяти чотирьох місяців
Доза: 0.5 мілілітра
Протипоказання: Вакцина протипоказана, якщо ваша дитина:

  • має розлади дихання або алергію на компоненти вакцини (перелічені у додатковій інформації паперової вкладки);
  • має неконтрольований стан або важку хворобу, що вражає мозок та нервову систему (неконтрольований неврологічний розлад) або неконтрольовану епілепсію;
  • має підвищену температуру;
  • приймає несумісні з Гексаксимом ліки (уточнюйте інформацію у лікаря).
Скільки разів потрібно робити щеплення: Дитина отримує дві ін’єкції, зроблені з інтервалом не менше восьми тижнів, або три ін’єкції з інтервалом не менше чотирьох тижнів. Це щеплення слід застосовувати відповідно до місцевої програми вакцинації. Інформацію щодо проведення профілактичних щеплень та їх частоти необхідно уточнювати у педіатра. У деяких випадках, додаткову дозу потрібно вводити через 6 місяців після первинної вакцинації
В яку ділянку тіла вводиться: Ліки вводять у м’яку тканину у верхній частині ноги або плеча вашої дитини, в залежності від її віку та темпів фізіологічного розвитку.

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

Проведення первинної вакцинації для профілактики важких станів та захворювань у центрі “Родина” гарантує використання якісних препаратів із дотриманням всіх норм введення вакцини. Для вакцинації та для ревакцинації використовуються лише оригінальні ліки.

Важливо!

Наведені дані носять інформативний характер. Вакцинація препаратом здійснюється згідно з рекомендаціями моз україни щодо проведення щеплень.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Гексаксим1600.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити