Надіслати заявку на запис

Кінезіотейпування

Головна / Кінезіотейпування
кінезіотейпування

Кінезіотейпування – ефективний, безпечний метод відновлення м’язів і не тільки. Використання тейпів популярне в ортопедії, педіатрії, косметології, спортивній медицині і навіть гінекології. Кінезіологічний тейпінг вперше почав використовуватися лікарем спортивної медицини Кензо Касе у Японії у 1973 році. Під цим методом розуміється використання кінезіотейпів – еластичних клейких стрічок на бавовняній або синтетичній основі, покритих гіпоалергенним клеючим шаром на акриловій основі, який активується при температурі тіла. Тейпи здатні розтягуватись до 90% від своєї початкової довжини. Основною їхньою перевагою є повна відсутність в них латексу, що дозволяє шкірі «дихати», а також особлива структура, схожа по своїй еластичності з еластичністю шкіри. Зберігається на тілі від 5 до 14 діб. Тейп не сковує рухів, на шкірі майже не відчувається.

Спочатку кінезіотейпування використовували тільки професійні спортсмени. Згодом почали активно використовувати і в інших сферах. Але купити стрічку і наклеїти її самостійно на суглоби недостатньо. Щоб отримати лікувальний ефект, довірте справу професіоналам кінезіотейпування Львів. Метод успішно використовують у мережі медичних центрів Родина. Професійний підхід та дотримання технології дозволить отримати найкращий результат!

Види кінезіотейпування

Фахівці виділяють два види кінезіотейпування:

  1. м’язово-фасціальний.Тип кінезіотейпінгу використовують для релаксації, лікування та підвищення тонусу м’язів. Ефект від застосування залежить від напряму і сили натягу.
  2. коригуючий кінезіотейпінгРекомендують при механічних та функціональних порушеннях м’язів хребта і тіла, сухожиль, зв’язок і лімфатичних судин, іншими словами всюди, де потрібно зменшити тиск на больові рецептори.

Які переваги дає кінезіотейпування?

Сьогодні методика тейпування активно використовуються у різних країнах світу. Адже вона має низку переваг:

  • Комплексна дія.Так, тейпи діють не тільки на шкіру, а й на м’язи і зв’язки. Кінезіотейпування допомагає розслабити тіло та дозволяє позбутися болю, набряків, зняти запалення суглоба і напругу.
  • Швидкість проведення процедури.Все займає лічені хвилини, адже стрічку дуже легко і просто наклеїти. Якщо травма невелика, ефект можна побачити після одного курсу лікування. Триває він від 1 до 2 тижнів.
  • Універсальність.Метод підходить для різних сфер і напрямків медицини. Її використовують не лише ортопеди і травматологи, а й неврологи, гінекологи, тренери. Завдяки кінезіотейпінгу можна швидко відновитися після травм, операцій.
  • Зручність.Пацієнт може відчувати певний дискомфорт лише в перші години після процедури. Потім звикає і практично не відчуває змін. Зі стрічками на тілі можна займатися спортом, приймати душ, плавати в басейні, оскільки тейп не втрачає своїх властивостей при контакті з водою.
  • Безпека для організму.Методика тейпування, ціна якого є доступною, не передбачає використання медикаментів, хімічних речовин. Це зводить до мінімуму протипоказання та зменшує ризик виникнення побічних реакцій.

Показання та протипоказання до кінезіотейпування

Травми опорно-рухового апарату, біль у хребті, остеохондроз, артрит, артроз, грижі міжхребцевих дисків, м’язова недостатність у дітей та дорослих – основні показання для процедури. Тривалість курсу лікування визначає лікар.

Кінезіотейпування – це максимально безпечна процедура. Але є абсолютні протипокази – це злоякісні новоутворення, інфекційні захворювання, гнійні ураження шкіри, відкриті рани, онкологічні захворювання з метастазами, тромбоз (присутній ризик утворення тромбу). Є ще відносні протипокази – це хвороби серця і нирок, цукровий діабет ( кінезіотейпування можливе тільки після консультації ендокринолога), алергічні реакції, вагітність.

Кінезіологічне тейпування з накладанням на пошкоджені ділянки клейкої стрічки та фіксуванням ділянок опорно-рухового апарату використовують під час реабілітації в медичному центрі «Родина» у Львові.

тейпування

Спортивна медицина

У галузі спортивної медицини тейпування використовують для зняття болю в суглобах та м’язах після тренувань, для реабілітації після спортивних травм, а також для зменшення набряку та запалення після забоїв м’яких тканин. Метод допомагає підвищити ефективність тренувань, відновити амплітуду рухів.

Неврологія

Кінезіотейпування ефективне під час лікування м’язово-фасціального больового синдрому, а також для зняття болю при защемленні нервових корінців через міжхребцеві протрузії, кили (грижі) в неврології.

Ортопедія

Кінезіотейпування у Львові відмінно зарекомендувало себе під час лікування запалень суглобів та зв’язок, корекції деформацій стоп, зменшення проявів сколіозу та гіперкіфозу. Часто використовують тейпування при сколіозі.

Гінекологічні хвороби

Тейпування часто використовують у гінекології. Процедура відмінно підтримує м’язи, допомагає зменшити набряки на пізніх термінах вагітності. Також його використовують для відновлення і корекції фігури у післяпологовий період. Крім того, метод рекомендують для зменшення больового синдрому при альгодисменореї, а також з метою відновлення лімфообігу у верхніх кінцівках після мастектомії.

Ефект від кінезіотейпінгу

Покращення кровообігу, відтоку лімфи, полегшення больового синдрому за рахунок зменшення компресії, зняття набряку, прискорюється загоєння ран і розсмоктування гемангіом, за рахунок покращення мікроциркуляції крові при використанні методу кінезіотейпування, покращення стабілізації і функції суглобів, за рахунок дії на м’язово-зв’язковий апарат суглобу. Це головний ефект методики. Також кінезіотейп може замінити еластичний бинт при розтягненні зв’язок. Під час тренування правильно накладений тейп дозволяє уникнути травм. Тому рекомендуємо пройти курс кінезіотейпування в нашій клініці “Родина” під наглядом найкращих лікарів.

Лікарі

Часті запитання

Кінезіотейпінг – метод, що використовує спеціальний еластичний тейп для підтримки м’язів і суглобів.

Час, протягом якого рекомендується носити кінезіотейп, може варіюватись залежно від конкретної ситуації, типу травми або проблеми, а також від рекомендацій фахівця. Зазвичай накладення кінезіотейпу триває протягом кількох днів або навіть тижнів, але цей період може бути коротшим або довшим, залежно від того, який метод кінезіотейпування застосовується.

Тейп повинен бути сухим. А для полегшення зняття пластиру можна використовувати олію для тіла. Спочатку прогрійте тейп феном, легенько протріть руками. Почніть з верхньої частини, акуратно відокремлюйте аплікації від шкіри у напрямку росту волосся. Не робіть різких рухів, бо це може викликати подразнення.

Принцип дії простий: після наклеювання стрічки на шкіру збільшується простір між її шарами, внаслідок цього зменшується тиск на тканини і больові рецептори. Це покращує кровообіг, відтік лімфи, знімає набряки і полегшує біль. А при русі цей ефект посилюється.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Дренажний масаж (масаж грудної клітки)500.00 грн
Масаж верхніх кінцівок500.00 грн
Масаж нижніх кінцівок550.00 грн
Кінезіотейпуваннявід 380.00 грн
Лазеротерапія300.00 грн
Фізична терапія (одна ділянка)300.00 грн
ЛФК верхнього плечового поясу/шийного відділу550.00 грн
ЛФК одного відділу хребта550.00 грн
ЛФК верхніх/нижніх кінцівок550.00 грн
Комплекс ЛФКвід 650.00 грн
Масаж спини лікувальний650.00 грн
Дренажний масаж лікувальний дитячий ( масаж грудної клітки+ дихальні вправи)350.00 грн
Масаж 1-го відділу хребта лікувальний400.00 грн
ЛФК спини650.00 грн
Терапія спини від 10 сеансіввід 300.00 грн
Терапія спини (до 60 хв)від 350.00 грн
ЛФК провідним спеціалістомвід 750.00 грн
Масаж тіла загальний лікувальний (60хв)1100.00 грн
Лімфодренажний масаж лікувальний (60хв)900.00 грн
Антицилюлітний масаж лікувальний (бамбуковий,вакуумний,дренажний,спортивний)750.00 грн
ЛФК з ВКТ 30 хввід 450.00 грн
ВКТ (відновлювальна кінезіотерапія) 45 -60 хв450.00 грн
Кінезіотейпування кистівід 200.00 грн
Кінезіотейпування коліна / стопивід 250.00 грн
Кінезіотейпування плечавід 300.00 грн
Кінезіотейпування спинивід 350.00 грн
Кінезіотейпування животавід 400.00 грн
Кінезіотейпування м’язів нігвід 450.00 грн
Консультація реабілітологавід 690.00 грн
Електроміостимуляція (ЕМС)від 500.00 грн
Ендоскопічне встановлення біліарного стегнавід 17000.00 грн
Терапія спини (до 30 хв)175.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити