Надіслати заявку на записГастроентеролог у Львові

Головна / Гастроентеролог у Львові
Гастроентеролог у Львові

Гастроентеролог ― це лікар, який займається травною системою та супутніми захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Симптоми, при яких необхідна консультація гастроентеролога

Візит до гастроентеролога в медичному центрі необхідний, якщо пацієнт страждає від таких тривожних симптомів:

  •  болі в животі та метеоризм;
  •  печіння в стравоході;
  •  біль у печінці, нудота;
  •  запор або діарея;
  •  відчуття постійного голоду чи ситості;
  •  відрижка;
  • утруднення ковтання або втрату апетиту.

На консультацію до гастроентеролога також необхідно записатися, якщо ви помітили слиз або кров у випорожненнях та різку, незрозумілу втрату ваги. Перелічені ознаки захворювань шлунково-кишкового тракту, наприклад виразки дванадцятипалої кишки, не тільки негативно впливають на психоемоційний стан людини, але і можуть спричинити серйозні ускладнення.

Як проходить візит до лікаря гастроентеролога?

Консультація гастроентеролога починається з опитування пацієнта спеціалістом з метою діагностики захворювання та вибору відповідного методу лікування. Під час співбесіди лікар гастроентеролог може запитати про частоту дефекації, симптоми, які вас непокоять, ліки, які Ви приймаєте регулярно, і про щоденний раціон. Також фахівець повинен знати чи були у Вашій сім’ї випадки генетичних хвороб, навіть не пов’язаних з роботою травної системи.

Під час візиту лікар також проводить огляд живота. Таке обстеження передбачає натискання на відповідні ділянки кишківника пацієнта. Однак зазвичай цього виду обстеження недостатньо, тому лікар гастроентеролог у Львові призначає інші дослідження для точної діагностики захворювання. Найчастіше це звичайні аналізи крові. Крім того, лікар призначає обстеження черевної порожнини, такі як УЗД або рентген з контрастом. Іноді пацієнту також потрібно пройти гастроскопію або колоноскопію. У рідкісних випадках проводять магнітно-резонансну томографію або комп’ютерну томографію.

Після встановлення точно діагнозу, спеціаліст займається лікуванням захворювань: призначає хворому певні фармацевтичні препарати, дієту та інше.

ПослугаВартість, грн
Консультація гастроентеролога450
Повторна консультація гастроентеролога380

Лікарі

Call Now Button