Надіслати заявку на запис

Хіберикс

Головна / Послуги / Хіберикс

Хіберикс ― це вакцина для профілактики захворювань викликаних бактерією Haemophilus influenzae типу b (Hib, гемофільна паличка типу b) у дітей у віці від 2 місяців до 5 років.

Принцип дії вакцини полягає у стимулюванні організму до вироблення власного захисту (антитіл) від гемофільної палички.

Haemophilus influenzae типу b є бактерією, яка може спричинити серйозні захворювання. Hib-інфекція найчастіше викликає запалення мозку (зазвичай у немовлят до 18 місяців). Рівень смертності становить 5-10% дітей цієї вікової групи. 

У 15-30% дітей, що вижили, можуть бути викликані такі ускладнення, як: розумова відсталість, церебральний параліч, глухота, епілепсія або часткова сліпота. Hib-інфекція також викликає запалення горла та бронхіт, яке в основному спостерігається у дітей старших ніж 18 місяців. Рідше бактерії також можуть викликати зараження крові та інших органів. Вакцинація ― це найкращий спосіб захисту від інфекції.

Назва:HIBERIX
Виробник:Бельгія (ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А.)
Опис:Внутрішньом’язова вакцина з серії первинної імунізації дітей. Має вигляд білого порошку, який розводять рідиною для ін’єкцій. Після того, як порошок та рідину змішують, не набуває кольору. 
Для кого:HIBERIX дозволений для використання у дітей віком від 6 тижнів до 4 років.
Доза:0.5 мілілітра
Протипоказання:
  • алергія на складові препарату та латекс;
  • вік дитини до 6 тижнів;
  • вагітність та годування груддю;
  • ВІЛ/СНІД, лейкемія, лімфома, новоутворення, важкий комбінований імунодефіцит;
  • інфекції та гарячкові стани;
  • Синдром Гійєна-Барре;
  • антикоагулянтна терапія, коагулопатія, гемофілія, тромбоцитопенія, дефіцит вітаміну К.
Скільки разів потрібно робити щеплення:HIBERIX вводять у вигляді трьох або чотирьох дозової серії. Серія складається з первинного курсу імунізації з 3 доз, що вводяться у віці 2, 4 та 6 місяців, після чого додаткова доза вводиться у віці 15-18 місяців. Перша доза може бути введена вже у віці 6 тижнів.
В яку ділянку тіла вводиться:Внутрім’язево

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

До вибору установи для введення вакцини слід поставитися особливо відповідально. Найкращим варіантом стане медичний центр “Родина”. Лікарі особливо уважно ставляться до здоров’я кожного пацієнта та дотримуються рекомендацій МОЗ України і Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Вакцинація у клініці відбувається згідно затвердженого законодавством календаря. Всі препарати для проведення щеплень зберігаються із дотриманням температурного режиму та інших  вимог продуцента.

Перед введенням препарату, лікарі обстежують клієнта на присутність протипоказань. Після вакцинації спеціалісти стежать за реакцією організму і у випадку непередбачуваних ситуацій надають медичну допомогу.

Важливо!

Наведена інформація надана із ознайомлювальною метою. За детальними інструкціями зверніться до Вашого лікаря.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Хіберикс500.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити