Надіслати заявку на запис

Синфлорикс

Головна / Послуги / Синфлорикс

Synflorix ― це вакцина, яка містить частини бактерії Streptococcus pneumoniae (S. pneumoniae, також звана пневмококом). Застосовується для захисту немовлят та дітей у віці від 6 тижнів до 5 років від пневмококової інфекції, яка спричиняє пневмонію та гострий середній отит (інфекція середнього вуха), спричинених S. pneumoniae. Інвазивне захворювання є результатом поширення бактерії по організму. Бактерія також може спричинити зараження крові та менінгіт (запалення оболонок мозку та хребта) у дітей.

Назва: Synflorix
Виробник: Бельгія
Опис: Synflorix випускається у вигляді суспензії для ін’єкцій. Його можна отримати лише за рецептом.
Для кого: Вакцина для дітей віком від 6 тижнів до 5 років.
Доза: 0.5 мілілітра
Протипоказання: Ліки не слід вводити пацієнтам з відомою гіперчутливістю до будь-якого компонента вакцини. Проведення щеплень відкладається у випадку гарячкових станів.
Скільки разів потрібно робити щеплення: Графік щеплень Synflorix залежить від віку дитини і повинен базуватися на офіційних рекомендаціях:

  • Немовлятам у віці від 6 тижнів до 6 місяців проводять курс із трьох доз з інтервалом не менше одного місяця між кожною дозою, причому перша доза зазвичай застосовується у віці 2 місяців. Четверта («підсилювальна») доза рекомендується принаймні через 6 місяців після третьої дози, у віці від 12 до 15 місяців.
  • Недоношеним дітям (народженим між 27 та 36 тижнями вагітності) проводять курс із трьох доз з інтервалом не менше одного місяця між кожною дозою, причому перша доза у віці 2 місяці.
  • Немовлятам у віці від 7 до 11 місяців проводять курс з двох доз з інтервалом щонайменше один місяць.
  • Дітям у віці від 12 місяців до 5 років проводять курс із двох доз з інтервалом не менше 2 місяців між ними.
В яку ділянку тіла вводиться: Вакцина вводиться шляхом ін’єкції в м’яз стегна у немовлят або в м’яз плеча у маленьких дітей.

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

Ввести вакцину синфлорикс найкраще у центрі “Родина”. Кваліфікований медичний персонал проведе огляд дитини та виключить будь-які протипоказання для проведення щеплення. Після введення вакцини лікарі будуть стежити за реакцією організму дитину на ліки протягом кількох днів, а також нададуть детальну консультацію щодо можливих побічних ефектів.

Варто підкреслити, що надзвичайно важливим для препарату є дотримання правильних умов зберігання:

  • зберігати в холодильнику (2° C – 8° C);
  • не заморожувати;
  • зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.

У центрі “Родина” всі вакцини зберігаються правильно, що гарантує їхню ефективність.

Важливо!

Інформація вище наведена для ознайомчих цілей. За деталями щодо проведення щеплення та повного переліку протипоказань, звертайтеся до Вашого лікаря.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Синфлорикс1500.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити