Надіслати заявку на запис

Профілактичні огляди

Головна / Профілактичні огляди
Профілактичні огляди

На сьогодні регулярний профілактичний медичний огляд є певною медичною допомогою, яка дає можливість своєчасно виявляти різні захворювання на ранній стадії розвитку. Так, лікар гастроентеролог у нашому медичному центрі “Родина” може на ранній стадії виявити ерозивний гастрит і запобігти розвитку його в виразкову хворобу шлунка, серцево-судинні захворювання, тощо. Завдяки таким медичним оглядам і своєчасному проведенню лікування, здійснюється запобігання розвитку різних захворювань.

Медичні профілактичні огляди бувають цільовими, поглибленими та професійними.

Метою цільового медичного обстеження є виявлення певного захворювання на його ранній стадії розвитку. В основному — це візит лікаря терапевта, хірурга чи педіатра. До таких захворювань належать туберкульоз, цукровий діабет, глаукома та інші.

 

Поглиблене профілактичне медичне обстеження здійснюється за допомогою декількох фахівців, які допоможуть виявити різні патологічні процеси, будь-яких відхилення від норми та захворювання.

Щодо професійних медичних оглядів, то вони необхідні при влаштуванні на роботу, а також для осіб, які працюють на небезпечних і шкідливих для здоров’я виробництвах, в певних проміжках часу для профілактики.

Медичні огляди відіграють велику роль та мають вагоме значення у повсякденному житті кожної людини. Проте більшість людей продовжують нехтувати цим, а це згодом може показатися негативними наслідками на особистому здоров’ї. І у підсумку доводиться звертатися до лікаря, коли болісний процес стає нестерпним та вже достатньо запущеним.

На сьогодні у світі існує безліч загроз нашому здоров’ю  — екологічні проблеми, стреси, неправильне харчування, різного роду перевантаження, тощо. А це все є фундаментом для розвитку і подальшому поширенню різних хвороб.

Тому аби уникнути всіх цих та інших проблем, мережа медичних центрів “Родина” просить проходити регулярні профілактичні огляди, тим паче вони не вимагають великих витрат часу та енергії, а на лікування захворювань, які були виявлені на ранній стадії, знадобиться набагато менше часу і зусиль.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити