Надіслати заявку на запис

Виклик лікаря додому

Головна / Виклик лікаря додому
Виклик лікаря додому

У деяких випадках прийти на консультацію до лікаря неможливо, однак особа почувається погано і потребує медичної допомоги. Єдиним правильним рішенням у таких ситуаціях є виклик лікаря додому, який оцінить стан пацієнта і призначить раціональне лікування.

Виїзд лікаря додому не включає ситуацій, в яких існує пряма загроза життю людини, особливо у разі втрати свідомості, падінь з висоти, переломів, дорожньо-транспортних пригод, раптової втрати свідомості, задишки, ураження електричним струмом, пологів та недуг пов’язаних з вагітністю. У такому випадку до пацієнта потрібно викликати екстрену медичну допомогу.

Коли необхідно викликати лікаря додому?

Викликати лікаря додому можна у випадку, якщо Вашому життю нічого не загрожує у цей момент і Ви не потребуєте негайної госпіталізації. До найчастіших симптомів, які вимагають консультації спеціаліста вдома, відносять:

  • кашель;
  • гарячка;
  • біль в області легень;
  • спазматичні болі у м’язах;
  • загальна слабкість;
  • підвищення чи зниження артеріального тиску;
  • слабкість та відсутність апетиту;
  • висипання;
  • інше.

Пам’ятайте, якщо Ви відчуваєте, що спеціаліст не зможе допомогти в домашніх умовах, краще дзвонити по швидку допомогу. 

На виклик додому як правило приїжджає лікар терапевт чи сімейний лікар. Зазвичай фахівець оглядає пацієнта, слухає дихання за допомогою фонендоскопу, вимірює пульс і тиск, оглядає горло, пальпує лімфатичні вузли й проводить бесіду з хворим. Встановивши діагноз, спеціаліст призначає лікування, а при необхідності скеровує на додаткові аналізи, консультацію вузького фахівця чи госпіталізацію.

У часи пандемії існують чималі переваги виклику лікаря додому. У такому випадку хвора людина не має можливості підчепити додаткову хворобу у черзі до лікаря через ослаблений імунітет. Зважаючи на незадовільний стан здоров’я, недужий також не повинен перевтомлюватися та їхати до приймального відділення, що може негативно вплинути на процес одужання. Отже, домашні лікарські візити значно економлять час та сили.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Виїзд спеціаліста на дім2000.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити