Надіслати заявку на запис

Видалення пігментних плям

Головна / Видалення пігментних плям
Видалення пігментних плям

Нерівномірний розподіл меланіну є причиною появи таких дефектів, як пігментні плями. Фактори, що призводять до порушення гормонального балансу та гіперпігментації можуть бути різні — вікові зміни, стреси, фармацевтичні препарати, тривале перебування під дією ультрафіолету. Наша мережа медичних центрів — Родина пропонує таку послугу сучасної естетичної медицини, як видалення пігментних плям на обличчі у Львові. Ефективне та безпечне видалення пігментації по всьому тілу виконується на інноваційному обладнанні LUMECCA, розробленому ізраїльською компанією.

Видалення пігментних плям за технологією LUMECCA: особливості та переваги

Якщо на шляху до вашої ідеальної краси стоять веснянки, великі та неестетичні пігментні плями, судинні патології, делікатно й результативно привести ці ділянки шкіри до ладу зможуть лікарі нашого медичного центру Родина. Апаратне видалення пігментації на обличчі та тілі виконується за допомогою технології фотоомолодження LUMECCA, при цьому:

 • фахівець регулює рівень потужності світлового потоку, інтенсивність впливу обладнання на шкіру в залежності від типу шкіри, різновиду дефектів;
 • видалення пігментних плям на обличчі та по всьому тілу відбувається безболісно. Ви відчуваєте лише теплові імпульси, тому немає потреби в додатковому знеболюванні;
 • можливості апарату дозволяють обробляти великі площі шкіри;
 • ефект з’являється вже після 1-2 процедур. В результаті видалення пігментних плям ділянки шкіри стають світлішими, відбувається омолодження, зникають судинні патології;
 • завдяки високій якості обладнання та професіоналізму спеціаліста, після того, як вам були видалені пігментні плями, у вас немає якихось побічних ефектів, порушень цілісності шкіри.

В нашому медичному центрі у Львові ви можете пройти курс позбавлення від гіперпігментації, а також отримати консультацію та поради кваліфікованих фахівців щодо уникнення появи таких дефектів у подальшому житті.

Показання та протипоказання

Коли потрібне видалення пігментних плям? Процедура може знадобитись, якщо ці недоліки зовнішності доставляють вам великий дискомфорт, негативно впливають на психічний стан. Причинами появи плям можуть бути генетична схильність, постійне знаходження на сонці, вік, прийом фармацевтичних засобів, хвороби ШКТ. Розповсюджені випадки гіперпігментації класифікують наступним чином:

 • melasma — коли дефекти утворюються під час вагітності, при прийомі протизаплідних препаратів, під час сезонного впливу ультрафіолету, мають локалізацію над верхньою губою, щоках, лобі;
 • chloasma — коли утворюються великі плями темно-жовтого чи темно-коричневого кольору, що мають чітко виражені краї.

Під впливом насадки апарату LUMECCA плями спочатку темніють, а потім, згодом зникають. Шкіра набуває гарного рівномірного кольору, стає більш гладкою та пружною. Додатковий ефект, що спостерігається після процедури — одночасне позбавлення від судинної сіточки. Фототермічна енергія видаляє дрібні судини, які створюють ділянки скупчення меланіну та провокують почервоніння. Тож курс процедур надає вашій шкірі здорового та сяйнистого вигляду без необхідності хірургічного втручання або застосування ін’єкцій. 

Протипоказання

Видалення пігментації за допомогою сучасної технології фотоомолодження відрізняється безпечністю. Але існують протипоказання, наявність яких не дозволяє вам проходити процедуру. Серед таких протипоказань:

 • інфекційні захворювання шкіри;
 • наявність на шкірі свіжих ран, порізів, опіків, післяопераційних швів;
 • підвищена температура тіла;
 • загострення хронічних хвороб;
 • онкологічні хвороби;
 • вагітність, період лактації;
 • аутоімунні хвороби;
 • схильність організму до утворення келоїдних рубців.

Дізнатись, чи можна вам пройти курс позбавлення від гіперпігментації на нашому обладнанні при наявності якихось інших хвороб чи станів ви можете, отримавши попередню консультацію.

Як підготуватись до процедури?

Чи потрібна спеціальна підготовка до процедури фотоомолодження апаратом LUMECCA з широкосмуговим опромінюванням? Загальні рекомендації наступні:

 • за 14 днів до сеансу не загоряти на сонці, не відвідувати солярій;
 • не відвідувати косметологічні процедури з хімічного пілінгу (за 2 тижні до запланованого видалення пігментних плям);
 • закінчити прийом антибіотиків (також не менш як за 14 днів).

Щоб не допустити негативних наслідків, краще не відвідувати басейнів, саун та лазні за 3 дні до сеансу. Перед початком фахівець проводить консультацію, на якій вирішує, чи є у вас протипоказання, скільки процедур потрібно, щоб отримати найкращий ефект.

Скільки триває процедура та чи є період реабілітації?

Одна процедура обробки ділянки шкіри апаратною насадкою LUMECCA триває від 5 до 15 хвилин. В залежності від індивідуальних показників, обираються налаштування обладнання. Попередньо шкіра в місці впливу ретельно очищується. Після проведення процедури на поверхню шкіри наноситься засіб для догляду та пришвидшеної регенерації клітин.

Завдяки високої якості та безпечності технології після видалення пігментних плям Львів на шкірі не залишаються видимі рубці, рани, інші пошкодження. Тому період реабілітації майже відсутній. При цьому є деякі рекомендації:

 • краще використовувати сонцезахисний крем, щоб убезпечити шкіру від негативного впливу UF-променів;
 • застосовуйте якісну доглядову та декоративну косметику, в якій відсутні токсичні домішки;
 • бережіть своє здоров’я, особливо у віці старше 35 років, коли в організмі починають відбуватись природні зміни, у тому числі гормональні.

Запрошуємо вас на сучасну процедуру естетичної медицини у Львові. Ви можете записатись на зручний для вас день і час, скориставшись онлайн формою на сайті центру Родина або зателефонувавши нашим адміністраторам.

Лікарі клініки Родина

Call Now Button
Графік роботи