Надіслати заявку на запис

Ваксігрип Тетра

Головна / Послуги / Ваксігрип Тетра

VAXIGRIP TETRA рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я для жителів Північної півкулі. Ваксігрип тетра призначена для профілактики грипу.  Підходить для введення як дітям, так і дорослим.

Грип ― це вірусне захворювання, яке часто супроводжується ускладненнями та може мати летальні наслідки. Саме тому, вакцинація проти грипу необхідна кожному.

Назва:VAXIGRIP TETRA
Виробник:Санофі Пастер, Франція
Опис:VAXIGRIP ― це суспензія для ін’єкцій, яка знаходиться у попередньо наповненому шприці. Містить штами вірусів грипу зі зниженою активністю, які провокують організм до вироблення антитіл. В склад суспензії також входять речовини, які забезпечують правильне зберігання основних компонентів.

Після щеплення Імунітет формується протягом чотирнадцяти днів і залишається на термін від шести місяців до одного року. Ефективність вакцини ваксігрип тетра залежить від віку людини і складає від 60% до 80%.

Для кого:Вакцинованими можуть бути діти віком від двадцяти чотирьох тижнів та дорослі люди.
Доза:0.5 мілілітра.
Протипоказання:Протипоказаннями до проведення вакцини проти грипу є:

 • гострі запальні стани;
 • підвищена температура;
 • алергія на компоненти вакцини;
 • алергія на курячі яйця;
 • захворювання центральної і периферійної нервової системи.

Повний список протипоказань можна дізнатися у Вашого сімейного лікаря.

Скільки разів потрібно робити щеплення:Введення вакцини відбувається одноразово на період дванадцяти місяців. Дітям до дев’яти років рекомендується зробити повторне щеплення з інтервалом до чотирьох тижнів.
В яку ділянку тіла вводиться:Дітям до трьох років вакцина проти вірусу грипу вводиться внутрім’язево або підшкірно, старшим дітям та дорослим ― у дельтоподібний м’яз плеча.
Можливі побічні ефекти:Побічні реакції можуть включати:

 • біль, набряк або затвердіння у місці ін’єкції;
 • дратівливість та нервозність;
 • порушення сну;
 • головний біль;
 • кволість
 • загальна слабкість;
 • міалгія;
 • підвищення температури.

Як правило, реакція організму на препарат легка та не включає важких станів. Найчастішими симптомами є нездужання, лихоманка, міалгія.

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

Захворювання на грип є одним із найбільш поширеним у зимовий період. Вчасна вакцинація забезпечує захист від складного перебігу та виникнення ускладнень після грипу.

Отримати якісну вакцину можливо у медичному центрі “Родина”. Кваліфіковані спеціалісти проводять попередній огляд, для того, щоб виключити всі протипоказання. Лише після цього може бути зроблена ін’єкція. Вакцина ваксігрип тетра, як і всі інші препарати, зберігається згідно з усіма вимогами виробника.

Після проведення щеплень, лікар буде спостерігати за станом організму. У випадку алергічної реакції, спеціаліст надасть кваліфіковану медичну допомогу. Також він надасть рекомендації та опише всі симптоми, з якими вакцинований може стикнутися вдома. 

Важливо!

Надана інформація призначена для ознайомлювальних цілей. За детальним списком показань, протипоказань, побічних реакцій та графіка проведення щеплень слід звернутися до сімейного лікаря чи педіатра.

ПослугаВартість, грн
Вакцинація Ваксігрип Тетра800
Call Now Button
Графік роботи