Надіслати заявку на записНеврологія

Головна / Неврологія
Неврологія

Лікар-невролог – це спеціаліст, який спостерігає за реакціями організму пацієнта на певні подразники, вивчає функції нервової системи, діагностує хвороби та проводить спеціалізоване лікування. Консультація невролога може бути отримана будь-якою людиною, яка скерована до спеціаліста сімейним лікарем.

Коли необхідно звертатись до лікаря невролога?

Лікар невропатолог проводить обстеження, яке дозволяє оцінити стан центральної периферичної нервової системи. Перед тим, як звернутися до спеціаліста на консультацію, слід проконсультуватися із терапевтом. Зазвичай, пацієнти отримують скерування на неврологічний огляд, якщо у них присутні наступні симптоми:

  • часті головні болі, мігрені;
  • запаморочення в голові;
  • безпричинна втрата свідомості;
  • болі, які виникають у різних частинах тіла, особливо в областях головного та спинного мозку;
  • порушення сну;
  • спазми у м’язах;
  • порушення координації та мови;
  • неконтрольовані рухи кінцівок;
  • інше.

Якщо Ви помітили будь-які з перелічених або інші невластиві Вам симптоми, необхідно якомога швидше звернутися до невролога. Вони можуть свідчити про порушення в роботі головного мозку або периферійної нервової системи. Наш невропатолог у Львові, проведе необхідне обстеження, а при потребі скерує хворого на додаткові дослідження.

Наука неврологія у Львові добре розвинена, тому знайти кваліфікованого спеціаліста буде неважко.

Як проходить візит до невролога?

Як виглядає неврологічне обстеження, залежить від віку та стану пацієнта. Не кожне дослідження є абсолютно однаковим. Приватний невропатолог у Львові самостійно підбирає метод, який дозволить найточніше поставити діагноз у випадку окремих пацієнтів.

Для дорослих, невропатолог кожен візит починає з співбесіди. Лікар ставить питання, на які потрібно відповідати точно і чітко. Спеціаліст оцінює окремі параметри, до яких належать: загальний стан, стан свідомості, положення і будова тіла, харчування та оцінка дихальної системи і кровообігу. Наприклад, під час візиту невролог стукає по коліну пацієнта спеціальним молотком. Це дослідження дозволяє перевірити присутність рефлексів. При порушених рефлексах потрібно встановити конкретну причину такого стану речей.

Якщо інформації, отриманої під час візиту буде недостатньо, лікар зобов’язаний скерувати пацієнта на додаткові обстеження, серед яких магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, аналіз крові, ультразвукове дослідження судин, рентгенографія, ехоенцефалографія, позитронно-емісійна томографія.

ПослугаВартість, грн
Консультація невролога450
Повторна консультація невролога380
Call Now Button