Надіслати заявку на записКонсультація кардіолога

Головна / Консультація кардіолога
Консультація кардіолога

Консультація кардіолога необхідна у випадку, якщо у Вас виявлені хвороби серцево-судинної системи або з’явилися симптоми, які вказують на їх наявність та розвиток. Розділ медицини, який займається переліченими хворобами, називається кардіологія.

Лікар кардіолог займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи. Він розпізнає вроджені та набуті вади серця та кровоносної системи, проводить детальні обстеження, визначає лікування, підтримує пацієнтів протягом реабілітаційного періоду. Окрім діагностики та лікування, профілактика являється також надзвичайно важливим обов’язком кардіолога, адже вона може запобігти хворобі чи її чи загостренню у багатьох пацієнтів.

Коли потрібно звертатись до лікаря кардіолога?

Хвороби серця та кровоносної системи ― найпоширеніші недуги, що входять до сумнозвісної групи цивілізаційних хвороб. Не варто недооцінювати періодичний біль у грудях, адже це може бути ішемічна хвороба серця, слід негайно звернутися до лікаря кардіолога. Крім цього, слід стежити, чи немає у Вас наступних симптомів:

  • часті відчуття припливу крові до голови,
  • відчуття душіння і тиску в грудях,
  • зміни серцевого ритму,
  • задишка у стані спокою, а також після фізичних вправ,
  • набряк обличчя і кінцівок,
  • часте підвищення артеріального тиску,
  • непритомність.

Якщо симптоми, які вказують на наявність захворювань серцево-судинної системи, повторюються протягом деякого часу, слід звернутися до кардіолога у Львові.

Кардіологічні послуги в медичному центрі “Родина”

Записатися на візит до лікаря кардіолога у медичний центр “Родина” Ви можете онлайн на сайті або зателефонувавши у відділення. На візит до лікаря кардіолога слід приходити підготувавши історію симптомів та опитавши членів родини про спадкові хвороби. Слід вимірювати тиск кілька днів перед візитом та сповістити Ваші показники фахівцю. Якщо у Вас є результати аналізів чи обстежень із попередніх років (порушення серцевого ритму, результати ехо серця, встановлені діагнози кардіологічних захворювань чи судинних захворювань, діагностована серцева недостатність) обов’язково візьміть їх на візит. Лікар кардіолог може скерувати Вас на додаткові обстеження та записати Вас на ще один візит (повторна консультація).

ПослугаВартість, грн
Консультація кардіолога450
Повторна консультація кардіолога380
Повторна консультація кардіолога550
Call Now Button