Надіслати заявку на запис

УЗД простати

Головна / УЗД простати
узд простати

Простата ― це невеликий орган в репродуктивній системі чоловіків, який відіграє ключову роль у підтримці фертильності. Більшість людей пов’язують захворювання простати лише з похилим віком, але це помилкова думка, адже вони вражають і молодих чоловіків. УЗД простати у Львові ― це одне з базових досліджень, яке точно відображає стан тканин цього органу.

Коли потрібне УЗД простати?

Захворювання, яке може вразити чоловіків різного віку, ― це гострий або хронічний простатит. У свою чергу, старші чоловіки можуть боротися з доброякісною гіперплазією передміхурової залози, яка найчастіше є фізіологічним процесом. На жаль, іноді збільшення цієї залози у чоловіків може бути симптомом тривалого новоутворення, тому тривожні симптоми не слід недооцінювати.

УЗД передміхурової залози та сечового міхура рекомендується якщо спостерігається:

 • виявлення відхилень в структурі простати під час пальпації через пряму кишку;
 • підвищений рівень ПСА в крові;
 • підвищений тиск на сечовий міхур і дискомфорт при сечовипусканні, такий як біль або печіння;
 • біль в промежині, який посилюється при сидінні;
 • рак простати у найближчих родичів ― як профілактика.

Підготовка до УЗД простати

Дослідження передміхурової залози потребує складної підготовки для поліпшення якості візуалізації. Воно включає такі вимоги:

 • легкозасвоювана дієта за день до обстеження ― з раціону необхідно виключити темний хліб, свіжі фрукти та овочі;
 • поява на огляд натщесерце;
 • прийом препаратів проти метеоризму напередодні або в день обстеження;
 • прийом м’яких проносних за 24 години до обстеження, якщо це необхідно;
 • використання аптечної ректальної клізми для очищення кишківника від вмісту їжі (за необхідності);
 • утримання від куріння, жування гумки, вживання кави, алкоголю та газованих напоїв у день обстеження;
 • наповнення сечового міхура для обстеження ― за 1-2 години перед процедурою потрібно випити 4-6 склянок негазованої води і не мочитися до кінця процедури.

Як проходить трансректальне УЗД простати?

Трансректальне УЗД може проводити фахівець з відповідною підготовкою або клінічним досвідом. Для того, щоб потрапити на УЗД, необхідно попередньо записатися на прийом в медичний центр та ознайомитися з підготовкою до процедури (наприклад, не випорожнювати сечовий міхур).

УЗД простати у Львові розпочинається з того, що пацієнт роздягається нижче пояса, лягає на лівий бік і підтягує коліна до живота. Перед тим, як вставити зонд в задній прохід, лікар покриває його спеціальною плівкою, а потім змащує гелем, що полегшить обстеження.

Датчик апарата поміщається в задній прохід на кілька сантиметрів. За допомогою ультразвукових хвиль на монітор виводиться зображення, яке читає фахівець. Після того, як ультразвукове дослідження простати у Львові закінчується, лікар інформує пацієнта про результати і можливий курс лікування. 

Переваги процедури

Ультразвукове дослідження це найбезпечніший тип діагностики. Спостереження, проведені протягом багатьох років, довели, що акустичні хвилі, які випромінює ультразвуковим сканером, є абсолютно нешкідливими для людського організму.

Звичайно, це не єдина перевага ультразвукового обстеження. Воно також порівняно недороге, короткочасне, абсолютно безболісне і не потребує спеціальних препаратів. Також сучасне обладнання забезпечує бездоганну візуалізацію та виявлення змін з точністю до 0,1 мм. 

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
УЗД сечового міхура та простати520.00 грн
УЗД простати ТРД520.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити