Надіслати заявку на запис

Лімфодренажний масаж обличчя

Головна / Лімфодренажний масаж обличчя
Лімфодренажний масаж обличчя

Обличчя і очі – перше, на що звертає увагу співрозмовник. Часто стан шкіри обличчя видає вік, а очі – настрій і стан душі. Вже потім звертають увагу на фігуру, манери і поведінку. Тому догляд за обличчям дуже важливий. Не завжди достатньо домашнього догляду для підтримки обличчя в ідеальному стані. Через недосипання та втому шкіра втрачає пружність, тьмяніє, з’являються набряки під очима. Однак, щоб якнайдовше зберегти молодість шкіри без лазерних процедур та хірургічних втручань, можна розглянути такий варіант, як лімфодренажний масаж обличчя.

Що таке лімфодренажний масаж обличчя?

Масаж обличчя, шиї та зони декольте сьогодні входить у список обов’язкових процедур, які допомагають зберегти молодість і красу. Особливо популярний лімфодренажний масаж обличчя. Це ефективний метод, який дозволяє позбутися ознак старіння, зробити вигляд сяючим і прекрасним. Вже після першого сеансу ви помітите приємні зміни, які відбудуться зі шкірою.

Це спеціально розроблена техніка масажу обличчя та шиї, яка сприяє стимуляції лімфатичної системи обличчя. Процедура дозволяє отримати вражаючі результати і водночас не вимагає великих витрат. Завдяки їй можна швидко позбутися набряків, підтягнути контур обличчя. Забудьте про застій лімфи, мішки під очима – класичний масаж обличчя корисний у будь-якому віці.

Як відбувається процедура?

Дренажний масаж передбачає такі етапи:

  1. Підготовка шкіри: зняття макіяжу, очищення шкіри, нанесення засобів для масажу. У мережі медичних центрів «Родина» використовують під час процедур професійні косметичні засоби класу люкс та сучасні апарати, зокрема апарат вакуумно-роликового масажу MED-360.
  2. Лімфодренажний масаж передбачає легкі і плавні рухи, спрямовані на стимуляцію лімфатичного стоку. Це можуть бути ніжні притискання, розтягування, коливання або кругові рухи. Рухи здійснюються з невеликим тиском, щоб не перевантажувати лімфатичну систему.
  3. Завершується сеанс легкими рухами погладжування, які дозволяють заспокоїти і розслабити шкіру.

У мережі центрів «Родина» працюють фахівці, які мають вищу освіту та досвід роботи. А косметичний масаж обличчя у клініці перевершить ваші очікування: шкіра виглядатиме молодою, пружною і сяючою.

Кому рекомендовано лімфодренажний масаж обличчя?

Лімфодренажний масаж у Львові може бути корисний для людей, які мають проблеми з набряками, наприклад, після травм або післяопераційних станів. Також серед показань – тьмяний колір обличчя, зморшки, порушення роботи сальних залоз, мішки під очима, жирові відкладення в ділянці підборіддя.

Протипокази до процедури лімфодренажного масажу обличчя

Як і кожна процедура, лімфодренажний масаж обличчя має певні протипоказання. Зокрема це синці, подряпини на обличчі, хронічні дерматози, ураження лицьового нерва. Від процедури варто відмовитися тим, хто має онкологічні захворювання, герпес в активній стадії, страждає від гепертонії чи має запальні процеси ЛОР-органів.

Рекомендований курс

Однієї процедури для досягнення бажаного ефекту точно недостатньо. Фахівці рекомендують пройти курс, який включає 7-10 сеансів з інтервалом 2-3 дні. Тривалість сеансу – 40-50 хвилин. Однак точну кількість сеансів визначає лікар-косметолог. Все залежить від віку пацієнта стану шкіри, дерматологічних проблем.

Ефективність лімфодренажного масажу обличчя

Повний курс дозволить отримати такий ефект:

  • Зменшення набряків. Масаж допомагає зняти набряки та припухлість, особливо біля очей та навколо носа. Сприяє виведенню надлишкової рідини та зменшенню застійних явищ в тканинах обличчя.
  • Покращення тонусу шкіри. Масаж покращує кровообіг в шкірі обличчя. Це позитивно впливає на тонус шкіри, робить її більш еластичною.
  • Зменшення зморшок.Процедура сприяє розслабленню м’язів, покращує тонус тканин і стимулює природний процес оновлення шкіри. Після повного курсу можна позбутися “гусячих лапок”, мімічних зморшок. Овал обличчя виглядатиме підтягнутим, чітко окресленим.
  • Релаксація та зняття стресу.Лімфодренажний масаж, ціна якого є доступною, має послаблюючий ефект. Він може допомогти зняти напругу, стрес та втому, покращити загальний настрій.

Курс лімфодренажного масажу для обличчя – альтернатива дорогим косметичним процедурам. Але ефект дійсно вражає: обличчя виглядатиме молодим, гарним. Тому якщо ви помітили перші тривожні ознаки, а зовнішній вигляд викликає тільки розчарування і незадоволення, не зволікайте, звертайтеся у мережу медичних центрів “Родина”. Тут ви зможете переконатися на власному прикладі: естетична медицина у Львові здатна творити дива! Не чекайте коли невеликі дефекти стануть справжньою проблемою. Періодичне проходження курсу лімфодренажного масажу допоможе підтримувати м’язи обличчя в тонусі, надовго зберегти природну красу.

Поширені запитання

Фахівці стверджують, що масаж у такій техніці можна проводити курсом від 7 до 13 процедур частотою 3 рази в тиждень 2 рази на рік.

Помітні зміни – відсутність набряків, підтягування контуру обличчя – можна побачити вже після перших процедур. Але щоб закріпити результат варто пройти повний курс. А це як мінімум 8-10 процедур.

Масаж лімфодренажний спрямований на посилення мікроциркуляції, виведення з організму рідини, що застоялась. Процедура дозволяє підтримувати молодість і красу шкіри. Масаж допомагає позбутися зморшок, попередити їх появу, має відмінний ліфтинг-ефект. Шкіра стає пружною, еластичною, покращується кровообіг і обмінні процеси. Не менш корисний також лімфодренажний масаж тіла у мережі клінік «Родина».

Це особливий вид масажу, який передбачає використання спеціальних технік. Потрібні знання, вміння і досвід, адже це запорука бажаного результату. Краще довірити справу професіоналам.

Спеціалісти медичного центру Родина проводять процедуру вакуумно-роликового масажу на сучасному апараті MED 360, який поєднує 5 технологій, які сприяють досягненню бажаних результатів за короткий термін.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Масаж обличчя лікувальний450.00 грн
Лазерна епіляція (ж) – руки до ліктявід 390.00 грн
ЛЕ (ж) – руки повністю650.00 грн
ЛЕ (ж) – гомілки650.00 грн
ЛЕ (ж) – ноги повністю1100.00 грн
ЛЕ (ж) – бікіні глибоке680.00 грн
ЛЕ (ж) – бікіні неглибоке420.00 грн
ЛЕ (ж) – пахові ділянки310.00 грн
ЛЕ (ч) – руки до ліктя490.00 грн
ЛЕ (ч) – руки повністю790.00 грн
ЛЕ (ч) – гомілки770.00 грн
ЛЕ (ч) – стегна980.00 грн
ЛЕ (ч) – ноги повністю1700.00 грн
ЛЕ (ч) – пахові ділянки350.00 грн
ЛЕ (ж) – обличчя 1 зона150.00 грн
ЛЕ (ж) – кисті рук180.00 грн
ЛЕ (ж) – стопи150.00 грн
ЛЕ (ж) – пальці ніг150.00 грн
ЛЕ (ж) – біла лінія живота180.00 грн
ЛЕ (ч) – кисті рук340.00 грн
ЛЕ (ч) – плечі580.00 грн
ЛЕ (ч) – обличчя 1 зона245.00 грн
ЛЕ (ч) – грудна клітка750.00 грн
ЛЕ (ч) – біла лінія живота250.00 грн
ЛЕ (ч) – пальці ніг180.00 грн
ЛЕ (ч) – стопи200.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (все обличчя)2500.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (щоки+ніс)1800.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (щоки)1300.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (ніс)500.00 грн
Лазерне видалення судинної зірочки300.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментації грудей1800.00 грн
Лазерне видалення пігментаціі 1/2 спини3800.00 грн
Лазерне видалення пігментації вся спина5400.00 грн
Лазерне видалення пігментації кисті рук1300.00 грн
Медична процедура ВРМ (живіт/боки)600 грн
Медична процедура ВРМ (ноги/сідниці)800 грн
Медична процедура ВРМ (ноги/сідниці/живіт/боки)1000 грн
Чистка обличчя механічна950 грн
Чистка обличчя ультразвукова950 грн
Чистка обличчя Hydra Facial (вакуумний гідропілінг)1350 грн
Комплексна чистка спини ( комбінована – механічна+ультразвукова)2500 грн
Масаж обличчя ( лімфатичний лімфодренажний)900 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Обличчя повністювід 11000.00 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Обличчя та шиявід 13000.00 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Тіловід 13000.00 грн
Кріоліполіз 20хв.(тіло)1800 грн
Кріоліполіз 40хв.(тіло)2500 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Очі/шия/декольте (одна з ділянок)від 8000.00 грн
Пілінг500 грн
Лазерне шліфування (1см2)550 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити