Надіслати заявку на записЕстетична медицина

Головна / Естетична медицина
Естетична медицина

Сучасна естетична медицина, запропонована в нашому медичному центрі «Родина», — це можливість збереження молодості й краси вашого тіла без допомоги пластичних хірургів. Якщо вас турбують мімічні зморшки, асиметрія очей або губ, друге підборіддя, пігментні плями, зайва вага, жирові відкладення, целюліт, «апельсинова кірка», потрібно позбавитись небажаного волосся, запрошуємо у наше відділення естетичної медицини.
Дипломовані лікарі-косметологи нададуть необхідні консультації, визначать, які процедури потрібні вашому тілу для покращення здоров’я, повернення шкірі пружності й красивого кольору, моделювання фігури, позбавлення від зморшок й локальних жирових відкладень. Звертаючись до нас, ви отримаєте комплексну допомогу професійних експертів, що застосовують провідне обладнання та інноваційні технології для відстрочення вашого старіння на довгі роки.

Особливості естетичної медицини в центрі «Родина»

В нашому медичному центрі працює команда кваліфікованих фахівців з вищою медичною освітою, застосовуються сучасні технології апаратного ліфтингу, омолодження, лазерної епіляції. Для виконання естетичних процедур використовується провідне обладнання відомих у світі виробників:

  • фракційний лазер MED 870+ для омолодження шкіри, позбавлення різноманітних дефектів;
  • апарат для кріоліполізу KES Med-340, призначений для неінвазивного усунення жирових відкладень, боротьби з целюлітом, розгладжування шкіри;
  • апарат вакуумно-роликового масажу MED-360 для моделювання фігури, корекції форм, безопераційного ліфтингу;
  • діодний лазер MED-808M Plus для безпечної епіляції будь-якої частини тіла.

Малоінвазивні методики естетичної медицини, що практикуються нашими експертами, не мають складних та тривалих реабілітаційних періодів. Перед кожним сеансом ви отримуєте консультацію й рекомендації, дізнаєтесь про очікувані результати, протипоказання, можливі побічні ефекти — тобто на будь-яку процедуру естетичної медицини ви йдете повністю проінформовані та підготовлені.

Які процедури запропоновані?

Наразі в нашому центрі «Родина» запропоновані такі процедури естетичної медицини:

  • ботулінотерапія. Ін’єкції препаратів ботоксу типу А для омолодження обличчя, позбавлення шкіри від зморшків, виправлення асиметричних вікових змін;
  • ЕЛОС-корекція фігури за технологією ізраїльських вчених. Апаратне моделювання тіла дозволяє знизити вагу, зменшити об’єми, придати фігурі привабливість, підкреслити рельєф. Також ЕЛОС-корекція бореться з целюлітом, усуває дефекти шкіри;
  • лазерна епіляція «Золотий стандарт», що підходить для всіх типів шкіри й волосся (тонкого, жорсткого, світлого, темного). За 5-7 сеансів лазерної епіляції ви можете позбавитись небажаного волосся на тривалий час.

Ми постійно удосконалюємо та розширюємо перелік послуг. Тому, якщо вам потрібні інші процедури зі сфери сучасної естетичної медицини, уточнюйте наявність таких послуг у наших адміністраторів.

Ціни на естетичну медицину

Ціна послуг естетичної медицини залежить від виду процедури. Вартість ви можете подивитися на сайті або зателефонувати до наших адміністраторів. Зверніть увагу — фахівці приватної лікарні «Родина», які надають косметологічні послуги, мають вищу медичну освіту й відповідний досвід. Тому ви можете без зайвих вагань довіряти нам своє тіло, розраховуючи на безпечне й ефективне покращення фігури, шкіри обличчя й всього тіла, а також психоемоційного стану.

За необхідністю в нашому медичному центрі ви отримаєте консультацію та допомогу лікарів. Для зручності на сайті є онлайн форма, через яку легко відправити запитання, записатись на візит у відділення естетичної медицини або до лікаря вузької спеціалізації.

Лікарі

Call Now Button