Надіслати заявку на запис

Інфанрикс Гекса

Головна / Послуги / Інфанрикс Гекса

 

Вакцина Інфанрикс Гекса ― це препарат 6 в 1, призначений для немовлят та дітей. Ліки покликані стимулювати роботу імунної системи. Вакцина дозволяє організму виробляти антитіла для профілактики:

  • дифтерії,
  • правцю,
  • коклюшу
  • гепатиту B (рДНК),
  • поліомієліту,
  • заражень гемофільним грипом типу b (Hib).

Вчасне введення вакцини гарантує збереження здоров’я дитини. Завдяки щепленням випадки захворювань важкими хворобами зменшилися у кілька сотень разів, а деякі недуги зупинили своє поширення. 

 

Назва:Інфанрикс Гекса
Виробник:GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Бельгія
Опис:Упаковка містить один флакон з порошком, один попередньо заповнений шприц, що містить 0,5 мл суспензії та дві голки. Препарат слід зберігати в холодильнику при температурі від 2° С до 8° С.
Для кого:Для дітей віком від двох місяців до трьох років.
Доза:0.5 ml
Протипоказання:Протипоказання включають гіперчутливість до діючих речовин або будь-якої допоміжної речовини, що міститься у препараті.

Препарат не слід призначати пацієнтам, які мають підвищену чутливість до формальдегіду, неоміцину або поліміксину В, або які раніше мали алергічну реакцію на щеплення проти дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту або Hib. Його також не можна застосовувати дітям, у яких діагностовано енцефалопатію невідомої етіології.

Вакцинація не повинна проводитися при важких та гострих гарячкових станах. Легка інфекція не є протипоказанням.

Скільки разів потрібно робити щеплення:Первинна вакцинація Infanrix hexa у доношених дітей проводиться 3 або 2 дозами по 0,5 мл. Інтервал між кожною ін’єкцією складає два місяці. Зазвичай щеплення проводяться у 2, 4 та 6 місяців.

Немовлятам, народженим передчасно, але після принаймні 24 тижнів вагітності, рекомендується застосовувати 3 дози по 0,5 мл під час первинної вакцинації. Між кожним введенням повинен бути інтервал не менше 1 місяця.

В яку ділянку тіла вводиться:Внутрішньом’язово, у передню бічну частину стегна
Можливі побічні ефекти:Побічні ефекти, про які часто повідомляють, включають: втрату апетиту, незвичний плач, дратівливість, неспокій, лихоманку вище 38°C, набряк місця ін’єкції, почервоніння, біль, втому.

До рідкісних побічних ефектів відносять інфекції верхніх дихальних шляхів, сонливість, кашель та дифузний набряк на кінцівці.

Рідко зустрічаються такі побічні ефекти: лімфаденопатія, тромбоцитопенія, анафілактичні реакції (включаючи кропив’янку), алергічні реакції (включаючи свербіж), колапс, шоковий стан (гіпотонічно-гіпореактивний епізод), бронхіт, апное, висип, ангіоневротичний набряк.

Переваги вакцинації Інфанрикс Гекса

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії та інших небезпечних захворювань захистить організм дитини. Ускладнення після цих недуг можуть спричинити каліцтво, також відомі летальні випадки.

Згідно з інформацією наданою МОЗ України, щеплення це найкращий та найпростіший спосіб убезпечити себе від важких хвороб. 

Важливо!

Вищевказана стаття є інформативною і не може замінити читання інструкції або відвідування лікаря.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Інфанрикс Гекса1830.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити