Надіслати заявку на запис

УЗД кульшових суглобів

Головна / УЗД кульшових суглобів
УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшового суглоба ― це безпечний неінвазивний метод діагностики захворювань даної ділянки. Результати дозволяють оцінити стан та структуру суглоба, а також виявити можливі патології. Це найбільш поширений спосіб дослідження, завдяки його швидкості та безболісності.

Перевагою ультразвукової діагностики являється її безпечність, особливо у порівнянні з МРТ (магнітно-резонансна томографія), КТ (комп’ютерна томографія), рентгеном. Річ у тім, що УЗД апарат працює на основі хвиль високої частоти. Вони не мають дослідженого негативного впливу на організм людини, як, наприклад, рентгенівські промені. Одночасно, ультразвукові хвилі дозволяють отримати зображення з високим рівнем вірогідності.

Коли потрібне УЗД кульшових суглобів?

Зробити УЗД кульшових суглобів у Львові можна після консультації лікаря. Зазвичай, спеціаліст проводить мануальне та візуальне обстеження суглоба і в разі браку даних направляє пацієнта на ультразвук.

Показаннями для УЗД суглобів тазу є:

 • біль під час ходьби;
 • больові відчуття у стані спокою;
 • скованість у рухах;
 • набряки в області кульшових суглобів;
 • травми;
 • спазми м’язів у області тазу.

У випадку виникнення серйозних патологій кульшових суглобів, ці зміни буде видно і неозброєним оком. УЗД допоможе оцінити ступінь проблеми та вибрати тактику лікування. У результаті може бути діагностована:

 • дисплазія;
 • бурсит;
 • синовіт;
 • артроз;
 • артрит;
 • інше.

Як проходить УЗД кульшового суглоба?

Для проведення ультразвукового дослідження кульшових суглобів спеціальна підготовка не потрібна. Необхідно лише виключити протипоказання ― алергію на складники провідного гелю та важкий остеопороз.

Отже, пацієнт повинен зайняти положення, яке скаже лікар: горизонтальне на спині, горизонтальне на боку, горизонтальне із зігнутими ногами, на боку із завертанням стегна всередину. Кожна з перелічених позицій дозволяє оглянути структуру та будову кульшового суглоба з іншого боку, що допомагає зробити детальний і інформативний огляд.

На шкіру пацієнта наноситься спеціальний провідниковий гель, який забезпечує проникнення хвиль високих частот крізь шкіру. Лікар водить по ділянці дослідження портативним датчиком, який передає зображення на монітор. Зазвичай процедура триває 15-30 хвилин. В кінці процедури лікар усуває рештки гелю за допомогою паперового рушника.

Переваги УЗД кульшових суглобів в медичному центрі Родина

Якщо Ви плануєте записатися на УЗД до лікаря, варто звернутися за допомогою до працівників центру “Родина”. У закладі працюють висококласні спеціалісти, які безпомилково ставлять діагноз уже після першої процедури ультразвукової діагностики.

Завдяки використанню найновішою апаратури, спеціаліст отримує детальне та інформативне зображення кульшового суглоба, сідничного нерва, лімфатичних вузлів, структури мускулатури та навколо суглобної сумки. Отримана інформація дозволяє поставити точний і безпомилковий діагноз та призначити відповідне лікування. Тільки у такому випадку будь-які захворювання можуть бути вилікувані.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
УЗД кульшових суглобів (у дітей)690.00 грн
Пакет “Здоровий малюк 1-й місяць” Консультація сімейного лікаря/педіатра у віці 1 міс. УЗД кульшових суглобів (у дітей) Нейросонографія1770.00 грн
Пакет “Здоровий малюк 3-й місяць” (розширений) Консультація дитячого невролога Консультація дитячого ортопеда Консультація сімейного лікаря/педіатра УЗД органів черевної порожнини УЗД кульшових суглобів (у дітей) Нейросонографія3500.00 грн
Пакет “Здоровий малюк 3-й місяць” Консультація дитячого невролога Консультація сімейного лікаря/педіатра УЗД кульшових суглобів (у дітей) Нейросонографія2400.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити