Надіслати заявку на запис

УЗД молочних залоз

Головна / УЗД молочних залоз
узд молочних залоз

Поряд з мамографією, УЗД молочної залози є одним з основних досліджень, рекомендованих для профілактики раку грудей. Ця процедура є неінвазивною та дозволяє оцінити стан тканини без оперативного втручання.

УЗД молочних залоз проводять не лише тоді, коли для цього є конкретна причина (наприклад, ущільнення, яке можна промацати під пальцями), але і профілактично. На жаль, В Україні мало жінок знають про важливість регулярної ультрасонографії та мамографії жінкам, хоча це один із найефективніших інструментів боротьби з раком молочної залози пацієнта. Наша медична клініка Родина пропонує вам безболісне та комфортне проведення УЗД грудей у Львові.

Коли потрібне УЗД грудей?

УЗД молочних залоз варто проходити не тільки тоді, коли у грудях з’являються грудочки чи пухлини. Записатися на прийом в медичний центр та пройти діагностику це найкращий метод профілактики важких захворювань пацієнтів.

Що стосується частоти ультразвукової діагностики, якщо відсутні будь-які симптоми, то рекомендується дотримуватися такого графіка:

 • Перше УЗД грудних залоз призначають на 20-й день народження і повторювати його потрібно кожні 2 роки до 30 років.
 • Після 30 років ― узд молочних залоз проводиться раз на рік.
 • якщо жінці більше ніж 40 років рекомендовано проходити ультразвукове обстеження молочних залоз кожні 6 місяців, додатково включаючи мамографію до календаря профілактичних оглядів.

Крім профілактики, приводом провести УЗД грудей є приналежність до групи ризику, тобто:

 • у найближчих родичів жінки були випадки раку молочної залози або яєчників. Ранні прояви раку ви можете виявити за допомогою УЗД та запобігти його прогресуванню. Лікування на ранніх стадіях безпечніше і приносить кращі результати;
 • у жінки була будь-яка хвороба молочних залоз раніше;
 • наявності мутації в генах BRCA1/BRCA2;
 • використання гормональної контрацепції протягом багатьох років.

Коли варто проходити позапланову ультразвукову діагностику грудей?

Слід зазначити, що наведені вище вказівки застосовуються тоді, коли з грудьми теоретично все в порядку. УЗД молочних залоз у Львові дозволяє виявити зміни настільки малі, що вони ще не проявляються під час самообстеження. Однак, якщо між профілактичними ультразвуковими дослідженнями з’являються якісь тривожні симптоми, наступне УЗД молочних залоз слід проводити не “за графіком”, а якомога швидше. Серед таких симптомів є:

 • грудочки або ущільнення, що відчутні під пальцями;
 • постійний біль чи дискомфорт у грудях;
 • витік крові або інші виділення з соска;
 • збільшення пахових лімфатичних вузлів;
 • раптова зміна зовнішнього вигляду грудей, наприклад, зміна форми або розміру, зовнішнього вигляду шкіри або сосків ― втягнення, почервоніння або поява виразок.

В який день циклу йти на УЗД грудей у Львові?

Жінкам репродуктивного віку рекомендується робити УЗД молочних залоз в період з 4 до 14 дня менструального циклу.

Переваги УЗД молочної залози

На відміну від інших типів дослідження, ультразвукова діагностика молочних залоз абсолютно безпечна та безболісна процедура. При цьому вона дає можливість найбільш точно виявити зміни у структурі тканин грудей. Ціни на дослідження ультразвуком невисокі та доступні кожному. Ультразвуки, на основі яких працює УЗД апарат не здійснюють радіаційного навантаження на організм, що дуже важливо у випадку ракових захворювань та вагітності.

Підготовка до обстеження молочної залози

Зазвичай УЗД грудної залози не вимагає жодних приготувань. Однак під час консультації у медичному центрі, лікар може порекомендувати певну підготовку.

Як проходить УЗД молочних залоз у Львові?

Ультразвукове дослідження проводиться лікарем, який після завершення процедури зможе прочитати результати одразу в клініці. УЗД починається з того, що пацієнтка роздягається до пояса та лягає на кушетку на спину. Потім спеціаліст накладає на молочні залози провідниковий гель та розповсюджує його по шкірі за допомогою портативного датчика. Процедура триває близько п’ятнадцяти хвилин. Після закінчення дослідження, Ви можете отримати його результати.

Доступні ціни на УЗД грудей в медичному центрі Родина

Запрошуємо вас скористатися ультразвуковою діагностикою молочних залоз у нашому медичному центрі у Львові. Ціни на УЗД грудей вказані на сторінці сайту, проте ви можете додатково скористатися нашими акційними пакетами послуг “Огляд мамолога”, який включає також консультацію провідного спеціаліста нашого центру. Щоб здійснити запис на УЗД молочних залоз у медцентрі Родина у Львові, зателефонуйте за номером +38067 230 1177 або скористайтеся онлайн формою на сайті.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Пакет “Жіноче здоров’я” (оптимальний 40+) Аналіз у/г мазка Цитологія на атипові клітини Консультація гінеколога Цифрова кольпоскопія УЗД матки та придатків Мамографія (двох молочних залоз) Інтерпретація результатів обстежень3050.00 грн
УЗД грудних залоз650.00 грн
Пакет “Огляд мамолога” Консультація провідного спеціаліста мамолога УЗД грудних залоз1050 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити