Надіслати заявку на запис

Алергопроби

Головна / Алергопроби
Алергопроби

Алергією страждають мільйони людей у різних країнах світу. Це бурхлива, а часто непередбачувана реакція організму на чужорідні білки. Вони можуть міститися у різних речовинах: шерсть тварин, пилу, пилок рослин, у продуктах харчування тощо. При контакті з алергенами, імунна система починає виробляти антитіла.

Алергічна реакція може бути різна – від нежитю чи висипки до анафілактичного шоку. Що робити? Як позбутися алергії? Дієвий метод – визначити, на що реагує організм. На допомогу прийдуть алергопроби у Львові, які роблять у сучасних медичних центрах. На основі їх результатів можна поставити правильний діагноз, оцінити ступінь тяжкості патології. Відтак лікар може підібрати найефективніший метод лікування, порадити методи профілактики, які знизять ризик контакту з алергеном у майбутньому.

Діагностика алергії – складний процес, тому без професійного підходу тут просто не обійтися. У медичному центрі Родина ви можете зробити алергопроби. Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід та сучасне обладнання – запорука точного результату. Записатися на алергопроби, ціна яких доступна, можна за допомогою форми на сайті.

Види аналізів на алергію

Потрібно зробити алергопроби у львові? Найчастіше використовують такі види аналізів:

Прик-тести

Для проведення тесту використовують розчини різних алергенів (пилок дерев, шерсть кішок і собак, пилові кліщі, пліснява, харчові продукти, лікарські засоби), які наносять на внутрішню поверхню передпліччя. Згодом роблять прокол на шкірі спеціальним ланцетом. Якщо на місці, де наносили розчин, через 15-20 хвилин утворюється гіперемія, папула певного розміру, то це свідчить, що реакція позитивна на відповідний алерген.

Патч-тести

Для проведення тесту на шкіру кріплять водостійкі пластирі, які містять комірки з різними алергенами (хімічні речовини, лікарські засоби). Через 2 доби знімають пластирі і роблять попередню оцінку реакції. На 5-7 день остаточно оцінюють результати реакції на алергени.

Дослідження специфічних імуноглобулінів до алергенів

Імунологічні тести, які передбачають визначення рівня антитіл IgE в крові до окремих алергенів. Такий аналіз на алергени допомагає визначити наявність алергії та ідентифікувати конкретні алергени, до яких пацієнт може бути чутливим. Доя зручності використовують алергологічні панелі, які містять різні види алергенів, таких як пилок, продукти харчування, епідерміс тварин і багато інших, які часто спричиняють алергічні реакції у людей. Панелі алергопроб можуть варіюватися за складом і розміром в залежності від мети дослідження і можливих алергенів, які підозрюються у спричиненні алергічних реакцій. Алергопроби для дітей допомагають лікарям точно встановити алерген, який спричиняє реакцію в конкретного пацієнта, що дозволяє розробити план лікування та уникнення цього алергену. Найчастіше використовують чотири панелі з різними алергенами – харчові, інгаляційні, змішана і педіатрична модель. Аналіз на алергопроби – перший крок до життя без алергії.

Види аналізів на алергію

Що таке молекулярна алергодіагностика

Молекулярна алергодіагностика – сучасний підхід до діагностики алергічних реакцій, який використовує молекулярну біологію для точного визначення алергічних агентів та їх впливу на організм пацієнта. Цей метод дозволяє ідентифікувати конкретні білки або молекули, які спричиняють алергічні реакції та визначити перехресну реактивність між алергенами. Це важливо для точної діагностики і розробки індивідуального плану лікування та уникнення алергену.

Які аналізи на алергію ми робимо?

Потрібні алергопроби у Львові за демократичною ціною? У лабораторії медичного центру Родина ви можете зробити такі дослідження:

  • Прик-тести;
  • Патч-тести;
  • IgE – алерген-специфічні (алерготести), харчові та інгаляційні панелі;
  • Молекулярна алергодіагностика ImmunoCap;
  • Мультикомплексний тест ALEX-2;

У медичному центрі Родина ви можете пройти тест на алергію, ціна якого доступна. Уточнити вартість можна за телефоном, вказаними на сайті центру.

Як підготуватися до здачі аналізів на алергію у Львові

Правильна підготовка до здачі аналізів – запорука їх точності. Якщо у вас запланована проба на алергію (прик-тести або патч-тести), то потрібно виключити прийом протиалергічних препаратів за 7-10 днів. При здачі лабораторних аналізів на алергію за 1-2 дні до діагностики відмовтеся від важкої їжі, вживання алкоголю. Мінімум за годину до процедури варто відмовитися від куріння.

Залишилися питання? Записуйтеся на консультацію до лікар алерголога у медичному центрі Родина.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити