Надіслати заявку на запис

RF - ліфтинг Morpheus 8

Головна / RF - ліфтинг Morpheus 8
RF - ліфтинг Morpheus 8

Процедура RF-ліфтингу

Радіочастотний ліфтинг (RF – ліфтинг) є дуже популярним методом омолодження. особливої ​​уваги заслуговує малоінвазивний апарат з InMode Morpheus 8.

  • Підтягує шкіру і покращує її якість
  • Чудовий ефект омолодження досягається вже після першої процедури

ЕФЕКТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ радіочастотного ліфтингу

Аплікатор приладу забезпечений найтоншими позолоченими мікроелектродами, які роблять в шкірі мікроскопічні отвори і доставляють радіочастотний вплив на строго контрольовану глибину.

Мікропошкодження і RF – енергія запускають вироблення нових колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що викликає тривимірне ремоделювання шкіри і її підтяжку. Унікальність процедури ще й в тому, що її можна проводити по всьому тілу і обличчю, навіть в самих делікатних зонах.

  • Запускає омолодження шкіри
  • Можна проводити навіть в делікатних зонах
  • Без реабілітації
  • Досить одного курсу (3 процедур)
Радіочастотний ліфтинг

ПЕРЕВАГИ RF-ліфтингу

  • Запускає омолодження шкіри
  • Можна проводити навіть в делікатних зонах
  • Без реабілітації
  • Досить одного курсу (3 процедур)

Як проходить процедура RF-ліфтингу

Для проведення процедури, яка триває близько 40 хвилин, використовується місцева анестезія, яка робить процедуру максимально комфортною. Для кожного пацієнта використовується індивідуальна одноразова насадка. Зона корекції послідовно обробляється аплікатором, який створює в шкірі мікропошкодження спеціальними голками, який подають вглиб радіочастотні імпульси. Після процедури ви можете відразу ж повернутися до звичних справ.

Хочете побачити ефект омолодження всього за одну процедуру?

Насадка Morpheus 8 косметологічного апарату InMode (Ізраїль)

Насадка Morpheus 8 косметологічного апарату InMode (Ізраїль) є фракційної мікроголкова ​​RF-технологія. На відміну від поверхневого розташування електродів в разі класичних RF-пристроїв, голчасті електроди фракційної RF-маніпули вводяться безпосередньо в шкіру.

Таким чином вдалося зняти «обмеження», пов’язане з роговим шаром і більш інтенсивно прогрівати глибокі тканини, не побоюючись виникнення опіків.

Як результат-температура дермальних структур, прилеглих до голчастих електродів, може досягати 60-80 o C (коагуляція), на відміну від 43-45 o C при неінвазивному впливі. А чим більше інтенсивний нагрів – тим більше виражена відповідна реакція у вигляді ремоделювання дерми. При цьому тепло поширюється і на прилеглі (в тому числі глибші) ділянки тканин.

Результат до і після

Значного ефекту, який зберігається протягом 6-12 місяців (в залежності від віку та індивідуальних особливостей організму), можна домогтися всього за один курс з 2-3 процедур, які проводять з інтервалом в 4-6 тижнів.

Попередження

Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом, який зможе оцінити стану вашої шкіри, визначити необхідну кількість процедур, зорієнтувати за вартістю, а також дасть рекомендації і відповість на всі запитання.

Запишіться на процедуру естетичної медицини або консультацію лікаря – косметолога телефоном:

+380 (67) 230 11 77  або надішліть заявку та адміністратор зв’яжеться з вами

Часті запитання наших пацієнтів

Ледь помітне почервоніння через теплового впливу проходить протягом 60 хвилин.

Також можливий незначний набряк, він тримається від декількох годин до двох днів (в залежності від індивідуальних особливостей організму).

Ефект омолодження помітний відразу ж після сеансу і наростає протягом 1-3 місяців.

Після процедури рекомендується утриматися від відвідування лазні / сауни протягом тижня, а також не засмагати (в тому числі в солярії) 10-14 днів.

Процедура абсолютно БЕЗПЕЧНА, тому Проводити ее можна в будь-якому віці з 18 років. Вона рекомендована для ПРОФІЛАКТИКИ вікових змін шкіри для категорії 30+. Проводити її можна в будь-який час року.

Помітні результати можна побачити через кілька днів, хоча найбільш помітні результати проявляються через 3 тижні після лікування. Результати будуть продовжувати покращуватися до 4 місяців після процедури — і це всього лише фактор загоєння, а саме ремоделювання колагену, що вимагає часу.

Фракціонована радіочастотна енергія, що використовується у Morpheus8, є науково обґрунтованим методом зменшення зморшок.

Він є малоінвазивним, використовуючи матрицю мікроконтактів для відновлення та відновлення шкіри, забезпечуючи виняткові результати практично без простоїв пацієнта.

Крім того, обробку можна застосовувати на глибині до 4 мм, з термічними ефектами, що розширюються до 5 мм, отже, можна досягти стратегічного зменшення жиру. Зазвичай це робиться на носо-губних складках, жировій тканині підборіддя та щелепах.

Лікарі

Call Now Button
Графік роботи