Надіслати заявку на запис

Вакцинація дорослих та дітей

Головна / Вакцинація дорослих та дітей
вакцинація

Вакцинація ― це найбільш ефективний метод запобігти виникненню важких захворювань або значно полегшити їх протікання. Часто можна почути думку, що введення вакцини небезпечне та спричиняє різні види відхилень, наприклад аутизм. Однак такі твердження не мають жодного наукового підтвердження. Всесвітня організація охорони здоров’я підтримує та закликає робити щеплення, щоб уникнути повторення епідемій таких хвороб як чума, тиф, поліомієліт та інші.

Важливість вакцинації складно переоцінити. Завдяки їй, деякі хвороби зникли та практично не існує шансу, що вони повернуться.

Ось кілька фактів, яких Ви не знали:

  • вакцина захистить вас та вашу дитину від багатьох серйозних та потенційно смертельних хвороб;
  • ліки допомагають зупинити поширення хвороб на людей, які не можуть вакцинуватися;
  • щеплення може зменшити або навіть допомогти позбутися деяких захворювань ― якщо провакциновано достатньо людей;
  • ліки не перевантажують та не послаблюють імунну систему ― безпечно вводити дітям кілька вакцин одночасно;
  • вакцини не викликають алергії чи будь-яких інших захворювань;
  • не містить ртуті та жодних інгредієнтів, які завдають шкоди в таких невеликих кількостях.

Чому варто пройти вакцинацію в медичному центрі Родина

Щеплення від інфекційних захворювань та хвороб вірусного походження можливо зробити в медичному центрі “Родина”. Звернутися за вакциною саме в цей заклад варто тому, що тут присутні якісні зразки ліків, які зберігаються при правильному температурному режимі та з дотриманням усіх норм. У медичному центрі присутні всі необхідні ліки для щеплень і деякі з них можна робити в один і той же день. Це значно зекономить Ваш час.

Перед вакцинацією батьків і дітей, лікарі проводять детальний огляд пацієнтів та перевіряють присутність протипоказань чи алергій. За перебігом вакцинації та реакції організму уважно стежать лікарі й у випадку будь-яких побічних ефектів вони нададуть швидку та кваліфіковану допомогу. Зазвичай вакцинація триває кілька хвилин. Часто дитячий організм реагує температурою, яка триває кілька годин. Збивати її не варто, це нормальна відповідь тіла на введення ліків.

Лікарі

Call Now Button
Графік роботи