Надіслати заявку на запис

Дерматолог у Львові

Головна / Дерматолог у Львові
Дерматолог у Львові

Дерматолог ― це лікар, завданням якого є діагностика та лікування різних шкірних захворювань, а також недугів волосся й нігтів. Під час медичного візиту спеціаліст оглядає шкіру в пошуках можливих змін та відхилень від норми у її зовнішньому вигляді. Лікар оцінює, чи є патологічні зміни дефектом самої шкіри або це симптоми внутрішніх захворювань, таких як алергія, інфекційні захворювання і навіть рак. Якщо вам потрібен дерматолог Львів, запрошуємо до медичного центру Родина.

Коли слід звертатися до дорослого або дитячого дерматолога?

В яких випадках потрібен приватний дерматолог у Львові? Найпоширенішими шкірними захворюваннями є алергія, грибок, вугрі (юнацькі та розацеа), вірусні та бактеріальні захворювання, а також атопічний дерматит. Якщо йдеться про шкіру голови, найчастішою проблемою є лупа та надмірне випадіння волосся. У випадку нігтів справа переважно стосується грибкових уражень.

Це далеко не всі типи захворювань, які можуть з’явитися на шкірі. Тому, якщо є сумніви щодо того, з якою хворобою ви маєте справу, найкраще записатись на консультацію до лікаря дерматолога в приватну клініку.

Дорослий або дитячий дерматолог Львів необхідний, коли присутні наступні симптоми:

 • висипання на шкірі (почервоніння, зміни рельєфу поверхні, лущення шкіри);
 • свербіж, болісні висипання;
 • будь-які незвичайні зміни шкіри, що не зникають понад три місяці або збільшуються в розмірі (рожеві плями, незвичайні ділянки коричневого або іншого кольору);
 • поява нових родимок або їх активні зміни, збільшення наявних;
 • випадіння волосся;
 • зміна структури нігтів та ін..

Пам’ятайте, консультація дерматолога є обов’язковою, якщо ви помітили будь-які зміни, які непокоять вас або дитину, завдають дискомфорту, болісних відчуттів.

Що ви дізнаєтесь під час консультації дерматолога?

Консультація дерматолога Львів починається з аналізу історії хвороби. Фахівець ставить питання про те, коли з’явились тривожні шкірні зміни, чи завжди їх зовнішній вигляд однаковий, чи супроводжуються вони якимись іншими недугами. Ви можете підготуватися до такого опитування і виписати важливі симптоми.

Після цього спеціаліст оцінює стан шкіри неозброєним оком, а потім використовує дерматоскоп. Після закінчення огляду, лікар ставить діагноз та призначає лікування, або ж призначає додаткові дослідження, серед яких:

 • лабораторні аналізи;
 • УЗД шкіри;
 • мікологічні дослідження;
 • біопсія.

Чому регулярні відвідини дерматолога є обов’язковими?

За допомогою професійного фахівця точно визначається тип патології, швидко й ефективно проводиться діагностика і лікування. Своєчасне звернення дозволяє зупинити хворобу на ранніх стадіях, зробити терапію результативною, зберегти здоров’я дорослого або маленького пацієнта. Лікар дерматолог Львів допомагає позбутись неприємних відчуттів, загрозливих станів. Регулярно відвідувати спеціаліста варто, щоб попередити:

 • ускладнення алергічних хвороб;
 • появу та розвиток онкологічних новоутворень;
 • погіршення стану шкіри, волосся, нігтів.

Також постійні візити, запис на консультацію можуть допомогти зробити шкіру молодшою, зволоженою, здоровою.

Дитячий дерматолог у Львові

Якщо дерматологічні проблеми виникли у дітей, в нашому медичному центрі Родина вам також допоможуть. Дитяча дерматологія у Львові, запропонована на базі нашої клініки, організована на професійному сучасному рівні. Лікарі використовують провідні методики лікування хвороб та застосовують інноваційне обладнання. Щоб дерматолог дитячий у Львові провів діагностику та лікування вашої дитини, достатньо зробити візит у зручний для вас час.

Записатись до дерматолога просто. Скористайтесь онлайн формою на сайті або зателефонуйте адміністраторам. Вартість послуг доступна, вам не потрібно стояти в черзі, а атмосфера медичного центру сприяє гарному настрою та є безпечною для вашого здоров’я.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Консультація дерматовенеролога750.00 грн
Консультація дитячого дерматовенеролога750.00 грн
Консультація провідного спеціаліста дерматовенеролога900.00 грн
Повторна консультація дерматовенеролога670.00 грн
Повторна консультація дитячого дерматовенеролога670.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити