Надіслати заявку на запис



Консультація дерматолога

Головна / Консультація дерматолога
Консультація з дерматологом

Дерматолог ― це лікар, завданням якого є діагностика та лікування різних шкірних захворювань, а також недуг волосся й нігтів. Під час медичного візиту спеціаліст оглядає шкіру в пошуках можливих змін та відхилень від норми у її зовнішньому вигляді. Лікар повинен оцінити, чи є будь-які зміни дефектом самої шкіри чи симптомом інших внутрішніх захворювань, таких як алергія, інфекційні захворювання і навіть рак.

Які проблеми зі шкірою найпоширеніші?

Найпоширенішими шкірними захворюваннями є алергія, грибок, вугрі (юнацькі та розацеа), вірусні та бактеріальні захворювання, а також атопічний дерматит.

Якщо йдеться про шкіру голови,  то найчастішою проблемою є лупа та надмірне випадіння волосся. У випадку нігтів справа переважно стосується грибкових уражень. Однак це далеко не всі типи захворювань, які можуть з’явитися на шкірі. Тому, якщо є сумніви щодо того, з якою хворобою ми маємо справу, найкраще записатись на консультацію до лікаря дерматолога в приватну клініку.

Симптоми, при яких необхідна консультація дерматолога

Обов’язково потрібно прийти на візит до дерматолога, якщо у Вас присутні наступні симптоми, адже вони можуть свідчити про серйозні захворювання шкіри:

  • висипання на шкірі (почервоніння, зміни рельєфу поверхні, лущення шкіри);
  • свербіж, болісні висипання;
  • будь-які незвичайні зміни шкіри, що не зникають понад 3 місяців або збільшуються в розмірі (рожеві плями, незвичайні ділянки коричневого або іншого кольору);
  • поява нових родимок або їх активні зміни, збільшення наявних;
  • випадіння волосся;
  • зміна структури нігтів;
  • інше.

Пам’ятайте, консультація дерматолога у Львові необхідна, якщо Ви помітили будь-які зміни, які непокоять Вас і завдають дискомфорту. 

Як проходить візит до дерматолога?

Лікар дерматолог у Львові, займається лікуванням та діагностикою захворювань шкіри. Візит зазвичай починається з аналізу історії хвороби. Фахівець ставить питання про те, коли з’явились тривожні шкірні зміни, чи завжди їх зовнішній вигляд однаковий, чи супроводжуються вони якимись іншими недугами. Ви можете підготуватися до такого опитування і виписати важливі симптоми. Після цього спеціаліст оцінює стан шкіри неозброєним оком, а потім використовує дерматоскоп. Після закінчення огляду, лікар ставить діагноз та призначає лікування, або ж призначає додаткові дослідження.

ПослугаВартість, грн
Консультація дерматолога450
Повторна консультація дерматолога380
Call Now Button