Надіслати заявку на запис

Консультація терапевта

Головна / Консультація терапевта
Консультація терапевта

Терапевт ― це лікар, який займається лікуванням захворювань внутрішніх органів, їх діагностикою, профілактикою та загальним контролем здоров’я. Також спеціаліст надає медичні рекомендації та визначає курс лікування, видає рецепти, призначає ліки, пише направлення на консультації чи реабілітацію. Такий фахівець має широкі загальні знання з фізіології людини.

Лікар терапевт ефективно оцінює функціонування внутрішніх органів людини. Завдяки тому, що фахівець має всебічні знання про людський організм, він може якомога швидше поставити діагноз пацієнту.

Коли слід звертатись до лікаря-терапевта?

На консультацію до лікаря-терапевта, як до фахівця першого контакту, необхідно записуватися, якщо у вас уже виявлено або є підозра на різні патології чи хвороби. Приватний терапевт у Львові допоможе, якщо у пацієнта: 

 • серцево-судинні захворювання ― ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, аритмії, вроджені та набуті вади клапанів, венозна тромбоемболія, хронічна венозна недостатність клапанів;
 • захворювання сечовидільної системи ― інфекції сечовивідних шляхів, хронічні захворювання нирок, гострі ураження нирок, нефролітіаз, пухлини сечовидільної системи;
 • захворювання легень та дихальних шляхів ― пневмонія та бронхіт, туберкульоз, хронічна обструктивна хвороба легень чи астма, рак легень;
 • хвороби травної системи ― виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, целіакія, хвороба Крона, виразковий коліт, синдром подразненого кишківника, захворювання жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, гострий та хронічний панкреатит, рак травної системи;
 • захворювання ендокринних органів ― гіпертиреоз та гіпотиреоз, аутоімунні захворювання щитоподібної залози (хвороба Хашимото, хвороба Грейвса), гіперпаратиреоз чи гіпопаратиреоз, захворювання надниркових залоз (включаючи хворобу Аддісона та Конна), діабет;
 • ревматичні захворювання ― ревматоїдний артрит, вовчак, подагра, системний склероз, васкуліт;
 • гематологія ― анемія, лейкози, поліцитемія, лімфоми, множинна мієлома, геморагічний діатез.

Якщо у вас є симптоми будь-якої із перелічених хвороб, вам потрібна консультація лікаря-терапевта.

Консультація професійного терапевта у Львові

Інколи спеціалізацію терапевта та сімейного лікаря ототожнюють. Однак ці дві професії відрізняються. Перша і головна відмінність полягає в тому, що лікар терапевт має справу лише з дорослими, тоді як сімейний лікар може також проводити діагностику хвороб у дітей. Якщо до сфери знань сімейного лікаря входять внутрішні захворювання дорослих, педіатрія та геріатрія, то лікар терапевт може діагностувати лише внутрішні захворювання.

Терапевт ― це лікар, який:

 • лікує захворювання внутрішніх органів;
 • проводить діагностику;
 • призначає профілактику;
 • стежить за загальним станом здоров’я.

Фахівець відмінно спеціалізується на фізіології людини. Спеціаліст надає медичні рекомендації, видає рецепти, призначає ліки для пацієнтів, пише направлення на консультації чи на проходження реабілітації.

Консультація терапевта є комплексною та відбувається за попереднім записом. Спеціаліст приймає пацієнта у точно визначений час. Спочатку терапевт Львів детально розпитує про симптоми хвороби, та вносить всі дані до медичної карти. Лікар також може уточнити випадки спадкових хвороб у ваших родичів (цукровий діабет, пухлини, патології органів, аутоімунні захворювання), тому варто володіти цією інформацією.

Переваги терапії в мережі медичних центрів — Родина

Лікар терапевт у Львові на візиті проводить всі необхідні маніпуляції — вимірює температуру і кров’яний тиск, проводить мануальне дослідження органів за необхідності, слухає дихання, вимірює частоту серцебиття. Цей фахівець може скерувати пацієнта на додаткові обстеження або призначити аналізи. Також до сфери обов’язків цього лікаря входить направлення хворого на обстеження до вузьких спеціалістів.

Якщо вам потрібна консультація терапевта Львів, записуйтесь через зручну онлайн форму нашої мережі медичних центрів Родина. Ви також можете отримати інформацію від адміністраторів, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Консультація терапевта750.00 грн
Повторна консультація терапевта670.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити