Надіслати заявку на запис

Мамографія

Головна / Мамографія
Мамографія

Необхідність систематичного відвідування таких спеціалістів, як акушер-гінеколог та лікар-мамолог, повинна розуміти кожна жінка. Проходити комплексне обстеження потрібно раз на рік з метою запобігання розвиткові патологічних станів, які надалі можуть призвести до небажаних ускладнень, зниження якості життя. Особливу увагу слід приділити обстеженню молочних залоз. Діагностика, така як мамографія Львів, дозволяє вчасно виявити рак молочної залози у жінок будь-якого віку. На обстеження молочних залоз з застосуванням надсучасного обладнання вас запрошує наш медичний центр «Родина».

Що таке мамографія

Саме мамографія вважається золотим стандартом при виборі інструментального методу обстеження для виявлення ущільнень у жінок після 40-ка років. Мамографія — це рентгенівський метод обстеження молочних залоз, під час якого використовується спеціальний мамограф. При цьому, лікар отримує чотири знімки в прямій та боковій проєкціях, де візуалізуються навіть найдрібніші зміни в тканинних шарах молочної залози, а також незначні накопичення кальцієвих солей (мікрокальцинатів), новоутворення доброякісного і злоякісного характеру.

Мамографію рекомендують жінкам, які досягли 40-річного віку. Скринінгову мамографію роблять один раз на 1-2 роки. За допомогою такого обстеження виявляються пухлини різного характеру, дисгормональні зміни у залозах. Своєчасне обстеження молочних залоз і виявлення патологічного утвору на ранніх стадіях гарантує призначення найефективнішого лікування, запобігання ускладнень та зниження смертності від раку молочної залози.

Чи потрібна мені мамографія? Перевірте, чи належите ви до групи ризику

Згідно зі статистичними даними та відповідно до рекомендацій професійних фахівців обстеження молочної залози за допомогою мамографії слід проводити жінкам віком від 40 років та старше. Також діагностику необхідно проходити пацієнткам, що мають:

 • симптоми патологічних проявів в області грудей (затвердіння, зміни кольору шкіри, новоутворення, гнійні виділення, збільшення лімфовузлів);
 • онкологію в анамнезі;
 • родичів з раком грудей;
 • шкідливі звички (паління, алкоголь).

Все, що потрібно знати перед проведенням мамографії

Мамографія є безпечною, безболісною, неінвазивною процедурою, що триває близько 10-20 хвилин. Результати діагностики ви отримуєте одразу. Пройти обстеження можна за направленням лікаря або за власною ініціативою. Діагностика дозволяє виявити новоутворення розміром від 0.2 мм, що неможливо зробити при пальпації або за допомогою рентгену. Раннє встановлення патології надає більше шансів на ефективне лікування та позбавлення від хвороби.

На мамографію готуватись не потрібно. Все, що вам слід зробити, це:

 • провести звичайний туалет грудей (миття теплою водою з милом);
 • відправляючись на прийом, не наносити на груди якихось косметичних засобів, парфумів;
 • надіти на мамографію зручний одяг, який легко зняти з верхньої частини тіла.

Найкращий час для мамографії — це 5-12 день вашого менструального циклу.

Переваги цифрової мамографії у мережі медичних центрів «Родина»

Для обстеження молочної залози використовуються аналогова і цифрова мамографія. Проте цифрова мамографія, яку у Львові пропонує наш медичний центр «Родина», має багато переваг:

 • при роботі з цифровим знімком лікар використовує всі переваги спеціального програмного забезпечення, і може зробити знімок максимально точним, при необхідності збільшити «проблемну» зону, щоб вивчити її детальніше;
 • зображення, зроблене цифровим мамографом, можна роздрукувати на спеціальному принтері або скопіювати на CD-диск. Це величезний плюс, оскільки пацієнт має можливість передати результати свого дослідження в цифровому форматі для консультації лікаря у будь-якій країні світу;
 • цифрова мамографія проводиться за допомогою найсучаснішого медичного обладнання, головною перевагою якого є підвищення якості дослідження молочних залоз;
 • цифровий мамограф дозволяє провести найбільш ранню і точну діагностику. Програмне забезпечення дозволяє побачити майже всі тканини молочної залози, розпізнавати мікрокальцинати розміром до 1 мм, що практично неможливо на аналогових апаратах.

Цифрове обладнання суттєво знижує опромінення пацієнта. За даними авторитетного видання American Journal опромінення, яке пацієнтка отримує при проведенні цифрової мамографії, на 22% менше, ніж при проведенні дослідження на аналоговому апараті. А завдяки цифровому апарату зараз рак молочної залози на ранній стадії діагностують на 8% частіше, ніж раніше.

В мережі медичних центрів «Родина» мамографія Львів ціна є доступною. Записатись на обстеження грудей ви можете у зручний день та час!

Лікарі

Жирко Володимир Вікторович

Жирко Володимир Вікторович

Хірург-онколог, мамолог, торакальний хірург

Зюнзя Анастасія

Зюнзя Анастасія Олегівна

лікар – онколог, хіміотерапевт

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Мамографія (двох молочних залоз)750.00 грн
Мамографія (прицільний знімок)400.00 грн
Мамографія (однієї молочної залози)400.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити