Надіслати заявку на запис

УЗД судин

Головна / УЗД судин
УЗД судин

УЗД судин у Львові ― це дослідження, яке проводиться за допомогою ультразвукового апарату з використанням ефекту Доплера. Це обстеження дозволяє точно оцінити стан судин, особливо артерій та вен. Дуплексне сканування проводиться переважно пацієнтам з атеросклеротичними ураженнями та емболічними захворюваннями, а також при підозрі на аневризми. Таким чином, з’являється можливість запобігти серйозним ускладненням, як інсульт, легенева емболія або інфаркт.

УЗД нижніх кінцівок

УЗД судин нижніх кінцівок у Львові дозволяє оцінити зовнішній вигляд вен ніг, як поверхневих, так і глибоких. За допомогою проведення УЗД нижніх кінцівок лікар може діагностувати пошкодження судин, що дозволить підібрати відповідне лікування. Доплерівське УЗД вен ніг дозволяє обстежити:

 • прохідність глибоких і поверхневих вен;
 • наявність тромбів у судинах;
 • наявність рефлюксу у венах ніг,
 • стан клапана, основна увага приділяється аномаліям клапанів.

УЗД судин верхніх кінцівок

Дуплексне доплерівське УЗД судин верхніх кінцівок використовується для оцінки стану цих структур. Показаннями для ультразвукового обстеження вен верхніх кінцівок є:

 • оцінка аневризм;
 • оцінка артеріовенозних нориць;
 • інше.

УЗД судин шиї

УЗД судин шиї варто проходити всім людям, які страждають на ішемічну хворобу серця та старшим ніж 65 років. Додатковими показаннями для УЗД судин дуги аорти є:

 • попередній інсульт або ішемічна хвороба;
 • сімейна історія інсультів та інфарктів;
 • наявність неврологічних симптомів, типових для ішемії центральної нервової системи;
 • підтверджені захворювання, такі як атеросклероз, гіпертонія, цукровий діабет і високий рівень холестерину, а також періодичні головні болі та запаморочення;
 • перенесення травми шиї;
 • інше.

Судини шиї відіграються важливе значення для правильної роботи організму, тому краще не ігнорувати симптоми цих хвороб та скористатися послугами ультразвукової діагностики.

Коли потрібне УЗД судин?

УЗД судин у Львові призначають у випадках, коли у пацієнта виявлені атеросклероз та венозний тромбоз. Це обстеження дозволяє своєчасно виявити патологічні зміни в судинах, такі як артеріальна непрохідність, венозний застій та аневризми. Ультразвукове дослідження Доплера проводиться також при підозрі на будь-які інші патологічні зміни, що призводять до порушення норми кровотоку у венах та артеріях. 

Переваги УЗД судин у Львові

Доплерівське ультразвукове дослідження це нешкідлива процедура. Це обстеження можна повторити з будь-якою частотою, навіть у вагітних жінок та маленьких дітей. 

Можна впевнено сказати, що даний метод дослідження це найбезпечніший, найдешевший і найбільш доступний тест для моніторингу кровотоку через органи та судини. Ця методика, яка застосовується в медицині і вдосконалюється майже півстоліття, успішно замінила багато менш точних і одночасно більш обтяжливих методів діагностики. 

Підготовка до обстеження

Для того, щоб підготуватися до УЗД вен та судин, необхідно:

 • не їсти мінімум за 6 годин до початку процедури;
 • кілька днів перед УЗД не вживати важкої їжі;
 • в день обстеження слід утриматися від вживання підсолоджених та газованих напоїв, а також від жування жуйки. 

Додатково ви можете проконсультуватися зі спеціалістом.

Як проходить УЗД судин?

Доплерівське УЗД відбувається після запису до візиту у Львові в медичний центр. На початку обстеження пацієнт повинен звільнити від одягу область, яку потрібно дослідити. Під час огляду пацієнт лягає на кушетку, а лікар ставить датчик апарату на обстежуване місце, попередньо змастивши шкіру пацієнта спеціальним гелем. Зображення кровотоку постійно видно на моніторі, тому лікар може оцінювати стан судин в процесі обстеження. Під час УЗД чується характерний звук кровотоку; зміни звукового шуму також є ознакою для лікаря про те, що патологічні зміни відбулися в цій зоні. Тривалість доплерівського обстеження становить приблизно 15–30 хвилин.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
УЗД (дуплексне сканування) судин (артерій та вен) двох верхніх кінцівок890.00 грн
УЗД (дуплексне сканування) судин (артерій та вен) двох нижніх кінцівок1050.00 грн
УЗД (дуплексне сканування) судин (артерій та вен) однієї верхньої кінцівки550.00 грн
УЗД (дуплексне сканування) судин (артерій та вен) однієї нижньої кінцівки650.00 грн
УЗД (дуплексне сканування) судин дуги аорти550.00 грн
УЗД (дуплексне сканування) судин нирок570.00 грн
УЗД (дуплексне сканування) судин черевного відділу аорти (черевний стовбур, верхня550.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити