Надіслати заявку на запис

УЗД судин

Головна / УЗД судин
УЗД судин

УЗД судин у Львові ― це дослідження, яке проводиться за допомогою ультразвукового апарату з використанням ефекту Доплера. Це обстеження дозволяє точно оцінити стан судин, особливо артерій та вен. Дуплексне сканування проводиться переважно пацієнтам з атеросклеротичними ураженнями та емболічними захворюваннями, а також при підозрі на аневризми. Таким чином, з’являється можливість запобігти серйозним ускладненням, як інсульт, легенева емболія або інфаркт.

УЗД нижніх кінцівок

УЗД судин нижніх кінцівок у Львові дозволяє оцінити зовнішній вигляд вен ніг, як поверхневих, так і глибоких. За допомогою проведення УЗД нижніх кінцівок лікар може діагностувати пошкодження судин, що дозволить підібрати відповідне лікування. Доплерівське УЗД вен ніг дозволяє обстежити:

 • прохідність глибоких і поверхневих вен;
 • наявність тромбів у судинах;
 • наявність рефлюксу у венах ніг,
 • стан клапана, основна увага приділяється аномаліям клапанів.

УЗД судин верхніх кінцівок

Дуплексне доплерівське УЗД судин верхніх кінцівок використовується для оцінки стану цих структур. Показаннями для ультразвукового обстеження вен верхніх кінцівок є:

 • оцінка аневризм;
 • оцінка артеріовенозних нориць;
 • інше.

УЗД судин шиї

УЗД судин шиї варто проходити всім людям, які страждають на ішемічну хворобу серця та старшим ніж 65 років. Додатковими показаннями для УЗД судин дуги аорти є:

 • попередній інсульт або ішемічна хвороба;
 • сімейна історія інсультів та інфарктів;
 • наявність неврологічних симптомів, типових для ішемії центральної нервової системи;
 • підтверджені захворювання, такі як атеросклероз, гіпертонія, цукровий діабет і високий рівень холестерину, а також періодичні головні болі та запаморочення;
 • перенесення травми шиї;
 • інше.

Судини шиї відіграються важливе значення для правильної роботи організму, тому краще не ігнорувати симптоми цих хвороб та скористатися послугами ультразвукової діагностики.

Коли потрібне УЗД судин?

УЗД судин у Львові призначають у випадках, коли у пацієнта виявлені атеросклероз та венозний тромбоз. Це обстеження дозволяє своєчасно виявити патологічні зміни в судинах, такі як артеріальна непрохідність, венозний застій та аневризми. Ультразвукове дослідження Доплера проводиться також при підозрі на будь-які інші патологічні зміни, що призводять до порушення норми кровотоку у венах та артеріях. 

Переваги УЗД судин у Львові

Доплерівське ультразвукове дослідження це нешкідлива процедура. Це обстеження можна повторити з будь-якою частотою, навіть у вагітних жінок та маленьких дітей. 

Можна впевнено сказати, що даний метод дослідження це найбезпечніший, найдешевший і найбільш доступний тест для моніторингу кровотоку через органи та судини. Ця методика, яка застосовується в медицині і вдосконалюється майже півстоліття, успішно замінила багато менш точних і одночасно більш обтяжливих методів діагностики. 

Підготовка до обстеження

Для того, щоб підготуватися до УЗД вен та судин, необхідно:

 • не їсти мінімум за 6 годин до початку процедури;
 • кілька днів перед УЗД не вживати важкої їжі;
 • в день обстеження слід утриматися від вживання підсолоджених та газованих напоїв, а також від жування жуйки. 

Додатково ви можете проконсультуватися зі спеціалістом.

Як проходить УЗД судин?

Доплерівське УЗД відбувається після запису до візиту у Львові в медичний центр. На початку обстеження пацієнт повинен звільнити від одягу область, яку потрібно дослідити. Під час огляду пацієнт лягає на кушетку, а лікар ставить датчик апарату на обстежуване місце, попередньо змастивши шкіру пацієнта спеціальним гелем. Зображення кровотоку постійно видно на моніторі, тому лікар може оцінювати стан судин в процесі обстеження. Під час УЗД чується характерний звук кровотоку; зміни звукового шуму також є ознакою для лікаря про те, що патологічні зміни відбулися в цій зоні. Тривалість доплерівського обстеження становить приблизно 15–30 хвилин.

ПослугаВартість, грн
УЗД судин дуги аорти350
УЗД судин однієї кінцівки350
Call Now Button
Графік роботи