Надіслати заявку на запис

Аналізи у Львові

Головна / Аналізи у Львові
Аналізи

Діагностика будь-якого захворювання чи їх профілактика починається зі скерування на аналізи у Львові. Результати лабораторних досліджень здатні показати наявність запальних процесів в організмі, рівень глюкози, проблеми з метаболізмом, гормональні збої та багато іншого.

Достовірність результатів залежать від кількох чинників. В цей список входить правильна підготовка до лабораторного дослідження пацієнтами та виконання всіх рекомендацій лікаря перед процедурою, а також методів збору біологічного матеріалу та техніки, за допомогою якої буде проведено їх аналіз.

Проведення лабораторних досліджень

Кожен аналіз у Львові виконується з певною метою. Дослідження однієї і тієї ж біологічної рідини може бути направленим на різні види показників. Наприклад, аналіз крові може допомогти виявити запальний процес в організмі, показати рівень певних гормонів, встановити наявність антитіл до конкретних бактерій чи паразитів. Однак, для одних випадків необхідно використовувати кров з вени, а для інших ― з капілярів (з пальців).

Те ж стосується аналізу сечі. Ця біологічна рідина має у своєму складі продукти обміну, які виводяться з організму. На їх основі можна провести дослідження та визначити:

  • наявність кетонових тіл (ацетон);
  • інфікування кишковою паличкою;
  • генетичне захворювання, пов’язане з порушенням обміну амінокислот;
  • накопичення триметиламіну;
  • цистит;
  • наявність білка у сечі;
  • інше.

Аналіз сечі та крові являються надзвичайно інформативними дослідженнями. Вчасне їх проведення позитивно впливає на діагностику захворювань та призначення лікування.

Підготовка до аналізів

Від правильності підготовки до аналізів залежить їх результат та точність. Існує величезна кількість видів досліджень кожної з біологічних рідин, для яких характерна певний процес підготовки.

Для аналізу сечі, необхідно придбати в аптеці стерильний контейнер. Не варто стерилізувати банки вдома з допомогою кип’ятку, адже такий метод не абсолютно впливає на певні види бактерій, що в результаті, може позначитися на результатах досліджень. Перед аналізом слід прийняти душ. Біологічний матеріал слід збирати протягом ночі, щоб показники були максимально точними. Не варто вживати алкоголь хоча б за три дні до дати проведення аналізу. Якщо це сталося, дослідження слід перенести.

Що стосується аналізу крові, то в більшості випадків перед ним не можна їсти, тобто потрібно йти в лабораторію натщесерце. Від останнього прийому їжі до збору біологічного матеріалу повинно пройти не менше 8 годин. Також мінімум за годину до початку процедури не можна палити. Лікарі рекомендують утриматися від жирної та важкої їжі за день-два до того, як мають відбутися лабораторні дослідження, щоб не спровокувати неточність результатів. Також необхідно повідомити спеціаліста про прийом ліків, вітамінів, дотримання дієти і так далі. Важливо також перебувати у стані спокою під час забору крові, адже стрес чи емоційне перенапруження може впливати на рівень гормонів чи інших речовин.

Де можна здати аналізи у Львові?

Якщо Ви шукаєте де можна здати аналізи, то найкращим варіантом стане медичний центр “Родина”. В даній клініці найкраща лабораторія у Львові, а також висококваліфікований медичний персонал. В “Родині” Ви можете зробити аналізи на будь-який показник та швидко отримати результати, що позитивно впливає на процес діагностики.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити