Надіслати заявку на запис

Консультація онколога

Головна / Консультація онколога
Консультація онкохірурга

За останні 5 років, згідно світових показників, значно зростає ризик виникнення онкологічних захворювань серед населення, незалежно від віку та статі. Однак завдяки сучасним технологіям діагностики та лікування, висококваліфікований лікар-онколог має змогу своєчасно виявити симптоми злоякісних пухлин на ранніх стадіях. 

Якщо Ви потребуєте консультації онколога, МЦ Родина у місті Львів надає всі необхідні послуги. В клініці «Родина» приймає кваліфікований лікар-онколог. Консультація та огляд проводиться згідно міжнародних стандартів введення пацієнтів з онкопатологією Індивідуальний підхід та використання новітніх технологій дозволяє ефективно виявити онкологічні захворювання на початкових стадіях та підбирати найоптимальніші методи лікування.

Діагностика онкологічних захворювань

Провідні лікарі-онкологи рекомендують для виявлення онко-процесу  на ранніх стадіях  звертатися не тільки при появі загальних симптомів, але й проводити регулярні скринінги (CHECK-UP). Профілактична консультація онколога включає: збір анамнезу, призначення лабораторних та інструментальних методів дослідження. При підозрі чи виявленні  онкологічних захворювань можуть використовуватися наступні методики:

Важливо пам’ятати, що будь-які методи діагностики та лікування призначаються лікарем. При підозрі чи виявленні новоутвору неясного генезу вам треба негайно звернутися за допомогою вузькопрофільного спеціаліста. Пам’ятайте — самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я та життя!

Симптоми онкології

Найпоширенішою проблемою серед пацієнтів з онкопатологією є безсимптомне прогресування хвороби. Тому для огляду та лікування треба звертатися до лікаря. Лікар-онколог відзначає наступні специфічні симптоми:

 • ущільнення м’яких тканин;
 • появу родимок, папілом та плям з зоною виразкування на шкірі;
 • появу  ушкоджень слизових оболонок, що не загоюються протягом тривалого часу;
 • збільшення  регіонарні лімфатичних вузлів;
 • появу новоутворень, набряку, зміну форми та розміру молочної залози у жінок;
 • структурні зміни шийки матки та інших репродуктивних органів;
 • збільшення простати в чоловіків;
 • появу крові в фізіологічних виділеннях(кал, сеча);
 • появу патологічних виділень.
Консультація онколога

Варто відзначити, що симптоми раку не обмежуються перерахованими вище. Призначити необхідні дослідження та поставити діагноз може тільки кваліфікований лікар-онколог.

Загальні клінічні ознаки онкології

Як і зазначалося раніше, безсимптомне прогресування хвороби є однією з причин виявлення та встановлення онкологічних захворювань на пізніх стадіях. Пізня діагностика раку значно ускладнює процес лікування та збільшує ризик довготривалого періоду реабілітації. Для уникнення даного розвитку подій варто звернутися на прийом до лікаря при наступних змінах самопочуття:

 1. Стрімкій втраті ваги при нормальному харчування та фізичній активності. 
 2. Набряках лімфатичних вузлів. 
 3. Підвищенню температури тіла протягом тривалого часу.
 4. Виражені розлади травлення (нудота, блювання, проноси, закрепи).

Фахівці попереджають, що самостійно відрізнити онкологію від інфекційних захворювань і навіть звичайної перевтоми дуже важко. Тому не варто терпіти тривалі проблеми зі здоров’ям — варто регулярно проходити огляд та звертатися до спеціалістів при будь-яких серйозних змінах в самопочутті. 

Лікування онкологічних захворювань

За результатами діагностики можуть призначатися різні види лікування, схвалені МОЗ України та міжнародними організаціями:

 • радіологічно-променева;
 • хіміотерапія;
 • гормональне лікування;
 • таргетна терапія;
 • консервативне лікування медикаментами;
 • імунотерапія;
 • хірургія;
 • генна терапія. 

Для підбору лікування потрібна консультація онколога та профільних спеціалістів. Тому  персоналізована схема терапії визначається під час консиліуму. 

Лікар онколог Львів

Хірургічне лікування раку 

Онколог-хірург приймає  відповідне рішення щодо обсягу оперативного втручання  залежно від характеру та ступеню розвитку патології. Це може бути радикальна операція з повним видаленням органу або паліативне лікування, яке покращує якість життя пацієнта. 

Якщо для лікування потрібен онколог, МЦ Родина у місті Львів надасть вам доступ до різноманітного спектру оперативних втручань. Сьогодні їх виконують не тільки в Києві, але й у Львові.

Консультація онколога в Львові

Медичний центр «Родина» надає вам доступ до висококваліфікованих лікарів та новітнього діагностичного обладнання. Приватний онколог у Львові проведе консультацію — виконає первинний огляд, перевірить правильність поставленого діагнозу або оцінить призначену схему лікування за необхідності. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • якісне лікування та сучасна діагностика в області, без необхідності відвідування столиці та виїзду за кордон;
 • наявність всього потрібного обладнання в клініці — ми проводимо діагностику та біопсію, а також виконуємо лабораторні дослідження та інтерпретацію результатів;
 • індивідуальний підхід — ви можете заздалегідь забронювати консультацію з усіма профільними лікарями у Львові. Ми допоможемо вам обрати найбільш зручний час для візиту;
 • розумні витрати — клініка встановлює вигідні ціни на свої послуги та ніколи не проводить зайвих аналізів, якщо вони не впливають на хід лікування.

Для запису на прийом до лікаря-онколога у Львові ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати:  +380 (67) 230 11 77

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Консультація хірурга онколога750.00 грн
Повторна консультація хірурга онколога690.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити