Надіслати заявку на запис

Превенар 13

Головна / Послуги / Превенар 13

Вакцина Превенар 13 покликана захистити організм від грампозитивних бактерій Streptococcus pneumoniae. Пневмококова інфекція може викликати безліч важких хвороб, серед яких пневмонія, менінгіт, загальне зараження крові. Ці захворювання вимагають лікування високими дозами антибіотиків та перебування у стаціонарному відділенні лікарень. Часто перебіг таких станів є дуже важким та має летальні наслідки.

Для того, щоб вберегтися та допомогти організму виробити імунітет проти цієї бактерії, варто зробити щеплення. Препарат превенар 13 вважається одним із найефективніших у своєму роді.

Назва: Prevnar 13
Виробник: Pfizer Manufacturing Belgium NV, Бельгія
Опис: Вакцина призначена для стимуляції організму до вироблення антитіл проти пневмококової інфекції. Має вигляд суспензії для ін’єкцій, що містить частини 13 різних видів бактерії Streptococcus pneumoniae.
Для кого: Для немовлят від шести тижнів та дорослих
Доза: 0.5 ml
Протипоказання: Протипоказання до вакцинації включають:

  • гострі запальні стани;
  • лихоманка;
  • загострення хронічних хвороб;
  • алергія на компоненти вакцини;
  • підвищена чутливість на попередні дози превенару 13.

Повний список протипоказань можна дізнатися у сімейного лікар або педіатра

Скільки разів потрібно робити щеплення: Для дітей від шести до двадцяти чотирьох тижнів рекомендовано вводити три дози з інтервалом до чотирьох тижнів. Додаткова доза надається між одинадцятим та п’ятнадцятим місяцем життя.

Дітям віком від семи до одинадцяти місяців вводять дві дози вакцини превенар 13 з місячним інтервалом. Додаткова доза надається між дванадцятим та двадцять четвертим місяцем життя.

Діти віком від двох до сімнадцяти років отримують одну дозу.

В яку ділянку тіла вводиться: Як правило, введення вакцини дітям до трьох років  відбувається у передньо-бічну поверхню стегна. Старшим ― у дельтоподібний м’яз плеча. Остаточне рішення щодо місця для ін’єкцій приймає лікар.
Можливі побічні ефекти: Найбільш частим побічним ефектом є лихоманка та гіпертермія, зниження апетиту, дратівливість, набряк, затвердіння, біль та почервоніння у місці уколу, сонливість або безсоння. Рідко зустрічається набряк Квінке, спазм бронхів, судоми, діарея, кропивниця.

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

Вакцинація у медичному центрі проводиться згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України. Щеплення здійснюються оригінальними сертифікованими препаратами, які зберігаються з дотриманням відповідного температурного режиму та інших вимог виробника. Перед введенням вакцини висококваліфіковані спеціалісти виключають всі можливі протипоказання.

Після ін’єкції, лікар простежить за реакцією організму і у випадку необхідності надасть допомогу. Медичний персонал також зробить рекомендації для полегшення перебігу побічних ефектів. Спеціалісти обов’язково дадуть відповіді на всі питання, пов’язані із вакцинуванням. 

Важливо!

Інформація надана для ознайомлення і не може бути підставою для введення препарату. Повний список показань, протипоказань, побічних ефектів, а також графік щеплень та дозування може надати тільки сімейний лікар або педіатр.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Превенар 132850.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити