Надіслати заявку на запис

Артроскопія

Головна / Артроскопія
Артроскопія

Артроскопія суглобів — сучасна малоінвазивна високотехнологічна методика, яка відкриває нові можливості діагностики та лікування пошкоджень й захворювань опорно-рухового апарату. З появою артроскопії з’явилась можливість значно покращити якість діагностики та результатів лікування суглобових патологій. Артроскопічна діагностика володіє високою інформативністю — діагностична цінність складає до 95%,що дозволяє прицільно локалізувати процес, оцінити його розповсюдження та ступінь ураження.

Артроскопічне втручання являється повноцінним методом лікування, при якому є можливість усунути практично будь-яке внутрішньосуглобове пошкодження. Артроскопія Львів, яку пропонує наша мережа медичних центрів «Родина», виконується на сучасному обладнанні. Операції виконуються кваліфікованими фахівцями. Артроскопічна діагностика та лікування, різних патологій суглобів є мінімально травматичною для пацієнта. Тому після артроскопії період реабілітації триває недовго.

Для чого потрібна артроскопія?

Артроскопія- малоінвазивна ендоскопічна процедура, що дозволяє  ефективно проводити високоінформативну діагностику та застосовувати прецизійне мікрохірургічне лікування:

 • Пошкоджень та захворювань структур колінного суглобу( меніски, суглобова капсула, хрящ, хрестоподібні зв’язки);
 • Пошкоджень та захворювань структур плечового суглобу( ротаторна манжета, суглобова губа, хрящ, капсула суглобу);
 • Пошкоджень та захворювань структур гомілково-ступневого суглобу( хрящ, суглобова капсула, звязковий апарат);
 • Пошкоджень та захворювань ліктьового суглобу( хрящ, суглобова капсула, зв’язковий апарат)

Мета артроскопії під час обстеження — це встановлення точного діагнозу. Хірургічна мета операції — усунення порушень та захворювань структур суглобу, відновлення цілісності кісткової тканини (лікування переломів) під ендоскопічним контролем, проведення інших маніпуляцій для повного відновлення функціональної активності   суглоба з мінімальним втручанням та високою ефективністю.

Симптоми та покази для проведення артроскопії

До артроскопії вдаються в багатьох випадках, зокрема:

 • попередня діагностика суглоба після травми, хвороби, оперативного втручання;
 • малоінвазивне лікування переломів;
 • лікування суглобів при артритах (дегенеративних, інфекційних, запальних);
 • усунення пошкоджень внутрішньосуглобових структур;
 • лікування артрозів;
 • видалення внутрішньосуглобових фрагментів кісток,хряща та інших сторонніх тіл;

Визначити, чи потрібна артроскопія суглобу лікар може після клінічного( огляд пацієнта, визначення функції суглобу, проведення клінічних тестів на наявність патології в суглобі) та діагностичного( УЗД, МРТ) обстеження пацієнта та за наявністю відповідних показань.

Протипокази до проведення артроскопії

В яких випадках лікування переломів, травм суглобів з застосуванням артроскопії протипоказане? Артроскопія суглоба, хряща, зв’язок не проводиться, якщо у пацієнта є наступні стани:

 • декомпенсовані хвороби нервової, серцево-судинної системи;
 • інфекційні захворювання хронічної етіології;
 • неможливість проведення операції під наркозом;
 • пошкодження та запалення шкірних покривів в ділянці ураженого суглобу

Як проходить і скільки триває артроскопія у медичному центрі «Родина»

До малоінвазивної артроскопічної операції з приводу внутрішньосуглобових ушкоджень та лікування переломів під артроскопічним контролем потрібно пройти передопераційний етап підготовки:

 • отримати консультацію кардіолога, анестезіолога;
 • виконати ЕКГ, УЗД судин н/кінцівок;
 • здати потрібний перелік аналізів. 

Під час оперативного втручання артроскопії суглоба зазвичай виконується регіонарна анестезія( знечулення оперованої кінцівки) в поєднанні з елементами загальної анестезії, зрідка застосовується спінальна анестезія. Проведення даної процедури під місцевою анестезією є неможливим.  Під час Артроскопії виконується введення артроскопа з мікрокамерою й хірургічних інструментів. Тому під час артроскопії суглобів виконується мікродоступ ( 5мм), при потребі більшого діаметру, для виконання необхідних внутрішньосуглобових маніпуляцій. Тривалість процедури залежить від складності та в кожному випадку визначається індивідуально.

Скільки часу потрібно для реабілітації після проведення артроскопії

Зважаючи на те, що артроскопія є малоінвазивним способом відновлення цілісності внутрішньосуглобових структур, лікування переломів під артроскопічним контролем та усунення інших патологій опорно-рухового апарату, час реабілітації є скороченим. Якщо випадок не дуже складний, пацієнт після артроскопії може в той же день відправитись додому, а на відновлення йому знадобиться 1-2 дні.

Якщо об’єм оперативного втручання більший, вас можуть залишити в стаціонарі на 1-2 дні. Для загоєння мікрозрізів знадобиться кілька днів. Повне відновлення функціональності суглобу відбувається протягом 2-4 тижнів.

Можливі ускладнення після артроскопії

Хоча артроскопія є досить безпечною, іноді виникають ускладнення. Симптоми можуть бути наступні:

 • набряки;
 • запалення біля мікророзрізів;
 • кровотеча в суглобі;
 • оніміння шкіри біля розрізів.

Якщо після артроскопії суглобу у вас з’явились симптоми ускладнень, зверніться до лікаря. Вам нададуть необхідну допомогу для усунення неприємних відчуттів та патологічних явищ.

Ціни на послуги у Львові

В мережі нашого медичного центру «Родина» пропонується артроскопія суглобу: гомілковоступневого суглоба, ліктьового суглоба, плечового суглоба, лікування патологій колінного суглоба; розв’язання інших проблем, пов’язаних з можливістю застосування сучасної технології. Якщо вас цікавить артроскопія ціна Львів, вартість послуг можна дізнатись на сайті або по телефону в адміністраторів.

Запропонована артроскопія Львів ціни має досить доступні, зважаючи на малоінвазивність та ефективність операції. Щоб записатись на попередню консультацію, скористайтесь онлайн формою чи зателефонуйте за вказаними на сайті номерами.

Лікарі

Інші послуги

Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія ліктьового суглоба
Артроскопія колінного суглоба
Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Артроскопія гомілково-ступневого суглобу без врахування вартості імплантів 2-ої категорії складності25000.00 грн
Артроскопія гомілково-ступневого суглобу без врахування вартості імплантів 1-ої категорії складності22000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу 1-ої категорії складності14000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу 2-ої категорії складності16000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу 3-ої категорії складності18000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу з пластикою задньої хрестоподібної зв’язки без врахування вартості імплантів24000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу з пластикою передньої та задньої хрестоподібних зв’язок без врахування вартості імплантів29000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу з пластикою передньої хрестоподібної зв’язки без врахування вартості імплантів21000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу при звичних звихах надколінка без врахування вартості імплантів 1-ої категорії складності19000.00 грн
Артроскопія колінного суглобу при звичних звихах надколінка без врахування вартості імплантів 2-ої категорії складності22000.00 грн
Артроскопія ліктевого суглобу без врахування вартості імплантів 1-ої категорії складності19000.00 грн
Артроскопія ліктевого суглобу без врахування вартості імплантів 2-ої категорії складності22000.00 грн
Артроскопія плечового суглобу без врахування вартості імплантів 1-ої категорії складності20000.00 грн
Артроскопія плечового суглобу без врахування вартості імплантів 2-ої категорії складності23000.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити