Надіслати заявку на запис

Ротарикс

Головна / Послуги / Ротарикс

Ротавірус легко поширюється серед новонароджених та маленьких дітей. Вірус може спричинити сильну діарею, блювоту, лихоманку та біль у животі. Діти, які захворіли на ротавірусну хворобу, можуть зазнати зневоднення. Існує висока ймовірність госпіталізації хворих.  

Ліки для щеплення від ротавірусу були протестовані шляхом клінічних випробувань, в яких брали участь тисячі немовлят, і були визнані безпечними  та ефективними. Близько 9 із 10 дітей, які отримують вакцину проти ротавірусу, будуть захищені від важкої хвороби (лихоманка, блювота, діарея та зміни поведінки). Тоді як приблизно 7-8 із 10 дітей були повністю захищені від ротавірусної хвороби.

До того, як вакцина для профілактики ротавірусної інфекції була доступною, багатьох дітей, які захворіли на ротавірус, госпіталізували. В даний час дуже мало вакцинованих дітей госпіталізовано через ротавірусну хворобу (від 94% до 96% захищені від госпіталізації).

Назва: ROTARIX
Виробник: Бельгія
Опис: Вакцина, яка містить живий ослаблений вірус. Це допомагає дитячому організму сформувати імунітет. Має вигляд рідини. Тільки для перорального застосування. Не для ін’єкцій.
Для кого: ROTARIX дозволено застосовувати немовлятам віком від 6 тижнів до 24 тижнів.
Доза: Рекомендована доза 1,5 мілілітра
Протипоказання: Немовлята не повинні отримувати ротавірусну вакцину, якщо вони мають щось із наведеного нижче:

  • важка алергічна реакція на попередню дозу ротавірусної вакцини;
  • важка алергія на будь-який компонент ротавірусної вакцини: повідомте лікаря про наявність будь-якої алергії у Вашої дитини, включаючи сильну алергію на латекс;
  • важкий комбінований імунодефіцит (стан, при якому імунна система дитини не може боротися з інфекціями) або попередні епізод типу закупорки кишечника (інвагінація кишечника);
  • діарея;
  • блювота;
  • ВІЛ/СНІД або будь-яке інше захворювання, яке впливає на імунну систему;
  • лікування стероїдами;
  • лікування за допомогою рентгенівських променів.
Скільки разів потрібно робити щеплення: Серія щеплень складається з двох доз по 1,5 мл, що вводяться перорально. Перша доза повинна бути введена немовлятам, починаючи з 6-тижневого віку. Інтервал між першою та другою дозою повинен бути не менше ніж 4 тижні. Серію з 2 дозами слід закінчити до 24 тижнів віку.
В яку ділянку тіла вводиться: Вводиться перорально.
Можливі побічні ефекти: Переважна більшість немовлят не мають жодних проблем після введення вакцини у ротову порожнину. Деякі немовлята можуть стати неспокійними і дратівливими, у інших може розвинутися легкий пронос та підвищитися температура тіла протягом наступних днів після щеплення. Відомі рідкісні випадки захворювань на ротавірусну інфекцію після вакцинації.

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

Вакцинація препаратом ротарикс (містить віруси штаму ротавірусу людини) у центрі “Родина” здійснюється згідно з рекомендаціями МОЗ України. У клініці препарати зберігаються суворо із дотриманням всіх норм та температурного режиму. Досвідчені лікарі виключать присутність протипоказань у малюка і тільки після цього проведуть введення вакцини ротарикс. 

Важливо!

Дані наведені для ознайомлення. Детальну інформацію щодо вакцинації Ви можете дізнатися на консультації у лікаря.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Ротарикс1000.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити