Надіслати заявку на запис

Фотоомолодження

Головна / Фотоомолодження
Фотоомолодження шкіри на апараті InMode Lumecca

Бореться з судинними патологіями та пігментними плямами, вирівнює колір шкіри та покращує її текстуру

Чиста, здорова шкіра, рівний колір обличчя – все це стало реально з Lumecca

Що таке Люмека?

Lumecca – це чудова технологія інтенсивного імпульсного світла (IPL), яка використовується для поліпшення кольору обличчя та порушень.

Lumecca оптимізовано для клініцистів для лікування різноманітних уражень з меншою кількістю сеансів. Це проривний IPL, який забезпечує в 3 рази більше енергії в діапазоні 500-600 нм для поліпшення ефективності для судинних і пігментних уражень.

Опис процедури

Lumecca це IPL (АйПіЕль) останнього покоління, що дозволяє видалити пігментацію, позбутися від судинних дефектів, омолодити шкіру максимально швидко і безпечно. В насадці Lumecca використовується інтенсивне імпульсне світло IPL для того, щоб виявляти та лікувати захворювання шкіри за допомогою селективного фототермолізу.

Люмека оптимально підходить і для світлої та для темної шкіри, що збільшує можливості лікарів при усуненні таких проблем як небажана пігментація на обличчі, поверхневі судини, порушення текстури шкіри, дрібні зморшки.

Унікальна розробка ізраїльської компанії INMODE Aesthetic Solution – багатофункціональна платформа InMode, яка є проривом у сфері естетичної медицини, пропонуючи малоінвазивні та неінвазивні методики для найбільш популярних естетичних процедур по омолодженню.

Що таке Люмека?
  • Стирає з обличчя все зайве
  • Досить одного курсу
  • Швидка реабілітація
  • Ефект зберігається протягом 12 місяців
Фотоомолодження шкіри на апараті InMode Lumecca

Процедура не викликає неприємних відчуттів, тому анестезія не застосовується. Оброблювану зону покривають гелем-провідником, а потім починають «прогрівати» сотнями послідовних спалахів апарату.

Пацієнт відчуває приємне тепло і легке поколювання, а для уникнення перегріву наконечник апарату охолоджується, що робить відвідування лікаря ще більш комфортним.

Після процедури можна відразу ж повернутися до звичного способу життя. Рішення окремих видів естетичних недоліків призводить до утворення слабкого набряку і легкого почервоніння тривалістю в 1-3 дні.

Хочете позбутися від естетичних недоліків на обличчі й тілі?

Що ми лікуємо за допомогою Lumeca?

Що ми лікуємо за допомогою Lumeca?
Що ми лікуємо за допомогою Lumeca?
Що ми лікуємо за допомогою Lumeca?
Судинні ураження

Судинні ураження

Ми використовуємо Lumecca для зменшення судинних уражень, включаючи плями портвейна, лицьові, стовбурові та ніжні телеангіектазії, розацеа, еритему розацеа, ангіоми та павутинні ангіоми, поверхневі вени ніг та венозні вади розвитку.

Пігментація

Ми використовуємо силу Lumecca для ефективного лікування доброякісних пігментованих епідермальних уражень, включаючи дисхромію, гіперпігментацію та ефеліди (веснянки).

Пігментація
Апарат InMode (Ізраїль)

Апарат InMode (Ізраїль)

Насадка Lumecca косметологічного апарату InMode (Ізраїль) є проривом в IPL (джерела імпульсивного світла). IPL генерує в 3 рази більше енергії в діапазоні 500-600 НМ, що підвищує ефективність при лікуванні пігментації та судинних дефектів. Lumecca також прекрасно здійснює омолодження шкіри: ремоделювання дерми, корекція зморшок, омолодження, фракційне омолодження шкіри, судинні та пігментні ураження шкіри

Результат до і після процедури фотоомолодження

Значного ефекту, який зберігається протягом 6-12 місяців (в залежності від віку та індивідуальних особливостей організму), можна домогтися всього за один курс з 2-3 процедур, які проводять з інтервалом в 4-6 тижнів.

Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)
Апарат InMode (Ізраїль)

Часті запитання наших пацієнтів

Lumecca можна використовувати на всіх ділянках тіла. Найбільш поширеними зонами лікування є зони з регулярним перебуванням на сонці, і в результаті це часто включає обличчя, шию, зону декольте, ноги, руки та руки.

Під час лікування виникає яскравий спалах, який нагадує гумку, що розриває шкіру. Почервоніння і легке зігрівання шкіри є нормальними після лікування, але зазвичай зникають протягом години. Протягом наступних 24-48 годин ви можете побачити потемніння пігментних плям. Через тиждень після цього ці плями відшаровуються, що призводить до того, що ввечері шкіра втрачає тон. Після лікування судинних уражень ви можете помітити, що вена бланшує (втрачає колір) і зникає, або ви можете помітити зміну кольору судини, яка, ймовірно, розсіється через кілька днів.

Пацієнти бачать поліпшення після першого сеансу, але кілька сеансів дають ще кращі результати. Режими лікування залежать від тяжкості пошкодження шкіри, типу шкіри, типу лікування (пошкодження судин проти сонця) та енергетичних параметрів.

Лікування на обличчі можна побачити через кілька днів після першого сеансу. З часом ваша шкіра буде виглядати молодшою ​​та блискучою, а більшість результатів помітні через 1-2 тижні.

Кілька сеансів фотообробки покращать ваш кінцевий результат. Для судинних процедур, результати можна побачити через 2 тижні.

Під час процедури лікар і пацієнт надягають спеціальні захисні окуляри, які виключають негативний вплив на сітківку. А наконечник що охолоджує гарантує відсутність навіть незначних опіків.

Протягом двох тижнів не рекомендується загоряти на сонці, відвідувати солярій і сауну.

Процедура є абсолютно безпечною. пацієнтам до 18 років вона показана при лікуванні постакне. Вона не тільки активно бореться з естетичними недоліками шкіри, але і є відмінною профілактикою для незначних вікових змін.

Попередження

Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом, який зможе оцінити стану вашої шкіри, визначити необхідну кількість процедур, зорієнтувати за вартістю, а також дасть рекомендації та відповість на всі запитання.

Запишіться на процедуру або консультацію лікаря — косметолога телефоном:

+380 (67) 230 11 77  або надішліть заявку та адміністратор зв’яжеться з вами

Лікарі

Call Now Button
Графік роботи