Надіслати заявку на запис

УЗД суглобів

Головна / УЗД суглобів
Узд суглобів

Обстеження суглобів у Львові за допомогою ультразвуків ― це неінвазивний метод дослідження, що дозволяє безпечно оцінити стан внутрішніх структур організму.

Ультразвуковий сканер, тобто пристрій, що використовується для проведення ультразвукового дослідження, є апаратом, що складається з двох найважливіших частин: датчика та екрану з монітором. При контакті зі шкірою, датчик посилає ультразвукові хвилі, які проникають в шкіру і проходять крізь тканини всередині організму. Відбиваючись від внутрішніх структур, ультразвукові хвилі повертаються до датчика, який направляє їх на монітор. Оскільки наше тіло містить тканини різної будови та щільності, вони по-різному відображають ультразвук. Ось чому на моніторі зображення складається з плям з різною інтенсивністю забарвлення. 

Коли потрібне УЗД суглобів?

УЗД суглобів ― це перший крок у діагностиці будь-яких їх захворювань. Ультразвукову діагностику проводять майже завжди, коли пацієнт скаржиться на біль у суглобах, набряк або має обмеженість рухів. 

Показання для виконання УЗД суглобів у Львові включають:

  • почервоніння на шкірі у ділянці суглобів;
  • травма суглоба;
  • запалення;
  • виявлення змін у вигляді суглобів при пальпаційному дослідженні;
  • попередня операція на суглобах ― післяопераційний контроль для виявлення гематом, абсцесів;
  • діагностика ревматоїдного артриту.

УЗД колінного суглоба проводиться в більшості випадків пацієнтам з попередньою травмою коліна та під час фізичної терапії для оцінки прогресу, який вона дає. Завдяки своїй точності ультразвукове дослідження також дозволяє оцінити стан сухожиль та зв’язок коліна.

УЗД ліктя вважається найбільш точним обстеженням для оцінки його стану та функціонування. Оскільки всі структури ліктьового суглоба розташовані відразу під шкірою, УЗД дає можливість діагностувати кісту, бурсит, епікондиліт та інші відхилення.

Ультразвукова діагностика кульшових суглобів зазвичай проводиться людям похилого віку, які часто страждають від пошкодження самого суглоба і стегнової кістки. Найбільша увага при проведенні УЗД звертається на наявність рідини в суглобі.

УЗД щиколотки та стопи зазвичай проводять, коли на стопі пацієнта з’являється почервоніння невідомого походження. Обстеження також застосовуються у пацієнтів з травмами щиколотки та перенапруженнями стопи. 

Переваги УЗД суглобів у Львові

До переваг УЗД суглоба можна віднести можливість точної оцінки поверхневих структур, таких як колатеральні зв’язки, м’язи, сухожилля, навколосуглобові тканини, навколишні кісткові поверхні, а також певним чином суглобовий хрящ, меніск та інші структури.

У зв’язку з тим, що сонограф працює на основі ультразвукових хвиль, процедура не здійснює радіаційного навантаження на організм. Тривалість процедури зазвичай складає 15-30 хвилин, а сам процес є абсолютно безболісним та не вимагає попередньої підготовки.

Як проходить УЗД суглобів?

УЗД проводиться після попереднього запису на прийом у медичний центр. Виконання ультразвукового дослідження суглобів не вимагає спеціальної підготовки з боку пацієнта. Однак у день обстеження потрібно одягнути зручний одяг, який можна легко та швидко зняти. Якщо Ви робили УЗД суглоба раніше, необхідно взяти з собою результати попередніх досліджень.

Залежно від типу обстежуваного суглоба, УЗД проводиться пацієнту в положенні лежачи або сидячи. Лікар наносить на досліджувану ділянку спеціальний провідниковий гель. Потім спеціаліст розповсюджує його датчиком по шкірі. Рухаючи приладом та натискаючи на нього під різними кутами, лікар спостерігатиме за виглядом внутрішньої частини суглоба на екрані монітора.

Після завершення дослідження залишки гелю слід витерти з поверхні тіла паперовим рушником. Людина, яка проводила дослідження, передасть пацієнту фотографії, зроблені під час його виконання, на папері або на електронному носії. Вони будуть супроводжуватися описом обстеження, який допоможе терапевту у діагностиці проблеми.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Пакет “Здоровий малюк 1-й місяць” Консультація сімейного лікаря/педіатра у віці 1 міс. УЗД кульшових суглобів (у дітей) Нейросонографія1770.00 грн
Пакет “Здоровий малюк 3-й місяць” (розширений) Консультація дитячого невролога Консультація дитячого ортопеда Консультація сімейного лікаря/педіатра УЗД органів черевної порожнини УЗД кульшових суглобів (у дітей) Нейросонографія3500.00 грн
Пакет “Здоровий малюк 3-й місяць” Консультація дитячого невролога Консультація сімейного лікаря/педіатра УЗД кульшових суглобів (у дітей) Нейросонографія2400.00 грн
УЗД двох суглобів (симетричних)800.00 грн
УЗД кульшових суглобів (у дітей)690.00 грн
УЗД одного суглоба650.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити