Надіслати заявку на запис

Пріорикс

Головна / Послуги / Пріорикс

Пріорикс ― це вакцина, яка покликана запобігати трьом хворобам: кору, паротиту (свинка) та краснусі. Її іноді також називають щеплення кпк.

Кір, свинка та краснуха ― це інфекційні захворювання, спричинені вірусами. Дія ліків Priorix полягає у стимуляції організму до вироблення антитіл.

Яку небезпеку несуть в собі перелічені хвороби:

  • Кір ― це високоінфекційне вірусне захворювання. Він поширюється повітряно-крапельним способом. Кір часто починається з лихоманки, нежитю, кашлю і кон’юнктивіту. Висип з’являється через 3-5 днів після появи симптомів і швидко поширюється по всьому тілу.

Кір часто є важким захворюванням, яке ускладнюється вушною інфекцією та пневмонією. Інколи може виникати енцефаліт, що часто призводить до пошкодження мозку або навіть смерті. Невакциновані діти знаходяться в групі ризику.

  • Паротит або свинка ― інфекційне вірусне захворювання, яке поширюється через краплі слини. Симптоми часто починаються з головного болю, втрати апетиту, загального нездужання та лихоманки. Слинні залози на одній або обидвох сторонах обличчя стають дуже болючими і набрякають. Ускладнення включають менінгоенцефаліт.
  • Краснуха ― це інфекція хвороба, яка у більшості випадків протікає легко і поширюється повітряно-крапельним шляхом. Може спричинити лихоманку, загальне нездужання, набряклість залоз і легке червоне висипання. 

Вакцинація ― найкращий спосіб захисту проти цих важких хвороб та збереження здоров’я.

Назва: PRIORIX
Виробник: Бельгія
Опис: Вакцина від кору має вигляд порошку, який перед використанням змішується зі стерильною водою.
Для кого: Для дітей та дорослих у будь-якому віці. Дітям до першого року життя вакцину можна вводити після клінічного підтвердження відсутності протипоказань.
Доза: 0.5 мілілітра
Протипоказання:
  • Алергічна реакція на будь-який інгредієнт, що міститься у вакцині проти кору, а також яйця. 
  • Важка інфекція з високою температурою.
  • Підтверджена або запланована на найближчі три місяці вагітність.
  • Ослаблений імунітет.
Скільки разів потрібно робити щеплення: Перша доза PRIORIX зазвичай вводиться дітям у віці 12 місяців. Другу дозу вводять дітям у віці 4-6 років; МОЗ України рекомендує робити щеплення перед початком навчання в школі
В яку ділянку тіла вводиться: Як правило, PRIORIX вводять у м’яз верхньої частини гомілки немовлятам віком до 12 місяців. Дітям старше 12 місяців та дорослим ін’єкцію можна робити в м’яз верхньої частини руки. PRIORIX ніколи не можна вводити у вену.

Переваги вакцинації в медичному центрі “Родина”

Щеплення від кору дорослим та дітям, епідемічного паротиту та краснухи найкраще проводити у клініці “Родина”. Висококваліфіковані лікарі проводять огляд та виключають будь-які протипоказання. Щеплення здійснюється сертифікованими препаратами, які зберігаються згідно з усіма нормами. Медичний персонал стежить за реакцією організму на вакцину протягом кількох днів.

Лікарі медичного центру “Родина” уважно ставляться до кожного пацієнта та відповідають на будь-які питання пов’язані із проведенням вакцинації. 

Важливо!

Надана інформація представлена для ознайомлення. За детальними даними щодо вакцинації, доз, термінів проведення та всіх протипоказань звертайтеся до лікаря.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Пріорикс730.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити