Надіслати заявку на запис

УЗД матки та придатків

Головна / УЗД матки та придатків
узд матки

УЗД матки та придатків ― це неінвазивне візуалізаційне обстеження, яке дозволяє діагностувати і розпочати відповідне лікування багатьох патологій, включаючи рак репродуктивного органу на ранніх стадіях.

Коли потрібне УЗД матки та придатків?

УЗД матки призначається спеціалістом після гінекологічного огляду. Лікар може призначити проведення УЗД якщо у пацієнтки спостерігаються наступні симптоми:

 • болі внизу живота, 
 • аномальні кровотечі між менструаціями,
 • втрата або різкий набір ваги;
 • викидні або проблеми з вагітністю.

Також таке УЗД проводиться для діагностики:

 • аномальної конструкції тазових м’язів,
 • анатомічних дефектів в області статевих органів,
 • пухлинних уражень статевих органів,
 • аномальної товщини ендометрію,
 • кісти на статевих органах,
 • позаматкової вагітності,
 • неправильного розташування внутрішньоматкових придатків. 

Оптимальний час для проведення гінекологічного УЗД відрізняється від віку жінки. Для пацієнтів у репродуктивному віці найкраще проводити дослідження в 1-й фазі менструального циклу, між 5-м та 10-м днем​​після початку менструації. Для жінок, які не мають менструації та тих, хто використовує гормонотерапію, час обстеження визначає лікар.

Підготовка до обстеження

Підготовка до обстеження шийки матки, яєчників та репродуктивних органів в цілому відрізняється від методу, обраного лікарем. У разі використання абдомінальної техніки ультразвукової діагностики, сечовий міхур повинен бути повним. Цього ефекту можна досягти, випивши приблизно 1-1,5 літра негазованої води за годину до запланованого візиту. Коли УЗД матки та придатків виконується трансвагінально, сечовий міхур слід спорожнити, а огляд проводити на гінекологічному кріслі або на кушетці в положенні, що дозволяє піднімати таз.

За допомогою спеціальної підготовки можна покращити видимість усіх органів малого таза.

Як проходить УЗД матки та придатків?

Гінекологічне ультразвукове дослідження неінвазивне і безболісне. Під час нього апарат продукує ультразвукові хвилі, завдяки яким відтворюється 2-, 3- або 4-мірне зображення, що детально показує структуру жіночих репродуктивних органів. Це дозволяє точно оцінити такі властивості окремих органів, як: поверхня, розмір, форма, вигляд, місце розташування та потенційні відхилення.

У разі трансвагінального УЗД лікар вводить довгастий зонд в тіло жінки. Він закріплений спеціальною кришкою та покритий гелем, що полегшує його введення. Діаметр зонда становить лише 2 сантиметри, завдяки чому його введення безболісне. Для трансабдомінального тестування зонд розміщують у нижній частині черевної стінки.

Де можна зробити УЗД матки у Львові?

Одним з найкращих медичних центрів у Львові є “Родина”. В клініці працюють найкращі спеціалісти, які мають великий досвід роботи. Новітні апарати дозволяють зробити найточніше обстеження матки та придатків, що допомагає призначити відповідне лікування. Для того, щоб записатися на прийом в медичний центр, варто лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
УЗД матки та придатків в 3D-режимі750.00 грн
УЗД матки та придатків650.00 грн
Пакет “Жіноче здоров’я” (оптимальний 40+) Аналіз у/г мазка Цитологія на атипові клітини Консультація гінеколога Цифрова кольпоскопія УЗД матки та придатків Мамографія (двох молочних залоз) Інтерпретація результатів обстежень3050.00 грн
Пакет “Жіноче здоров’я” (оптимальний) Аналіз у/г мазка Цитологія на атипові клітини Консультація гінеколога Цифрова кольпоскопія УЗД матки та придатків УЗД грудних залоз Інтерпретація результатів обстежень2950.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити