Надіслати заявку на запис

Чистка обличчя

Головна / Чистка обличчя
чистка обличчя

Доглянута шкіра обличчя – це не лише щоденне використання дорогих кремів, сироваток та іншої декоративної косметики для шкіри обличчя. Для збереження молодого та здорового вигляду, наша шкіра потребує якісного та регулярного очищення. Ефективно очистити закупорені пори від бруду та жиру, позбутись комедонів, акне та ороговілих клітин допоможе професійна чистка обличчя.

Довірте догляд за станом вашої шкіри досвідченим лікарям мережі медичних центрів “Родина” записавшись на чистку обличчя в розділі Естетична медицина (Косметологія). Лікар косметолог нашого центру підбере той вид чистки обличчя, який ідеально підійде саме для вашого типу шкіри.

Види чисток в наших салонах

Чистка обличчя у місті Львів в медичному центрі “Родина” представлена у декількох видах, кожен з яких характеризується своїми особливостями та має певні рекомендації до застосування. Лікар надає їх лише правильно визначивши стан шкіри пацієнта. В залежності від індивідуальних особливостей та побажань кожного пацієнта, ми пропонуємо ультразвукову, механічну, комбіновану, антитравматичну чистку обличчя Hydra Facial та чистку спини.

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя (або уз чистка або лазерна)  — це косметична процедура глибокого очищення шкіри з її мінімальним травмуванням. Ультразвукова чистка сухої чи комбінованої шкіри здійснюється за допомогою інноваційного обладнання та спеціальної насадки, яка називається скрабер. Очищення обличчя від чорних цяток, вугрового висипу, сальних залоз та інших проблем здійснюється завдяки впливу ультразвукових хвиль, а шкіра при цьому збагачується поживними речовинами. Основні переваги ультразвукової чистки це делікатне видалення забруднень.

Механічне очищення обличчя

Механічна чистка обличчя у Львові, тобто мануальна виконується за допомогою рук та спеціальних інструментів косметолога — ложечки Уно та голки Відаля. Механічна чистка є досить ефективною, якщо на шкірі є досить багато комедонів, прищів та вугрів чи є інші запалення. Підходить таке очищення для жирної та проблемної шкіри, дозволяє очистити глибокі забруднення, але є досить болючим і агресивним. Перевагами механічної чистки обличчя є висока ефективність в боротьбі з вугровим висипом та комедонами, якими часто вирізняється жирний тип шкіри.

Комбінована чистка обличчя Львів

Комбінована чистка обличчя — це високоефективна процедура, яка поєднує ультразвуковий та механічний вид чисток обличчя і відмінно підходить для комбінованого типу шкіри. Комбінована чистка мінімально травмує шкіру, але стимулює кровообіг і обмінні процеси.

Атравматична чистка

Hydra Facial чистка лиця у Львові серед інших процедур застосовується для власників особливо чутливої ​​шкіри і здійснюється за допомогою професійної ізраїльської косметики: пінки або гелю, маски чи пілінгу, сироватки та підсушувальної пудри.Також, під час проведення атравматичної чистки, на шкіру наноситься альгінатна маска, яка не лише глибоко проникає, а й відмінно підтягую та відновлює шкіру. Запишіться на процедуру, якщо ви непокоїтеся, що у вас дуже чутлива шкіра, яку інші види чисток можуть пошкодити ще більше.

Покази до процедури

Зробити професійну чистку обличчя варто тим людям, які постійно користуються декоративною косметикою і якщо на шкірі присутні такі дефекти як:

  • комедони, вони ж чорні цятки;
  • вугровий висип;
  • кератоз;
  • міліуми;
  • сальні пробки.
чистка обличчя у Львові

Протипоказання

Лікарі-косметологи рекомендують відмовитись від механічної чистки та іншого будь-якого виду чистки при наявності наступних протипоказань:

  • різноманітні інфекційні хвороби;
  • загострення хронічних хвороб;
  • онкологічні захворювання;
  • пошкоджена шкіра;
  • індивідуальна непереносимість косметичних засобів.

Як підготуватись до чистки обличчя

Підготовка до чистки обличчя передбачає консультацію лікаря медичного центру. Особливої підготовки чистка не вимагає, але косметологи рекомендують відмовитись від вживання спиртних напоїв, мінімум за 24 години до процедури. Також за тиждень до чистки обличчя варто відмовитись від відвідування солярію чи походу на пляж для засмаги.

Як виконується процедура

Залежно від виду чистки, процедура очищення шкіри за допомогою різних засобів проводиться в декілька етапів. Але перший крок, при будь-якій чистці, це очищення шкіри спеціальними засобами, які розм’якшують верхній шар епідермісу. Наступний крок – це очищення. При ультразвуковій чистці лікар використовує спеціальне обладнання, а при механічній — видаляє забруднення за допомогою голки Відаля та ложечки Уно. Завершальним етапом механічної, ультразвукової, комбінованої чи атравматичної чистки є дезінфекція та нанесення зволоженого крему, а також сонцезахисного засобу на очищену шкіру.

Скільки триває курс?

Зазвичай один сеанс чистки триває від 40 до 90 хвилин, але залежно від стану шкіри та виду чистки тривалість процедури може змінюватись. Тривалість курсу залежить від кількості сеансів, які лікар-кометолог встановлює індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до стану шкіри та наявних проблем шкіри. Тривалість процедури “Чистка обличчя” у Львові, ціни на різні види та скільки раз потрібно робити чистку ви можете дізнатися записавшись на консультацію на одного з кваліфікований лікарів нашого медичного центру.

Догляд за шкірою після процедури

Після чистки обличчя лікар-косметолог обов’язково дезінфікує шкіру клієнта та наносить засоби косметології для звуження пор та SPF крем. Крім того, після процедури косметолог надає поради для подальшого догляду за шкірою, відповідно до індивідуальних особливостей.

Щоб записатись на безкоштовну консультацію до лікаря, натисніть кнопку “Передзвонити” чи “Записатись”, залиште ваш номер телефону і наші менеджери перетелефонують вам для погодження зручної для вас дати та часу.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Масаж обличчя лікувальний450.00 грн
Лазерна епіляція (ж) – руки до ліктявід 390.00 грн
ЛЕ (ж) – руки повністю650.00 грн
ЛЕ (ж) – гомілки650.00 грн
ЛЕ (ж) – ноги повністю1100.00 грн
ЛЕ (ж) – бікіні глибоке680.00 грн
ЛЕ (ж) – бікіні неглибоке420.00 грн
ЛЕ (ж) – пахові ділянки310.00 грн
ЛЕ (ч) – руки до ліктя490.00 грн
ЛЕ (ч) – руки повністю790.00 грн
ЛЕ (ч) – гомілки770.00 грн
ЛЕ (ч) – стегна980.00 грн
ЛЕ (ч) – ноги повністю1700.00 грн
ЛЕ (ч) – пахові ділянки350.00 грн
ЛЕ (ж) – обличчя 1 зона150.00 грн
ЛЕ (ж) – кисті рук180.00 грн
ЛЕ (ж) – стопи150.00 грн
ЛЕ (ж) – пальці ніг150.00 грн
ЛЕ (ж) – біла лінія живота180.00 грн
ЛЕ (ч) – кисті рук340.00 грн
ЛЕ (ч) – плечі580.00 грн
ЛЕ (ч) – обличчя 1 зона245.00 грн
ЛЕ (ч) – грудна клітка750.00 грн
ЛЕ (ч) – біла лінія живота250.00 грн
ЛЕ (ч) – пальці ніг180.00 грн
ЛЕ (ч) – стопи200.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (все обличчя)2500.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (щоки+ніс)1800.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (щоки)1300.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментних плям (ніс)500.00 грн
Лазерне видалення судинної зірочки300.00 грн
Лазерне видалення судин/пігментації грудей1800.00 грн
Лазерне видалення пігментаціі 1/2 спини3800.00 грн
Лазерне видалення пігментації вся спина5400.00 грн
Лазерне видалення пігментації кисті рук1300.00 грн
Медична процедура ВРМ (живіт/боки)600 грн
Медична процедура ВРМ (ноги/сідниці)800 грн
Медична процедура ВРМ (ноги/сідниці/живіт/боки)1000 грн
Чистка обличчя механічна950 грн
Чистка обличчя ультразвукова950 грн
Чистка обличчя Hydra Facial (вакуумний гідропілінг)1350 грн
Комплексна чистка спини ( комбінована – механічна+ультразвукова)2500 грн
Масаж обличчя ( лімфатичний лімфодренажний)900 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Обличчя повністювід 11000.00 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Обличчя та шиявід 13000.00 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Тіловід 13000.00 грн
Кріоліполіз 20хв.(тіло)1800 грн
Кріоліполіз 40хв.(тіло)2500 грн
Мікроголковий RF ліфтинг. Очі/шия/декольте (одна з ділянок)від 8000.00 грн
Пілінг500 грн
Лазерне шліфування (1см2)550 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити