Надіслати заявку на запис

Інфанрикс ІПВ

Головна / Послуги / Інфанрикс ІПВ

Інфанрикс ІПВ ― це вакцина, що застосовується для захисту організму від дифтерії, правця, кашлюку (коклюшу) та поліомієліту у немовлят віком від 6 тижнів і старших. Дія вакцина заключається у стимуляції організму то вироблення власних антитіл до збудників цих захворювань.

Комбінована вакцина інфанрикс ІПВ для профілактики інфекційних хвороб ― це найкращий спосіб захисту організму від зараження важкими хворобами та їх складного перебігу. Згідно зі статистикою, наданою Всесвітньою організацією охорони здоров’я, лише один відсоток вакцинованих дітей хворіє на дифтерію, правець, кашлюк та поліомієліт. Ті, хто отримали серію щеплень, переносять інфекції легко та без ускладнень. У країнах, які відмовляються від проведення імунізації, відомі випадки спалаху епідемій.

Назва: INFANRIX-IPV
Виробник: Бельгія, GlaxoSmithKline Biologicals S.A.
Опис: INFANRIX-IPV + Hib має вигляд порошку та суспензії для ін’єкцій . Компонент дифтерії, правця, безклітинного кашлюку та інактивованого поліомієліту (DTPa-IPV) являє собою каламутну білу суспензію. Ліофілізований компонент Haemophilus influenzae типу b (Hib) являє собою білий порошок. 

INFANRIX-IPV не може заразити дитину дифтерією, правцем, кашлюком або поліомієлітом. Вакцина не захистить від хвороб, спричинених іншими типами бактерій, вірусів або організмів.

Для кого: Призначена для дітей віком від 8 тижнів до 7 років.
Доза: 0.5 мілілітра.
Протипоказання: Вакцинація протипоказана якщо присутні наступні симптоми:

  • гарячка;
  • алергія на компоненти вакцини;
  • ураження органів центральної та периферійної нервової системи;
  • гострі запальні стани;
  • інше.
Скільки разів потрібно робити щеплення: Згідно з рекомендаціями виробника, графік первинної імунізації складається з двох або трьох доз. Мінімальний вік на момент введення першої дози складає 2 місяці. Подальші дози первинного курсу слід розділяти мінімальним інтервалом у чотири тижні. Додаткова доза може бути введена на вісімнадцятому місяці життя.
В яку ділянку тіла вводиться: Введення вакцини відбувається у передньо-бічну ділянку стегна.
Можливі побічні ефекти: До можливих побічних ефектів відносять лихоманку, затвердіння, почервоніння або набряк в місці уколу, безсоння, неврози, безпричинний плач, запаморочення, блювання, діарея, нудота.

До рідкісних побічних ефектів належать: набряк лімфатичних вузлів, анафілактичний шок, набряк Квінке, судоми, підвищення температури до 40 градусів.

Важливо!

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії може бути введена тільки після консультації зі спеціалістом та виключення всіх протипоказань. Вакцина Інфанрікс ІПВ входить у список рекомендованих вакцин МОЗ України. У випадку, якщо Ви пропустили щеплення у віці двох місяців, лікар може скласти індивідуальний план вакцинації.

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Вакцинація Інфанрикс ІПВ1350.00 грн
Записатись на прийом
записатись на прийом Передзвонити