Надіслати заявку на запис

Дерматоскопія

Головна / Дерматоскопія
Дерматоскопія

Цифрова дерматоскопія це розділ медицини, який був розроблений для швидкої оцінки змін пігментації шкіри. В даний час процедура використовується для неінвазивної діагностики уражень дерми. У консервативній медицині її найчастіше використовують для оцінки немеланоцитарного та меланоцитарного захворювання шкіри.

Дерматоскопічне дослідження дозволяє оцінити, чи є досліджувана структура пігментованим (меланоцитарним) ураженням, і якщо так, то доброякісним, підозрілим чи злоякісним. 

Коли необхідна дерматоскопія?

В зв’язку з неінвазивністю та відсутністю необхідності використовувати будь-які додаткові препарати, які можуть мати побічні ефекти, протипоказань для цього дослідження немає. Він показаний людям зі схильністю до розвитку родимок на шкірі, особливо у випадку з їх великою кількістю.

Слід обстежувати кожну родимку, яка починає раптово збільшуватися в розмірі або змінювати свій зовнішній вигляд. Пігментним ураженням, які з’являються раптово, особливо у зрілому віці, слід приділити особливу увагу. Людям, які проходять онкологічне лікування меланоми певними ліками, слід регулярно проводити обстеження за допомогою дерматоскопа, оскільки це дослідження зменшує ризик розвитку інших видів раку шкіри, таких як базаліома.

Дерматоскопічне обстеження дозволяє спеціалісту виявити рак шкіри навіть на ранніх стадіях, що часто рятує життя.

Пацієнти, які мають підвищений ризик захворювань шкіри, повинні проходити дерматоскопію кожні шість місяців. Це люди:

  • з веснянками або різними видами родимок,
  • зі світлим кольором обличчя,
  • ті, хто часто піддається впливу сонячного світла,
  • ті, хто відвідують солярій,
  • ті, в родинах яких траплялися випадки меланоми.

Для того, щоб потрапити на процедуру, необхідно записатися на прийом до лікаря-дерматолога на сайті клініки чи по телефону.

Переваги дерматоскопії

Дерматоскопія у Львові триває кілька хвилин, а її проведення під час обстеження пацієнта подовжує загальний час візиту лише на хвилину. Не зважаючи на те, що дослідження займає надзвичайно мало часу, воно дозволяє комплексно оцінити стан шкіри.

Точність клінічних діагнозів пігментованих уражень після цифрової дерматоскопії зростає у кілька разів, що дозволяє виявити меланому та рак шкіри набагато швидше, порівняно з обстеженням, проведеним неозброєним оком. 

Перевагами дерматоскопії є:

  • процедура проводиться в кабінеті лікаря дерматолога,
  • діагностика займає кілька хвилин,
  • існує можливість отримання негайного результату,
  • обстеження безболісне, не вимагає пункції, на відміну від біопсії,
  • вартість проведення дерматоскопії невисока.

Процедура має важливе значення для діагностики злоякісної меланоми, яка вважається найнебезпечнішим видом раку шкіри і вимагає якнайшвидшого хірургічного втручання. Вона також дозволяє оцінити та виявити різницю між пігментованими ураженнями та іншими типами ураження шкіри, таких як: гемангіоми або себорейні бородавки, які часто мають подібну макроскопічну картину. Дослідження також використовується для виявлення корости, огляду волосяного стержня та іншого.

Лікарі

Ціни на послуги
Вид послугиЦіна (грн)
Дерматоскопія320.00 грн
Записатись на прийом

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити