Надіслати заявку на записЦікаві факти про серце

Головна / Новини / Цікаві факти про серце
Цікаві факти про серце

Цікаві факти про серце

Сьогодні серцево-судинні захворювання – одні з найпоширеніших у світі.

При цьому, коли наявність захворювання констатують медики кардинально покращити ситуацію практично неможливо. Люди вимушені або погоджуватися на оперативне втручання або ж старатися вести максимально спокійний та здоровий спосіб життя. 

Допомагає в цьому раціон харчування, медики рекомендують вживати побільше продуктів багатих на Калій. Ця речовина зміцнює серцевий м’яз і перешкоджає розвитку інфаркту.

Проте недавно вчені вияснили що є більш простий спосіб профілактики серцево-судинних захворювань. Попередити розвиток небезпечної хвороби допоможе… звичайна питна вода.

Науковці з Університету Лома Лінда (США) довели, що якщо кожного дня вживати більше 5 склянок питної води, то серце протягом довгих років буде в порядку.

Під час досліджень були ретельно досліджені аналізи двадцяти тисяч чоловік та жінок, вік яких перевищує 35 років. Люди, які не люблять пити воду і взагалі вживають мало рідини, серце працює неідеально. У 41 відсотка людей виявили стенокардію, були і ті, що, не доживши до похилого віку (від 60 років), перенесли інфаркт.

Здоров’я у тих, хто часто пив звичайну воду, у лікарів не викликало особливих питань. Якщо проблеми з серцем і виникали в цієї групи, то під час досліджень виявилося, що це «сімейне» захворювання.

Також вчені вияснили, що для оздоровлення організму і попередження ризику розвитку серцево-судинних захворювань слід пити тільки очищену воду. Від кип’яченої води позитивного ефекту не буде, адже велика температура вбиває в ній всі бактерії – в тому числі і корисні.

Цікаво, що за словами вчених жінкам достатньо всього лише п’яти склянок води на день, в той час як чоловікам необхідно вісім.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма