Надіслати заявку на записЧотири прості способи вберегти себе від грипу

Головна / Новини / Чотири прості способи вберегти себе від грипу
Чотири прості способи вберегти себе від грипу

Чотири прості способи вберегти себе від грипу

Щороку на грип хворіють мільйони людей. Переважна більшість хворих на грип одужує протягом тижня, але деяким щастить менше, і для них грип виявляється смертельним захворюванням, навіть в умовах пандемії COVID-19.

Найбільш поширеними симптомами грипу є висока температура тіла, головний біль, біль в м’язах і суглобах, біль в горлі і нежить.

Нижче ми підібрали для вас декілька порад як вберегтись від цієї підступної хвороби.

  • Регулярне миття рук

Чисті руки сприяють профілактиці багатьох інфекцій, включаючи грип. Дотримання гігієни рук – простий спосіб захистити ваше здоров’я і здоров’я членів вашої сім’ї. Регулярно мийте руки чистою проточною водою з милом, якщо під рукою немає мила і води, можна використовувати антисептичні засоби для обробки рук на спиртовій основі.

І пам’ятайте – правильне миття рук займає не менше 15-20 секунд.

  • Не рухайте руками очі, ніс та рот 

Очі, ніс і рот – найбільш ймовірний шлях потрапляння вірусу грипу в організм. Ми не можемо повністю виключити наявність збудника грипу у повітрі, яким дихаємо, але в наших силах зменшити ризик захворювання, уникаючи дотиків рук до обличчя. Якщо це дійсно необхідно, то слід це зробити з використанням чистої серветки або руками, попередньо помивши їх з милом.

  • Уникайте тісних контактів з хворими 

Грип – заразне захворювання. Воно легко поширюється в місцях великого скупчення людей, наприклад в громадському транспорті, навчальних закладах, будинках для людей похилого віку та під час масових заходів. Коли хворий на грип чхає або кашляє, мікроскопічні частинки, що містять вірус, розлітаються на відстань до одного метра і заражають тих, хто вдихає повітря.

  • Якщо відчули перші симптоми – залишайтесь вдома

Якщо ви захворіли на грип, ви становите загрозу для здоров’я оточуючих. Особливої ​​небезпеки зазнають люди з хронічними захворюваннями, такими як рак, хвороби серця або ВІЛ. Своєчасне рішення утриматися від контактів з оточуючими запобігає подальше поширення вірусу грипу і, можливо, навіть врятує чиєсь життя.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма