Надіслати заявку на запис

Відкриття нового відділення Родини

Головна / Поради / Відкриття нового відділення Родини
Відкриття нового відділення Родини

Новий медичний центр – для всієї Родини

Друзі, ми не стоїмо на місці і постійно рухаємось вперед! Саме тому медичний центр Родина уже відкрила нове, третє, відділення на вул. Героїв Крут, 1в, Львів.

Усе, для вашого комфорту

Сьогоднішній темп життя часто не відпускає зі свого виру і більшість людей шукають максимально зручні варіанти для вирішення проблем, в тому числі і проблем зі здоров’ям.

Саме тому Родина має найбільш зручне місце розташування, аби ви не витрачали час на поїздку в медичний центр, який знаходився б на одній вулиці. (Усім нам відомі львівські затори та скільки годин можна витратити на візит до лікаря).

Ми піклуємося про наших відвідувачів, і ваш комфорт дуже важливий для репутації медичного центру.

У медичних центрах  “Родина”  працюють лише висококваліфіковані лікарі, котрі працюють із найсучаснішим медичним обладнанням  іноземного виробництва. Воно підтримує великий  спектр клінічних застосувань. Однією з основних його переваг є забезпечення швидким та ефективним проведенням діагностики, якщо дозволяє виявити проблеми на ранніх стадіях. Це в свою чергу дозволяє лікарям приймати своєчасні заходи та гарантує якісне лікування.

Відкриття нового відділення Родини!

Наші акції

У Родині також діють постійні акції:

  1.   Акція “Мама і Я” (якщо ви мама, котра самостійно виховує свою дитину – для вас діє знижка -10% на усі послуги)
  2.   Акція “Всі свої” (постійні знижки для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дял дітей війни)
  3. Соціальна програма (Знижка для: пенсіонерів, інвалідів І, II та III групи, учасників бойових дій)

Щоб записатись до нас на прийом ви можете подати заявку на сайті Родини, написати нам у Instagram\Facebook або зателефонувати за номером +380 (67) 230 11 77.

Не стійте у довгих чергах та не витрачайте час на пошуки кваліфікованих фахівців, адже вони знаходяться прямо поблизу вас!

Ваше здоров’я – наша турбота!

Автор статті

Радковська Леся Миколаївна

Лікар загальної практики. Сімейний лікар. Лікар інфекціоніст

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

записатись на прийом Передзвонити