Надіслати заявку на запис

Професійна отопластика у Львові (Пластика вух)

Головна / Професійна отопластика у Львові (Пластика вух)
Професійна отопластика у Львові

Завдяки можливостям сучасної медицини позбутися капловухості легко. Для цього в медичному центрі «Родина» пропонуються малоінвазивні операції. За допомогою пластики вух пацієнти раз та назавжди забувають про естетичні негаразди, дитячі та дорослі комплекси, пов’язані з неправильною або негарною формою вушної раковини. Отопластика у Львові — це можливість позбавитись капловухості у будь-якому віці, всього лише за кілька годин, без ризиків появи негативних наслідків, зі збереженням отриманого косметичного ефекту на все життя.

Таке хірургічне втручання, як пластика вух, потребує деякої підготовки. Перед тим, як скорегувати форму вушної раковини, кваліфікований пластичний хірург клініки проводить консультацію, надає інформацію щодо протипоказань, показує, як будуть виглядати вуха після операції. Також лікар скеровує пацієнта на попередні лабораторні дослідження, інші діагностичні обстеження, які є необхідними. Коли отопластика проведена, потрібно пройти реабілітацію. В цей період наш фахівець супроводжує вас, надає рекомендації, виконує огляди.

Основні причини пластики вушних раковин

В яких випадках потрібна пластика вух? Корекція вушних раковин в більшості ситуацій є косметичною операцією. Отопластика виконується зі згодою від пластичного хірурга. У дітей найкращим віком для пластики вух є період 6-8 років. Причини, за наявності яких показана отопластика, можуть бути такі:

 • вроджені вади вушних раковин;
 • травми, що призвели до зміни форми, втрати частини вуха;
 • виражена асиметрія;
 • ефект «відстовбурчених» вух.

Пластика вуха можлива, якщо потрібна корекція мочки, яка була травмована або її форма є неестетичною внаслідок вродженої патології.

Корекція клаповухості: основні етапи операції

Щоб пацієнт не відчував дискомфорту та болю, отопластика проводиться з місцевим знеболюванням. Також є випадки, коли операції з пластики вух виконують під загальним наркозом:

 • корекція клаповухості для дітей;
 • якщо необхідно додати розмірів вушної раковини;
 • коли слід відновити втрачену частину вуха та при інших ускладненнях.

Якщо отопластика не ускладнена, операція триває 1-2 години. 

 1. Спочатку на вуха наноситься розмітка.
 2. Далі виконується анестезія.
 3. Потім на задній поверхні вуха роблять надріз.
 4. В залежності від випадку, пластика вух відбувається з висіченням шкіри, частини хряща, м’язових тканин. На фронтальній частині вух можуть робити насічки та косметичні шви, щоб надати потрібної форми.
 5. Закінчується пластика вуха накладанням швів та пов’язки.

Пластика вух у Львові: протипоказання 

Існують випадки, коли отопластика у Львові протипоказана. Проводити операції з корекції вушної раковини не рекомендується за наявності в пацієнта таких патологічних станів чи хвороб:

 • психічні розлади;
 • інфекційні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • загострення хронічних захворювань.

Після консультації пластичний хірург встановлює, чи є протипоказання. Якщо є можливість зачекати на покращення стану здоров’я (наприклад, коли людина захворіла на ГРВІ, іншу інфекційну хворобу), отопластика призначається на пізніший термін.

Переваги отопластики в приватній клініці «Родина»

Якщо вам потрібна пластика вух, пропонуємо звертатись в наш медичний центр «Родина». На базі клініки корекція клаповухості та інших вад, пов’язаних з формою вушних раковин, проводиться професійними хірургами з багаторічним досвідом, з гарантією безпеки та відсутності болю. Отопластика займає кілька годин. Після операції пацієнта переводять до повністю облаштованої палати стаціонару.

Зважаючи на те, що отопластика Львів є хірургічним втручанням, перед процедурою пацієнт проходить необхідні обстеження. Аналізи та діагностичні заходи можна зробити в нашому центрі. Пластика вуха від МЦ «Родина» — це швидке позбавлення від вади, що роками псувала вам життя, доступна ціна на операцію, безболісність та відсутність негативних наслідків.

Підготовка до проведення отопластики у Львові

Пластика вух включає деяку підготовку. Стандартно етапи підготовчого процесу наступні:

 • консультація пластичного хірурга (для дітей, дорослих);
 • визначення складності операції (корекція клаповухості, зміна форми чи розміру вуха, корекція мочки);
 • скерування на лабораторні дослідження.

Також під час консультації підтверджується відсутність протипоказань. Якщо все гаразд, отопластика призначається на зручну для пацієнта дату.

Якщо операція зі зміни форми й розмірів вушних раковин запланована для дитини, або якщо отопластика Львів ускладнена за індивідуальних причин, рекомендується застосування загального наркозу. У такому випадку додатково потрібна консультація анестезіолога, ЕКГ, консультація кардіолога. Все це пацієнти можуть пройти на базі МЦ «Родина».

Реабілітація після операції

Триває отопластика біля години. Після операції з корекції вушної раковини пацієнт може знаходитись в стаціонарі стільки, скільки це потрібно. Зазвичай це 1-3 дні. Якщо позбавлення від капловухості у дитини чи у дорослого проходить без ускладнень, пацієнта відпускають додому. Після зміни форми/розмірів вушних раковин потрібен час на відновлення. Реабілітація після пластики вух включає:

 • обробку швів на задній поверхні вух, на фронтальній частині;
 • носіння спеціальної компресійної пов’язки (одразу після операції, протягом тижня);
 • надягання на ніч еластичної пов’язки, що запобігає порушенню симетрії, розходженню швів, травматизації (протягом 14-21 днів).

Якщо дотримуватись цих порад, отопластика проходить без ускладнень.

Отопластика Львів: можливі ускладнення

Операція, така як отопластика, означає втручання в тканини. На загоєння потрібен час. Слід дотримуватись правил гігієни та рекомендацій лікаря. Після хірургічного втручання вухо може набрякнути, покритись синцями, боліти. Це нормальний процес та за кілька днів неприємні відчуття проходять. При порушенні рекомендацій хірурга та у зв’язку з індивідуальними особливостями пацієнта можуть виникати ускладнення, серед яких:

 • набряк, що триває понад 14 днів;
 • деформація хрящів;
 • розходження швів;
 • запалення;
 • порушення чутливості;
 • гематома.

Наші спеціалісти намагаються зробити все можливе, щоб виправити ситуацію. Пластика вуха з нашою допомогою — це якісно, швидко, безпечно. Якщо вам потрібна отопластика Львів, професійна корекція капловухості для дитини віком від 6 років, запрошуємо в МЦ «Родина». На консультацію до пластичного хірурга можна записатись онлайн чи по телефону.

Ціна отопластики в нашій клініці вказана у прайсі

Інші послуги

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Call Now Button
Графік роботи