Надіслати заявку на записКунтий Олег Володимирович

Отоларинголог

 

Досвід роботи

Лікар-отоларинголог, член European Rhinologic Society, Асоціації амбулаторної медицини, American Academy of Otolaryngology-Head and Neck Surgery (AAO-HNS), Українська Асоціації Отоларингологів.

У 2017 р. закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. З 2017 по 2019 р. проходив інтернатуру за напрямком отоларигологія у ЛОР-відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. За час проходження інтернатури проходив стажування: 05/2018 Gastarzt in St.Elisabeth-Krankenhaus Köln-Hohenlind (Німеччина) 11/2018 Gastarzt in St.Elisabeth-Krankenhaus Köln-Hohenlind (Німеччина). З 2020 працюю в ЛОР відділенні Львівської обласної клінічної лікарні лікарем ординатором.

Основні напрями практичної діяльності: Ендоскопічні методи лікування та діагностики ЛОР органів, сучасні методи діагностики та лікування носа та приносових пазух, діагностика та лікування захворювань вуха, лікування захворювань горла та мигдаликів. Малоінвазивна хірургія ЛОР органів.

Сфера діяльності

Діагностика та лікуванням пацієнтів із гострими та хронічними захворюваннями ЛОР-органів із застосуванням сучасних методів діагностики та лікування захворювань носа, приносових пазух, вуха, горла та глотки.

Дипломи спеціаліста

Call Now Button