Надіслати заявку на записДіодний лазер MED-808M Plus

Світлова енергія поглинається меланіном волосся, тут же перетворюється в теплову і за мілісекунди руйнує стрижень волосини. При цьому всі навколишні підшкірні структури залишаються неушкодженими. Доданий лазер дозволяє видалити від світлих і тонких, до темних і жорстких волосин на 1-5 фототипів шкіри.

Перші результати з’являються вже після одного сеансу у вигляді зменшення кількості волосся на 25-30%, а курс з 5-7 процедур дозволяє позбавитись від непотрібного волосся на зовсім.

Клінічно доведено, що апарат забезпечує ефективну епіляцію на всіх типах шкіри та волосся  — це найшвидша діодна лазерна платформа KES!


Notice: Undefined variable: cmsmasters_option in /home/interios/rodyna-medical.com.ua/wp-content/themes/medical-clinic/theme-framework/theme-style/post-type/obladnannja/obl-single.php on line 45

Notice: Undefined variable: cmsmasters_profile_sharing_box in /home/interios/rodyna-medical.com.ua/wp-content/themes/medical-clinic/theme-framework/theme-style/post-type/obladnannja/obl-single.php on line 52
Call Now Button