Надіслати заявку на запис Їсти “на ніч” можна!

Головна / Новини /  Їсти “на ніч” можна!
 Їсти “на ніч” можна!

 Їсти “на ніч” можна!

Продовжуємо тему продуктів, які не завдають шкоду вашому організму навіть якщо споживати їх перед сном.

  • Зелені овочі

Листовий салат, огірки, болгарський перець – низькокалорійні джерела складних вуглеводів і водорозчинних вітамінів. Останні необхідні для утворення клітин шкіри, яке активізується під час сну вночі. Для того, щоб забезпечити організм енергією для підтримання нічного обміну речовин, потрібно з’їсти досить багато такого салату – близько 200-250 г. Тому, найкраще поєднувати свіжі зелені овочі з декількома столових ложок цільнозернових круп (наприклад гречкою).

  • Домашній сир

Тим, хто страждає непереносимістю білків коров’ячого молока, можна рекомендувати маложирний сир як варіант легкої вечері. Але пам’ятайте, що в сирому вигляді цей продукт дає відчуття ситості на 1,5-2 години. Втім, якщо приготувати з нього запіканку або сирники, то почуття насичення триватиме до 4 годин.

  • Зелені яблука

Фруктові кислоти, які в них містяться, стимулюють апетит, а для вечері їх навіть можна запікати. Яблука можуть стати оригінальним гарніром до м’яса або ж низькокалорійним десертом. Додатковий бонус яблук – водорозчинна клітковина (пектин), яка є «їжею» для бактерій та для корисної мікрофлори кишечника.

Мережа медичних центрів «Родина» рекомендує  дбати про здоров’я і пам’ятати, що профілактика – це завжди краще ніж лікування!

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма