Надіслати заявку на записЯк обрати сімейного лікаря?

Головна / Поради / Як обрати сімейного лікаря?
Як обрати сімейного лікаря?

Державна кампанія, пов’язана з реформою сфери охорони здоров’я України, розпочалась у 2018 році й наразі триває. Згідно з пілотними нововведеннями, кожен українець має право обрати лікаря, якого сам забажає та отримати відповідне медичне обслуговування. При цьому оплату за візит до терапевта, педіатра чи сімейного лікаря медичний заклад отримує не від пацієнта, а від держави.

Пацієнту не обов’язково лікуватись за пропискою. Реформа дозволяє записатись до лікаря, який вам подобається, якого ви вважаєте найкращим саме для вас. Як і раніше, ви можете звернутись до комунальних центрів первинної медичної допомоги. Але щоб не простоювати у величезних чергах, відвідувати лікаря у зручний час і в комфортних умовах, пропонуємо звертатись до нашої мережі медичних центрів «Родина» у Львові та обирати кваліфікованого фахівця для себе, своїх дітей та близьких.

Не знаєте, як обрати сімейного лікаря? Тоді в и можете скористатись наступними порадами стосовно вибору лікаря:

 • визначтесь, до якого фахівця ви хочете записатись (терапевт, педіатр або сімейний лікар);
 • зверніть увагу на локацію закладу, в якому працює спеціаліст. В багатьох випадках пацієнти надають перевагу медичним центрам, розташованим в районі їх проживання, щоб за необхідності мати швидкий доступ до первинної медичної допомоги;
 • дізнайтесь про професійну біографію – який має фах, акредитацію, досвід. Якщо ви вирішили прийти до нашої клініки, детальну інформацію про кожного лікаря ви знайдете на сайті.

В деяких випадках корисною є перша консультація з лікарем. Пацієнт бачить, як до нього ставляться, отримує уяву про те, наскільки фахівець йому підходить. Після того, як ви обрали вашого лікаря, потрібно підписати відповідний документ – декларацію.

Що потрібно для підписання декларації?

Декларація є підтвердженням вибору лікаря. Для складання документу потрібен лише ваш особистий паспорт та ідентифікаційний код. У разі, якщо ви підписуєте декларацію з педіатром, який буде наглядати за здоров’ям дитини, додатково потрібно свідоцтво про народження та ідентифікаційний код маленького пацієнта.

Підписання декларації відбувається безпосередньо в медичному закладі охорони здоров’я. Крім ваших документів, під час реєстрації декларації в державному реєстрі, знадобиться номер дійсного мобільного телефону.

Якщо ви є громадянином іншої країни та бажаєте мати медичне обслуговування в Україні, для цього теж пропонується підписання декларації з лікарем. Можливість безплатного візиту до терапевта, сімейного лікаря, педіатра мають іноземні громадяни, в яких є:

 • довідка про постійне проживання в нашій країні;
 • тимчасове посвідчення, що засвідчує українське громадянство;
 • посвідчення біженця.

Звертайтесь до свого лікаря за першої необхідності

Світовий досвід та статистика показують, що більшість проблем, пов’язаних зі здоров’ям, при вчасному зверненні пацієнтів успішно вирішуються на рівнях первинної ланки. Під час візиту до лікаря у вас збирають анамнез, проводять діагностику у встановлених межах, виписують рецепти на ліки, призначають відповідний курс лікування. Також фахівець первинної ланки:

 • видає направлення до лікарів інших фахів, вузьких профілів;
 • виписує направлення для стаціонарів;
 • видає направлення на різні види діагностики, які не проводяться в медичному закладі, до якого ви звернулись;
 • виписує рецепти на безплатні ліки з державної програми «Доступні ліки»;
 • видає довідки (до басейну, спортивної секції, тренажерного залу, дитячого садочку, школи та ін.).

Сімейний лікар у медичному центрі «Родина»: чому вам варто звертатись саме до нас?

Комфорт, безпека, висока якість і професіоналізм обслуговування – це важливі особливості нашої мережі медичних центрів «Родина». Команда наших лікарів відрізняється наявністю не тільки фахової кваліфікації, але і відповідного досвіду. Кожний лікар ставиться до пацієнта з максимальною повагою і розумінням, дотримується конфіденційності. До переваг обслуговування пацієнтів у наших медичних центрах відносяться:

 • швидкість. Вам не потрібно тижнями чекати, поки ви потрапите на візит до спеціаліста;
 • відсутність черг. Ви приходите на свій час, тому не стоїте в черзі;
 • робота на вихідних. Навіть у вихідний день вас не залишать без медичної допомоги;
 • для зручності пацієнтів маємо кілька відділень у Львові, розташованих в різних районах міста;
 • широкий спектр медичних послуг – лабораторні дослідження, УЗД, вакцинація, консультації різних спеціалістів, профілактичні огляди та ін.

В нашому медичному центрі «Родина» підписати декларацію із сімейним лікарем ви можете за кілька хвилин – ніякого тривалого очікування з втратою вашого часу. Телефонуйте, записуйтесь онлайн, відвідуйте наші медичні центри у Львові особисто!

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Call Now Button