Надіслати заявку на записЯк обрати сімейного лікаря?

Головна / Новини / Як обрати сімейного лікаря?
Як обрати сімейного лікаря?

Як обрати сімейного лікаря?

 Як обрати сімейного лікаря?

Основний принцип при виборі лікаря — вибрати того, кому ви можете довіряти. Цілком нормально у потенційного лікаря запитати про його освіту, досвід та інші професійні ознаки, які вас цікавлять.

На сьогоднішній день державна медицина, яка теж є не безкоштовною, не надає належного догляду пацієнтам. Ми хочемо розуміти за що ми платимо та отримувати якісне обслуговування та дбайливе ставлення.

Переваги сімейних лікарів у мережі медичних центрів “Родина”:

🔸 Швидке обслуговування

В державних лікарнях один лікар веде до 1800 пацієнтів і щоб потрапити на прийом потрібно чекати до тижня або більше. Кожен пацієнт отримує належну увагу з боку лікарів та може швидко потрапити на консультацію до лікаря.

🔸 Можливість запису на вихідні

В наш час не всі можуть дозволити в робочий час відлучитись до лікаря, а на вихідних державні клініки не приймають пацієнтів. В мережі медичних центрів «Родина» ви можете записатися на прийом до лікаря на зручний час, наприклад, в суботу з 09:00 до 16:00.

🔸 Без черг

У мережі медичних центрів “Родина” можна отримати необхідну медичну допомогу в комфортних умовах, обираючи зручний час відвідування та не витрачаючи час в чергах.

🔸 Атмосфера

В мережі медичних центрів «Родина» працює надзвичайно привітний персонал, професіонали своєї справи, які завжди допоможуть та нададуть якісний рівень обслуговування.

Де обирати лікаря — вирішуєте ви, за вашими особистими критеріями і пріоритетами.

Тому радимо обирати свідомо сімейного лікаря.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма