Надіслати заявку на записПоради дерматолога

Головна / Новини / Поради дерматолога
Поради дерматолога

Поради дерматолога

Поради дерматологів сьогодні зводяться практично до одних і тих самих протягом довгого часу і вони мало кого можуть здивувати, і людям все більш стає важливим те, яких правил дотримуються самі дерматологи. 

Тому сьогодні ми розповімо вам про речі, які наші дерматологи ніколи не робили і нікому НЕ радять їх робити.

  • Пропускати тренування з фізичними навантаженнями

Так, регулярні фізичні навантаження напряму впливають на здоров’я вашої шкіри. Вони покращують кровообіг, тонізують і зміцнюють м’язи так, що шкіра випромінює здоров’я і красу. Заняття спортом також знімають стрес, а значить, пов’язані зі стресом захворювання шкіри як акне, екзема, псоріаз і навіть втрата волосся можна вилікувати простими щоденними вправами.

  • Спати “на обличчі”

Спати “обличчям” до подушки не можна ні в якому разі, і це ніякий не міф. Тільки уявіть, що всі години, проведені уві сні, та чи інша сторона вашого обличчя весь час знаходиться під тиском, це триває тижні, місяці і роки. В результаті з’являються зморшки, обличчя втрачає рельєф, і шкіра починає старіти набагато раніше, а усі ваші зусилля у догляді практично зводяться до 0.

  • Не змивати макіяж перед сном

Протягом усього дня косметика на обличчі є збирачем бруду і бактерій, навіть якщо ви перебуваєте у екологічно чистому середовищі. Ввечері, після того як ви вмилися спеціальним засобом для чищення, чисельність різних бактерій на вашому обличчі моментально зменшується. Тому, якщо ви не знайшли час на очищення шкіри перед сном, то ви створюєте ідеальне середовище для розмноження бактерій і появи акне, і в майбутньому забезпечуєте собі тьмяний колір обличчя через відсутність правильного домашнього догляду.

  • Відвідувати солярій

Ніколи! По-перше, солярій може викликати рак. Безліч досліджень виявили, що регулярні походи в солярій до 30-и років на 75% збільшують ризик появи меланоми (найнебезпечніша форма раку шкіри). Також всі любителі “штучного сонця” знаходяться в групі ризику таких захворювань як рак очей, плоскоклітинний рак і рак базальних клітин. Друга причина – краса. Випромінювання солярію викликає появу зморшок, набряків та інших ознак передчасного старіння.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма